אני בהליכים - עצובה וכואבת

בעלי רוצה משמורת משותפת על הילדים ובנוסף הוא רוצה שאנחנו נגור באותו איזור על מנת שיהיה להם שני בתים - לי כל הפירוק המשפחתי מאד קשה אני בוכה המון , הוא לא מוכן לשלום בית , ואני מתוסכלת ולא יודעת מה לעשות , עצובבבבבבב לי נורא

aviv יקירה

ראשית, לא כל מה שאחד אומר אוטומטית מחייבת את האחר. אני באותו מצב שלך, ויכולה לומר לך שגם אני רעדתי מפחד כשבעלי ביקש משמורת משותפת, ואז התחוור לי שכדי לקבל משמורת משותפת צריך להתקיים דבר אחד מרכזי והוא: שהזוג מסוגל להתייעץ ולשתף אחד את השני בכל דבר ולהסכים ברוב הנושאים היומיים שנוגעים לילדים. במקרה שלי, היות ואני וה-XXX לא מסוגלים להסכים על השעה, לא כל שכן על כל דבר אחר, אין מצב למשמורת משותפת ופקידת הסעד שהייתה מעורבת "הורידה" אותו מאוד מהר מהעץ שהוא עליו (דרך אגב הוא ביקש משמורת משותפת כדי לשלם כמה שפחות מזונות ואפילו הצהיר על כך)... דבר שני כאשר הילדים הם קטינים צעירים בגילם כמעט תמיד הם נשארים במשמורת האם והאב זוכה בהסדרי ראייה. אגב, גם לגבי מקום מגורים יש איזו "הסכמה" חוקית לגבי מרחק של עד 30 ק"מ. תבררי. בכל מקרה צרי קשר ונדבר. יש כוח רב בשיתוף, תראי שבסופו של יום עד כמה שהמצב נראה גרוע יש בו גם חיובי. פשוט צריך להדליק את האור ולמצוא. ואפשר למצוא. יודעת ומכירה את תחושת "תוהו ובוהו וחושך על פני תהום" תעזרי בנו ככל יכולתך ובכל רשת ביטחון אחרת שעומדת לצידך כדי להתאושש! שלך ואיתך, Lev

תגובה ללב

אל לוקחת כמובן מאליו שכל הכברים רק רוצים משמורת משותפת בשביל לשלם פחות מזונות . כמובן לשלם פחות מזונות כל גבר ביב רוצה , אך החלום שלי הוא לגדל את ילדי ולראותו ימים רצופים , אמנם כיום אני רואה אותו המון אך עם המון מריבות עם גרושתי , מכל מיני סיבות שבכלל לא קשורות לילד היא משחקת בו על מנת להשיג את מטרותיה . כמובן שעדיף שתיהיה הסכמה בין ההורים אך אני אומר חד וחלק : עליכן להיות קשובות לדבריו ורצונותיו של הגרוש ולצרכיהם של ילדיכם כי הילדים צריכים המון את הקירבה של אביהם למרות שהם יחיו בשני בתים , אך זה בונה את עתידם . ביי והמשך סוף שבוע מקסים .

היי Tamir

ראשית, אני לא לוקחת שום דבר כמובן מאליו. דיברתי על עצמי ועל ה-XXX שהצהיר שזו כוונתו. לא היתה לי כוונה להשליך את תגובתי על כלל הגברים.... שנית, חבל מאוד שכדי להיות נוכח בחיו של ילדיך עליך למרות שערות מול אשתך. אצלי זה לא המצב. אני יוצאת מנקודת הנחה שאומרת שככל שהילדים יראו את אביהם מצבם הרגשי יפגע פחות. הם זקוקים לו, אוהבים אותו ורוצים להיות בחברתו. אני, ידידי, אינני משתמשת בילדים כדי להתנקם ב-XXX. הגענו להסכם לגבי משמורת והסדרי ראייה. ההסדרים חולקו שווה בשווה ואף אחד לא יצא נסכר או נפסד! ובא לציון גואל - לפחות בפן הזה!!! מקווה שתוכל גם אתה להגיע אל הנחלה. לכבוש יעד אחד ולנוח. ולהמשיך משם.... שלך ואיתך. LEV
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר