הביתה 2006!!! שלום ולא להתראות!

יסלחו לי כל מי שמחשבנים לסילסטר ששנא יהודים, לספירת הנוצרים, לזה שאנחנו תכ'לס באמצע חודש טבת.. ובכל זאת, תרשו לי להעיף את 2006 עמוק למצולות האוקיאנוס ולקבל בסבר פנים יפות את 2007 הבאה עלינו לטובה! שנה לא קלה עברה.. הליכים, פרידה, גרושין.. לא פשוט לעזוב את האישה שאהבת כ"כ הרבה שנים, להלך על חבל דק בכל פעם שמתראים.. מי שהייתה לי הכל בעולם מפנה את המקום לטובת אחר.. והילדים.. הנסיכים הקדושים שלי.. לא להאמין איך הם עוברים בגבורה מעוררת התפעלות את השינויים שנכפו עליהם! רגע לפני הפרידה מהשנה הנוראית הזאת אני מעלה על נס את הפורום היקר הזה שהצמיח לי חברים אנונימיים יותר ואנונינימיים פחות.. אבל חברים אמיתיים.. והנה האור שבקצה המנהרה מגביר עוצמה ומגלה את הפרק הבא בחיים. אלא שהפעם לומדים מטעויות.. על 2006 אין מצב בעולם שנחזור! 2007 מחייכת; אני רואה את זה היא קורצת וברמז עבה במיוחד לוחשת שכל הג'יפה אי שם מעבר לים.. הרחק ממחוזותינו.. בהזדמנות הזאת תרשו לי להיות קצת דרמטי ולהודות בפעם המיליון לכל למי ששיתף בחוויות הפחות קלות שעברו עליו, למי שהגיב, תמך, פרגן ואפילו ידע (בעדינות) לומר: "סליחה, אולי אתה טועה?" הביתה 2006!!! שלום ולא להתראות! ברוכה הבאה 2007, אותך אני רוצה! הגשם שהתעכב כ"כ עכשיו מציף אותנו, שוטף את הימים הלא קלים הרחק הרחק.. ומפנה מקום לשמש שסוף סוף מחייכת

ביי דוויד ...

אתה כותב כל כך יפה ...תחושה של התחלה חדשה ..חיים חדשים ... אני איתך בתחושה שזאת ...היום ובדרך כלל ... אבל עכשיו ...היום ...הרגע ..אני מודה ..בא לי לבכות ...

שתהה זו שנה טובה מקדמתה....

ולך david אני יכולה לאחל את אותה הברכה. שתהה לך השנה הזו טובה מקדמתה בכל תחום מתחומי חייך. לך ולכל משתתפי הפורום, מי ייתן ותחזקנה ידינו וליבנו ונדע להצמיח ולהפריח ולצאת גדולים מהשממה. שנה אזרחית טובה!!!

דוד יקירי וכל שאר חברי הפורום

קודם כל שנה אזרחית מקסימה שתהא, מלאה בהפתעות, התחלות חדשות ומטרות חדשות. מעבר לזה, דוד כמו תמיד - אני אוהבת לקרוא את מה שאתה כותב ואני לא חושבת שאפשר היה להעביר את הנושא בצורה טובה יותר.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

ביי דוויד ...

אתה כותב כל כך יפה ...תחושה של התחלה חדשה ..חיים חדשים ... אני איתך בתחושה שזאת ...היום ובדרך כלל ... אבל עכשיו ...היום ...הרגע ..אני מודה ..בא לי לבכות ...

"תבכי אני אומר"

"... זה כואב, זה יכאב, אבל בסוף זה יסתדר.. תבכי אני אומר.. אני תפקידי.. לנגב לך הדמעות.." למיכלי

הי מיכל

לבכות מותר, זה עוזר להשתחרר אבל לשמוח חובה :-> וגם אם עכשיו נראה לא אייי בהמשך יהיה יותר טוב (אחרי ריקוד קטן...ומשחרר) מאחל לך כל טוב והרבה הצלחה החיים קצרים ואת צעירה תהני מהם.... שלך שרון

"תבכי אני אומר"

"... זה כואב, זה יכאב, אבל בסוף זה יסתדר.. תבכי אני אומר.. אני תפקידי.. לנגב לך הדמעות.." למיכלי

שרון ...ודוויד

תודה ... אתם חמודים .... בסופו של דבר ...אני מנגבת את הדמעות שלי לבד ... וממשיכה הלאה ....

הי מיכלוש

ההחלטה מי ינגב לך את הדמעות היא אך ורק באחריותך את אדם נהדר (לפי איך שאני מכיר אותך) מה שיש הוא רק להשתחרר וחברים תומכים ואז מיד עוברים... (לאן זה רק את יודעת....את המובילה אל תשכחי) לילה טוב וחלומות פז שלך שרון

היי שרון ....

תודה ... אני חזקה ..למדתי להכיר את עצמי ..למדתי להכיר את התהליכיות של עצמי ...אני יכולה לבכות כמה ימים ...ואחר'כ לקום זקופה ...שמחה ומתפקדת ...אני שנה וחצי גרושה, הרמתי את עצמי מחורבות ורפש ...החלטתי החלטות קשות . לקחתי אחריות ...קבלתי תפקיד חדש בעבודה .עברתי דירה והכל לבד ...ואני עיפה ...אני רוצה לעצור לרגע ...להתחבק בזרועותיו של משהו בערב מול סרט בטלבזיה ...להחליט ..כמה החלטות ביחד ...אני מתחילה לחפש בית ..(היום אני גרה בדירה שכורה) קשה לי ...החלום שלי היה לחפש בית ביחד ..עם איש חדש ...אני אישה של ביחד ..עבודת צוות ואהבה גדולה ..אין בי שום גאווה מיוחדת בזה שאני עושה הכל לבד ...אחרי 13 שנות נשואין קושלות ...אם הביחד הבא יצליח ...בזה אני אהיה גאה ...! אני רוצה לעשות מקום לאיש חדש בחיים שלי ...ואני יודעת שבשביל זה אני צריכה להיפרד מכמה דברים שתוקעים אותי ...ובעיקר מדבר אחד ...אני יודעת הכל ..אני יודעת בדיוק מה אני צריכה לעשות ...אבל בעיקר אני רוצה לנוח ..ולבכות בשקט ... יש למאיר אריאל ז'ל ..שורה יפה בשיר ... "הולכת ונלחצת לי החוצה החלטה " וזה מה שקורה לי עכשיו

מיכלוש חמודתי

את רואה, ככה אני אוהב אותך ....אז תני קשה אבל נתגבר,לא ...כי אנחנו תמיד עם הראש למעלה ...כי מי יכול עלינו אנחנו תמיד יש אפשרות להתחלות חדשות... גם אם בדרך נופלים כמה פעמים (הלוואי כמה שפחות, ).. דרך צלחה במציאת בית עם המון אנרגיות חיוביות בברכה והמון שלך שרון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר