שר טבעות ...יקר ...

אני רוצה להתיחס ...ראשית ..לשורה התחתונה ..."אין לי כח לכתוב" אני רוצה להציע לך משהו..תכתוב ,חביבי ...תכתוב ..זה טוב . זה משחרר זה מעשיר .אני בתהליך שאני עברתי השתמשתי המון בכתיבה .את כל תהליך הגרושין שלי עברתי עם מחברת .היתי כותבת סיכום פגישות הרהורים ומחשבות אחרי כל יעוץ עם יועצת הנשואין ..ועד היום תהליך ההתמודדות שלי עם המצב החדש עובר דרך המחברת ...(אולי פעם יהיה מזה ..ספר) .אתה לא מתאר לעצמך כמה טובה יכולה להיות אליך מחברת כריכה קשה של 20 ש'ח .כתוב ...תשתפח על הדפים ..כתוב ישר ..כתוב מפוזר ..כתוב מחשבות ...כתוב רצונות . .מהמעט שכתבת פה ...אתה כותב בכלל לא רע .תשתמש בזה ..זה עוזר

מיכל יקרה... תודה

שר הטבעות - שלום לך

אתה נשמע אחלה אדם. אני רוצה לשתף אותך ולומר לך ש - 4 פעמים בשבוע לראות את הילדים - זה המון!! מחזקת את ידייך ומצדיעה לך. רוב הגברים מסתפקים בפעם עד פעמיים באמצע השבוע ואחת לשבועיים סופ"ש. זה מראה שאתה משקיען ואני בטוחה שתקצור את הפרות בעתיד. בטוחה שהילדים שלך שמחים שאתה לוקח חלק פעיל בחייהם. מקווה שתוכל להפיק תשואה נאה ורווח יפה אם תשכיל לקחת את השיעור הזה של החיים ולתעל אותו למקומות חיובים. תצמח מכאןותפרח!!! מה שלא הורג מכשל!!! רוב הצלחה לך, שלך, Lev

ללב

ראשית, תודה על המחמאה לעצם ענייני, אני לא רואה במה שאני עושה איזו שהוא ציון לשבח או משהו בסגנון זה מאוד פשוט- אלו ילדיי אני אוהב אותם יותר מכל ואני מנסה עד כמה שאפשר להיות נוכח בחייהם מנסיוני (חוסר באב) אני יודע גם עד כמה הדבר משמעותי עבורם ומחזק אותם רגשית כמובן שהייתי מעדיף לגדל אותם באופן אחר אך לעיתים בחיים לצערי הרב כשנזרק מטבע לאוויר קשה לחזות באופן מדוייק את מסלול המראתו שלך בברכה ותודה טולקין

שר טבעות ...יקר ...

אני רוצה להתיחס ...ראשית ..לשורה התחתונה ..."אין לי כח לכתוב" אני רוצה להציע לך משהו..תכתוב ,חביבי ...תכתוב ..זה טוב . זה משחרר זה מעשיר .אני בתהליך שאני עברתי השתמשתי המון בכתיבה .את כל תהליך הגרושין שלי עברתי עם מחברת .היתי כותבת סיכום פגישות הרהורים ומחשבות אחרי כל יעוץ עם יועצת הנשואין ..ועד היום תהליך ההתמודדות שלי עם המצב החדש עובר דרך המחברת ...(אולי פעם יהיה מזה ..ספר) .אתה לא מתאר לעצמך כמה טובה יכולה להיות אליך מחברת כריכה קשה של 20 ש'ח .כתוב ...תשתפח על הדפים ..כתוב ישר ..כתוב מפוזר ..כתוב מחשבות ...כתוב רצונות . .מהמעט שכתבת פה ...אתה כותב בכלל לא רע .תשתמש בזה ..זה עוזר

שאלה למיכל

מיכל, האם לדעתך יש הבדל מבחינה תרפויטית בין כתיבה בכתב יד במחברת לצורך העניין לבין כתיבה במחשב? לעניות דעתי כן מה דעתך בעניין? בברכה, טולקין

שר הטבעות - שלום לך

אתה נשמע אחלה אדם. אני רוצה לשתף אותך ולומר לך ש - 4 פעמים בשבוע לראות את הילדים - זה המון!! מחזקת את ידייך ומצדיעה לך. רוב הגברים מסתפקים בפעם עד פעמיים באמצע השבוע ואחת לשבועיים סופ"ש. זה מראה שאתה משקיען ואני בטוחה שתקצור את הפרות בעתיד. בטוחה שהילדים שלך שמחים שאתה לוקח חלק פעיל בחייהם. מקווה שתוכל להפיק תשואה נאה ורווח יפה אם תשכיל לקחת את השיעור הזה של החיים ולתעל אותו למקומות חיובים. תצמח מכאןותפרח!!! מה שלא הורג מכשל!!! רוב הצלחה לך, שלך, Lev

וכמובן מזל טוב ליום הולדתך שחל אתמול

מכל הלב ללב 72 טולקין

רוצה לשתף בחוייות שלי

לתושבי הפורום שלום רב אני גרוש מזה 4 שנים, גבר נאה מאוד משכיל והכל אמה מה החיים שלי כל כך עצובים עם הסדרי הראייה על 2 הילדים שלי.(למרות שאני רואה אותם 4 פעמים בשבוע) זו תחושה נוראית של תסכול ועצב ענק שממלא אותי. מגיע יום שישי וכל מה שאני רוצה זה להיות איתם ביחד ואי אפשר... זה נורא אני חושב שגברים בקטע הזה נפגעים ממש קשה לא יכול לכתוב יותר ביי בינתיים

האמת נשמע שאתה בדיכאון, ואתה גרוש כבר 4 שניפ

זה באמת קשור לאופי ועד כמה אנו חזקים, מי יזם הגירושין, כמה בטחון יש לנו, זה קשה מאוד לאדם שנעזב והצד השני יזם. משהו בתוכך מסרב להאמין. אתה לא צריך להרגיש רע עם זה אני שמונה חודשים בתהליך עצמו אני היוזמת וזה עדיין קשה כי התק' הזו היא של המון חשבונות נפש רגשות אשם מצפון , הנישואין או הזוגיות שהיתה היא כמו החלום ושיברו. קשה לנו להודות שנכשלנו בזה. פשוט עשינו בחירה לא נכונה כשהיינו הרבה יותר צעירים אני אישית לא "חוגגת" עדיין לא יוצאת עם גברים, אלא נותנת לעצמי להרפא לאט לאט באיזשהו מקום אנו צריכים להפרד ממי שהיינו קודם לכן קודם לשינוי הקושי הגדול הוא בפירוק המשפחתיות. פרק ב' מוצלח עשוי רק הוא לרפא הפצעים ולחדש את החיוניות שלנו. שר הטבעות יקר לא בושה לפנות לעזרה אפילו אני אפילו ביקשתי הפנייה לפסיכולוג שחשבתי ששיחות איתו ישחררו אותי מכל המציף אותי כרגע זה ב-HOLD כי אני מרגישה כבר יותר טוב עם עצמי אם אתה רוצה נחליף מיילים באופן אישי בר

שאלה למיכל

מיכל, האם לדעתך יש הבדל מבחינה תרפויטית בין כתיבה בכתב יד במחברת לצורך העניין לבין כתיבה במחשב? לעניות דעתי כן מה דעתך בעניין? בברכה, טולקין

שר טבעות ....יקר ...

אני מנסה להקליד עבורך תגובה למספר דברים שכתבת ...וזה לא נשלח ...הדף לא מגיב ...וזה מור ...כי הודעות אחרות כן נקלטות ...אם תסכים אשלח לך את זה למייל האישי ...כי נמאס לי להקליק את זה ...שלוש פעמים ניסיתי ... אם כן ..שלח לי את המייל שלך . תודה ואם הרבה כוונות טובות ..

חוזר הבייתה אחרי יום עבודה וכלום ...

הכל ריק, אין צחוק של ילדים, אין את ההמולה לפני מקלחת הערב, חברים נטשו והמשיכו בחייהם, אין לגבר המודרני רשת תמיכה וצריך להחזיק את כל הכאב לבד ולנסות לתפקד הכי טוב בשביל כולם עוד סטוץ לא בשבילי, מעדיף לבד לבד או קשר משמעותי שיגיע מהלב

נכון מאוד לגבר יותר קשה מאישה

אך אל ייאוש חבר תדאג תמיד להיות אופטימי ולהעסיק את עצמך אפילו להרשם למכון כושר ולמלאת חיי חברה בהצלחה

רוצה לשתף בחוייות שלי

לתושבי הפורום שלום רב אני גרוש מזה 4 שנים, גבר נאה מאוד משכיל והכל אמה מה החיים שלי כל כך עצובים עם הסדרי הראייה על 2 הילדים שלי.(למרות שאני רואה אותם 4 פעמים בשבוע) זו תחושה נוראית של תסכול ועצב ענק שממלא אותי. מגיע יום שישי וכל מה שאני רוצה זה להיות איתם ביחד ואי אפשר... זה נורא אני חושב שגברים בקטע הזה נפגעים ממש קשה לא יכול לכתוב יותר ביי בינתיים

תגובה לשר הטבעות

נכון שההרגשה כביכול להיות מנותקים מהילדים הרגשה נוראה אך אלצערי אלו הם החיים ועלינו לדעת להשלים עם המציאות ולהתקדם הלאה - מהסיבה שפעולה זו בריאה לילדנו המתוקים . אם אנו לא משלימים עם המצב אזי ילדנו לא ישלימו עם המצב , לכן אם אתה באמת אוהב את ילדיך אתה חייב להשלים ולהראות למתוקים האלו שיש להם אבא שמקבל אותם בכל מצב ואוהב אותם בכל מחיר . אני אישית גרוש + ילד , והפרידה כביכול מהילד היתה מאוד קשה ועדיין , אך אני יודע בתוך עצמי שזה היה חייב לקרות ואין ברירה וילדי יקבל את כל הטוב שאני יכול להעני לו . המלצתי אליך כיום , לך עכשיו ותמלא את חייך כשילדיך לא איתך - צא לרקוד חדר כושר וכו' , וכילדיך יבואו אליך תראה להם אבא שונה ואחר עם חיוך מאוזן לאוזן ואוהב אותם בכל מצב ומחיר ולא יוותר עליהם למרות שהוא לא נמצא איתם בבית . רק שתדע כשאתה לא עם אעימם - אתה יכול להעניק להם המון תשומת לב ואיכפתיות יותר מאשר כשהיית עם אימם . אני מקווה שעזרתי קצת . ביי ... תמיר .

האבהות מגדירה אותי כאדם

והינה נדבך חשוב ומהותי בהוויתי כאדם, מי שלא מכיר את התחושה הנוראה הזו לא יבין ותמיד יבואו ויגידו לך לכת קדימה ולא להתעסק עם זה במיוחד שאתה גבר ולא אמור להחצין רגשות אבל בפועל אני הולך לישון עם תחושת האכזבה וקם איתה למחרת יום עבודה מפרך גם ככל שאנו מתבגרים קשה יותר ליצור קשר משמעותי יש לי עוד כל כך הרבה מה לומר בנושא אך חוששני שהכושר הרטורי שלי מפאת העומס הנפשי לא מי יודע מה כרגע ולכן אסיים לבינתיים טולקין

שר טבעות ....יקר .

אני מנסה לכתוב לך את התגובה הזאת כבר פעם רביעית ...המחשב לא אוהב אותי....ההודעה לא נקלטת ...אני מקווה שהפעם זה יעבור . קודם כל לגבי הכתיבה ...אני שמחה שלקחת את רעיון הכתיבה ברצינות ..בגדול לא נראה לי משנה ...מחשב או מחברת ..כל אחד מה מתאים לו יעשה ...לי נוח יותר מחברת ...אני מקלידה די לאט ...ואת המחשב (שלי לפחות) אי אפשר להכניס למיטה ...להתכרבל מתחת לשמיכה ולכתוב ... אם אתה שואל את זה ברצינות ...אז זאת התשובה .

יעל יקרה

כילד לא היה לי אבא והתחושה שליוותה אותי מאז ומעולם הייתה תחושה של נטישה, אז אני יודע שלא נטשתי את ילדיי ואעשה הכל לדאוג למען רווחתם הנפשית והכלכלית אולם מלווה אותי תחושת כישלון איומה שאת הדבר הבסיסי משפחה חמה ואוהבת לא הצלחתי להעניק להם טולקין בירח

שר טבעות שבת שלום .

אני כמעט מיואשת ..אני לא מבינה למה הדבר הכי חשוב שאני רוצה לכתוב לך ...לא עובר ...כל פעם המחשב כותב לי שיש שגיעה ...אני מנשה שוב ...ואם זה לא יצליח ..ואתה מסכים ..אשלח לך את זה למייל האישי .

בדיקה ...

האם עובר ...

נסיון מס ' 5 ...שר טבעות ...בשבילך ..

אני רוצה להגיב ,ברשותך, על כך שכתבת שהאבהות מגדירה אותך כאדם . אנחנו מגדירים את עצמינו בהרבה צורות ...הרבה דברים עוזרים לנו ליצר לעצמינו מםגרת של "הגדרה עצמית" . אנחנו מגדירים את עצמינו דרך ...העבודה .אנחנו מגדירים את עצמינו דרך הרהיטים שיש לנו בבית . ...גם דרך החברים שלנו ...ודרך היחסים שלנו עם המשפחה . גם הפחדים שלנו עוזרים לנו להגדיר את עצמינו ...וכן ...גם הילדים שלנו ...אבל ...הפחדים שלנו זה לא ...אנחנו .והילדים שלנו זה לא ...אנחנו . זאת מסגרת ולפעמים חומה ...ואני בטוחה ויודעת שבמוך החומה הזאת נמצא יצור אנוש נפלא עם רצונות טהורים משל עצמו .ואם נבדוק עמוק נגלה שכולנו רוצים פחות או יותר את אותו דבר .לאהוה ...ולהרגיש נאהבים ..יציבות ,בטחון .תחושת שיכות וסיבה טובה לקום בבוקר . פתח את עצמך אל העולם .אל תמנע מעצמך לממש את הרצונות האילו .זה מגיע לך ...וגם לילדים שלך ...אתה יודע למה ?...כי מגיע להם אבא שמח ...!!! אני מאוד רוצה בחיי החדשים ליצר לעצמי זוגיות טובה ובריאה . אני רוצה את זה בשבילי עצמי ,כמובן .אבל לא פחות מזה בשביל הילדים שלי .כי אני רוצה שהם ידעו ...שיש דבר כזה ..אהבה נכונה , זוגיות חזקה שעובדת .אני רוצה שהם ידעו שיש "חיה כזאת" . כי אם הם לא ידעו את זה בחייהם עכשיו כצעירים .איך הם ידעו ליצר לעצמם דבר שכזה בחייהם הבוגרים ? צא אל העולם ...צא לרקוד ...חפש אהבה ..וספר תוצאות .מין הכתוה עולה שאתה איש נפלא ומלא רגשות .העולם זקוק לאנשים נפלאים ...כמוך ..תאמין . בהצלחה .

כל מילה בסלע! מסכימה איתך לחלוטין

ומאחלת לך שר הטבעות בדיוק את מה שאתה מאחל לעצמך....

האבהות מגדירה אותי כאדם

והינה נדבך חשוב ומהותי בהוויתי כאדם, מי שלא מכיר את התחושה הנוראה הזו לא יבין ותמיד יבואו ויגידו לך לכת קדימה ולא להתעסק עם זה במיוחד שאתה גבר ולא אמור להחצין רגשות אבל בפועל אני הולך לישון עם תחושת האכזבה וקם איתה למחרת יום עבודה מפרך גם ככל שאנו מתבגרים קשה יותר ליצור קשר משמעותי יש לי עוד כל כך הרבה מה לומר בנושא אך חוששני שהכושר הרטורי שלי מפאת העומס הנפשי לא מי יודע מה כרגע ולכן אסיים לבינתיים טולקין

למה צריך להתאמץ במילים

פשוט תגיד שאתה מרגיש חרא שאתה מרגיש כבר לא כמו גבר שאתה רואה גברים אחרים ומקנא ככה אני מרגיש ! את המילים היפות ביזבזתי בלבנות את הזוגיות בחיזור ובימים הטובים עכשיו הכל מוגדר במילה אחת : "חרא" סילחו לי על המילים ככה אני מרגיש
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר