עיזרו לי:

עיזרו לי:

שלום לכולם-אני נשואה 10 שנים +2 ילדים.בשנה האחרונה היחסים שלי עם בעלי התערערו,ואחרי לבטים ארוכים החלטתי להתגרש.בהתחלה הוא סירב אבל הבין שכנראה מצינו את הנישואין ועדיף להפרד בצורה יפה.ערכנו הסכם אצל עורך דין הגשנו לרבנות ובסוף החודש יש תאריך לגט.לפני שבועיים הוא עזב את הבית,ומאז אני לא ישנה..מתגעגעת אליו בטירוף, וחושבת שעשיתי טעות. מה עכשיו עלי לעשות?זה טבעי שיש חרטות,או שזה הפחד שאני לבד פתאום..אני מבולבלת ועובדת עיצות.

מתלבטת יקרה

במצב שלך הייתי נעזרת בכל דבר אפשרי. קחי בחשבון שבעוד חצי שנה את יכולה להיות גרושה אבל גם חצי שנה של טיפול עשוי להוביל אותך למקומות אחרים, טובים וחיוביים ולמנוע ממך צעד שכמעט אין חזרה ממנו. כדאי להשקיע את המעט שנותר על מנת לבדוק. גרוש/ה אפשר להיות גם בהזדמנות אחרת, תיקון לא תמיד ניתן לשחזר. שלך, בתקווה שעזרתי במשהו

זה דבר טיבעי להתלבט!

היי מתלבטת יקרה גם אני הייתי במקומך וקמתי ותבעתי גט מבעלי אומנם הנסיבות שונות אך אחרי חצי שנה של בתי משפט ורבנות פתאום הבנתי שאני אוהבת אותו והסכמתי ללכת לגישור. יש עובדת סוציאלית ברבנות שמקבלת בחינם, ללא כסף. אז בקיצור רציתי להגיד שאל תפספסי את הצ'אנס האחרון שלך לשקם את נישואייך! לומר את האמת אני ובעלי מאושרים עד הגג ואפילו מתכננים עוד ילד והאופק ורוד. מתוקה אני מאחלת לך את כל הטוב בעולם בהצלחה

מתלבטת יקרה

במצב שלך הייתי נעזרת בכל דבר אפשרי. קחי בחשבון שבעוד חצי שנה את יכולה להיות גרושה אבל גם חצי שנה של טיפול עשוי להוביל אותך למקומות אחרים, טובים וחיוביים ולמנוע ממך צעד שכמעט אין חזרה ממנו. כדאי להשקיע את המעט שנותר על מנת לבדוק. גרוש/ה אפשר להיות גם בהזדמנות אחרת, תיקון לא תמיד ניתן לשחזר. שלך, בתקווה שעזרתי במשהו

תודה לכן אתן מקסימות אבל

בשבוע הבא ב"ה אני עוברת דירה לאזור אחר,ההורים עזרו לי לקנות בית ולבעלי סיפרתי שאני שוכרת דירה,(השקר היחידי בכל 10 שנות נישואים)לעבור לבד עם הילדים ולדחות את הרבנות?זה אפשרי?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר