שבת ראשונה לבד בלי הילדים

אני בעצם ישן כבר שנה וחצי לבד אבל הפעם זה יהיה באמת לבד החלטתי לא ללכת להורים ולהישאר לבד בבית שבת שלום

תחזיק מעמד, איש יקר, תחזיק מעמד

מטה המאבק למען האב הגרוש, כשיבחר לכנסת, יוריד עד למינימום מוטיבציה נ(ח)שית לגרושין, לניתוק אבות מילדים, לשדידת רכוש ולמחיקת גברים.

שייייי ....אל תהיה עצוב .

אם בחרת להשאר לגמרי לבד היום...זה טוב ..יש ללבד את האיכויות שלו ...אבל אם בא לך לצאת קצת ולשמוח ...או ..וגם ..לשחרר את העצבות בעוצמה החוצה ...בו לרקוד ..אני עושה את זה מידי פעם ..מאוד נהנת .. אם מורן תרשה לי אני אתן פרטים ..איפה ומתי ... שבת שלום בכל מקרה .

שי שלום

תתחזק חביבי, גם אני השבת ללא הילדים. לגלות לך משהו? מתוך העצב הגדול הראשוני למדתי להנות ולהפיק מהשקט, מהלבד עם עצמי. מסתבר שמתרגלים. קיים קושי, קיים עצב, הם חסרים אבל חייבים למצוא משהו חיובי בסיפור אחרת נכנס למרה שחורה. תתעודד ידידי, הזמן באמת עושה את שלו. יש חשיבות גדולה דווקא עכשיו לא להיות לבד מידי אלא להתחבר עם אנשים כדי לשקוע בעצבות. מקווה שעזרתי במשהו, שלך ואיתך, lev

תחזיק מעמד, איש יקר, תחזיק מעמד

מטה המאבק למען האב הגרוש, כשיבחר לכנסת, יוריד עד למינימום מוטיבציה נ(ח)שית לגרושין, לניתוק אבות מילדים, לשדידת רכוש ולמחיקת גברים.

יורם, אולי האבות האלו זקוקים כרגע לעזרה ומידע ולא תעמולת בחירות

יורם יהודה היקר ומלא האנדרנלין, סתם חומר למחשבה עבורך ועבור ידידך במטה המלחמה בנחשים, דרקונים ומפלצות בע"מ. הייתכן ואולי במקרה גם החברים והאבות היקרים האלו זקוקים כרגע לעזרה ועיצה דחופה בכדיי להתגונן מהסכנות הצפויות להן מאותה מערכת מושחתת ? מאותם פקידות פרימטייביות ? מאותם שופטים חסרי רגישות אנושית ? ולא תעמולת בחירות ===============================

יש לו כתובת: רז, רועי רונן, רונן (מהצפון), עמוד הבית של אתר מטה המאבק

יורם, אולי האבות האלו זקוקים כרגע לעזרה ומידע ולא תעמולת בחירות

יורם יהודה היקר ומלא האנדרנלין, סתם חומר למחשבה עבורך ועבור ידידך במטה המלחמה בנחשים, דרקונים ומפלצות בע"מ. הייתכן ואולי במקרה גם החברים והאבות היקרים האלו זקוקים כרגע לעזרה ועיצה דחופה בכדיי להתגונן מהסכנות הצפויות להן מאותה מערכת מושחתת ? מאותם פקידות פרימטייביות ? מאותם שופטים חסרי רגישות אנושית ? ולא תעמולת בחירות ===============================

רד בול, אחי ואהובי, תעמולת בחירות או לא תעמולת בחירות: קח חלק בהפצת

רעיונות מטה המאבק. קח חלק בהבאת עצם קיום המטה לתודעת כל גבר בישראל באשר הוא. בהצלחה לכולנו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר