יש לי מחר יום הולדת - וההרגשה עצובה ובודדה

מרגיש לי עצוב ובודד. אני יודעת שהרבה יצלצלו לומר מזל טוב, אבל בעצם אין כל כך מישהו קרוב לחגוג איתו. ישנה תחושה של "החמצה" - מוכר למישהו? יש למישהו רעיון איך להפיג את התחושה הזיפתית? אשמח לשמוע מכם.

מזל טוב

אין לי איך לנחם אותך אני במצב דומה רק מתנה קטנה ליום הולדת ממניאיזה משפט חכם שעוזר לי : " רק אנשים שהולכים לאיבוד מגלים מקומות חדשים "

יום הולדת שמח והמון שנים יפות

חיוכים, ושמחה, חברים וחיים חדשים וטובים שיהיה לך שהבורא יפתח לך את השערים ותראי אור בתחילת דרכך החדשה מזל טוב

מזל טוב מקסימה שיהיה לך כיף אושר שמחה בריאות וכל מה שאת מאחלת לעצמך......

זו רק תקופה זמנית שבה אנו מרגישים בודדים אך מקווה שבמהרה נמצא את עצמנו וגם זוגיות כיפית ויפה שתשכיח את התק' הקשה הזו תשאירי לי מייל אישי שלך אם יש או טל' ונדבר (רצית חברה לא???) שתינו במצב מאוד דומה כולל שני ילדים באותו הגילאים נשיקות בר

בר יקירה

אשמח אם תצרי קשר: limor.yairi@gmail.com

יש לי מחר יום הולדת - וההרגשה עצובה ובודדה

מרגיש לי עצוב ובודד. אני יודעת שהרבה יצלצלו לומר מזל טוב, אבל בעצם אין כל כך מישהו קרוב לחגוג איתו. ישנה תחושה של "החמצה" - מוכר למישהו? יש למישהו רעיון איך להפיג את התחושה הזיפתית? אשמח לשמוע מכם.

מזל טוב

אני גרושה חצי שנה כבר ואני מאושרת וכולם אומרים לי כמה אני פורחת ....ונראת הרבה יותר טוב..... נכון התהליך קשה וצריך המון כוחות .....את מוזמנת לכתוב לי ואני יעזור כמה שאפשר.... ואת לא לבד תמיד תביני את זה יש לך את הילדים שלך ותאמיני לי את לא תאמיני כמה הם עוזרים .... הבן הקטן שלי עכשיו בן 4 ואני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיו המייל שלי ronita-hia@walla.co.il המסנג'ר : ronit@lipman.co.il אז יקירתי המון המון מזל טוב אושר שמחה ובריאות ופרק ב' הרבהיותר מוצלח

מזל טוב,מיד תצאי לבלות בשקט בכייף עם חברה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר