שבת שלום לכל - שאלה

ביום שני יש לי דיון ראשון ברבנות. מישהו יכול לספר מה הולך להיות, מה הלך הרוח בממלכת החושך? קצת פרטים ממי שחווה כדי להפחית מתח - הכל יתקבל בברכה.

אז ככה ...

א. אין הרבה מה לדאוג... ב. האם זה סגור ששניכם רוצה להתגרש ? .. ג. במידה וכן ..ואתם באים עם הסכם גירושים מסודר ..שואלים כמה שאלות וקובעים דיון לגט ... ד. במידה ולא...התהליך קצת יותר ארוך... בכל מקרה בהצלחה ...

אשמח לשמוע תגובות נוספות....

ברור לשנינו שאנו מתגרשים. אין עדיין הסכם גירושים, וגם אין הסכמה על כלום! גם לא על השעה בכל רגע נתון.... אז מה קורה עכשיו??? תודה. ולהשתמע

אז צפי לתהליך ארוך...ומסובך..

במידה ואין הסכם או הסכמה... המלצה שלי לפנות לבית דין לעינייני משפחה ... א. שם הוא ישלם לך הרבה יותר.. ב. שם ההליכים יותר צודקים... כמו כן כדאי לך לפנות "לנעמת" יש להם עורכי דין מצויינים שיכולים לייעץ ולעזור לך ללא תשלום.. בהצלחה...

תודה נא

אז ככה,,, אצלי הנושא הרכושי נפתח ברבנות, ואילו המשמורת ומזונות בבית משפט לענייני משפחה. בביתמש' לעינייני משפחה אני מקווה שנוכל להגיע להסכמה בנושא הסדרי הראייה והמזונות בהקדם. אבל לגבי הנושא הרכושי אין לי מושג מה יהיה ברבנות.

נא יקר

שירים יפים אתה כותב וזה כנראה מהלב . אבל... יש לי ביעה עם הב' שלך, מי אמר שההליכים שם יותר צודקים, נראה לך בעיניי הייתה צריך לכתוב: ב. שם ההליכים יותר טובים לך כי שם אין לבעל שום זכויות... והמבין יבין . כמו כן חבל שלנו הגברים אין איזה נעמת או משהו (ושאף אחד לא יזכיר את העמותות הקיימות כי הם שחיטה ולא בחינם. נקודה.) ובנעימה אנטימית זו הסיים... שלך שרון

שבת שלום לכל - שאלה

ביום שני יש לי דיון ראשון ברבנות. מישהו יכול לספר מה הולך להיות, מה הלך הרוח בממלכת החושך? קצת פרטים ממי שחווה כדי להפחית מתח - הכל יתקבל בברכה.

ערב טוב!מה צריך להביא לבימ"ש לענייני משפחה?

אם יש לכם מומלץ???בעוד חודש יש לי דיון בפעם הראשונה שלי איזה מתח...עם איתו,מה לדעתכם הוא רוצה ויכול לשלם לי אולי פחות 1500 שח ל-2 ילדיי הקטנים??אין לנו רכוש משותפות,רק בחובות,הוא לא עובד{בכוונה},שכ"ד מעמידר...

נא יקר

שירים יפים אתה כותב וזה כנראה מהלב . אבל... יש לי ביעה עם הב' שלך, מי אמר שההליכים שם יותר צודקים, נראה לך בעיניי הייתה צריך לכתוב: ב. שם ההליכים יותר טובים לך כי שם אין לבעל שום זכויות... והמבין יבין . כמו כן חבל שלנו הגברים אין איזה נעמת או משהו (ושאף אחד לא יזכיר את העמותות הקיימות כי הם שחיטה ולא בחינם. נקודה.) ובנעימה אנטימית זו הסיים... שלך שרון

מיסייה שרון ....

אז ככה ... 1. תודדה על המחמאה ... 2. מסכים איתך כי החוק בישראל והאירגונים הם למען הנשים ... 3. בדר"כ הגברים הם עם זבל ...ולא הנשים ...אך כמובן שיש יוצא מין הכלל ... 4. בתור אחד שמגדל את ילדיו אני יודע כמה זה קשה להתמודד עם בעיות ואני מזדהה עם זה שנשים הם חזקות יותר מגברים ... יכול להיות שאתה או כל גבר יטענו אחרת ובאמת אני מבין את הכאב שלא לגדל את ילדיך שלך .. אני נגד גירושין אלא שאין ברירה .. ילד בדר"כ גדל בסביבה הטיבעית שזה אצל האמא...ולכן מגיעות לה רוב הזכויות ... במידה והילד גדל אצל האב גם לו מגיעים המון זכויות כמו לכל חד הורי אחר ולא משנה בכלל שהוא גבר נעמת ושאר האירגונים עוזרים לחד הורים שהם גם גברים רק לידיעתך.. אני שמח שיש היום יותר ויותר גברים שלוקחים אחריות ומגדלים את הילד שלהם...אבל בל נשכח ..כל העיניין של האשמורת היא בסה"כ טובת היהלד ולא האגו האישי ... אז בנימה זו ...שבת שלום ...

נ.א. יקירי

מצטער על איחור תגובה, ולענייננו מי אמר של הגברים זבל וכל הנשים.... מי אתה? האם חקרת מאות ואלפים של זוגות ובעיותיהם בכדי לדעת ???????????????????????. מי אמר שסביבה טבעית היא שהילד יגור אך ורק עם אימו ?.?.?.? ובתור אחד ששפר עליו מזלו והוא מגדל את ילדיו? מה אתה מבין בכלל על קשיי האבות שצריכים לצאת מהבית ולראות את ילדהם בזמנים קבועים ולהתחנן לשעות נוספות בגלל אירוע או אחר .... גם לפי ראות עיניי אין להתגרש רק שאין ברירה רק מה לכשאתה מגיע למצב זה בתי המשפט משמשים לא אחת כאמצעי (כחוק) לנקמה של האיה הבבעלה וזה פותח פתח נוסף שהעמדת פנים של מסכנה (מי שלא עבר חוייה של אישה צועקת בצד אחד של החדר בכדי שיהיה בכח תלונה במשטרה (כשאתה רחוק משם) לא יודע פחד מהו(וחתאמין לי היתי במקומות מפחידים)) אבל בעצם למה שאתה תבין משהו מכל מה שכתבתי אחרי אין לך מושג אתה אב חד הורי ומסתכל על זה מבחוץ ולא עברת כלום .... ותחשוב טוב למה אם אתה כבר אב חד הורי אין הXXXX שלך משלמת לך מזונות (זה הרי ההיגיון, לא) וכתוצאה מהחוק היבש והמטומטם זה המצב ........... שלך שרון

אז ככה.....

1. מכיר את כל התיסכול ..הייתי שם 2. עברתי המון ואני מדבר רק מניסיון .... 3. לא חקרתי את כל הזוגות ואני מכיר המון זוגות... 4. יש תמיד יוצא מין הכלל ..בשתי המצבים... 5. מכיר המון פלספנים שרוצים להיות בעלי "שליטה" בילדיהם..אך חשוב רגע לעצמך...אתה חושב שלגדל ילד לבד זה קל ?? אתה מסוגל לכך..? לא קל להיות זה שמבקש לראות את ילדו לפי שעות מתבקשות ולשלם מזונות...אך זה הכי טוב לפעמים לילד...וכמו שתמיד אני אומר חשוב טובת הילד !!! נראה לך שאתה יכול לקחת את הילדים מתיי שאתה חפץ ? רק בגלל שאתה משלם מזונות .. אני מצדיע לאלה שבאמת מסוגלים או מסוגלות לגדל את ילדיהן ללא מריבות עם הגרושים .... קל לבוא במליון טענות...במיוחד לאלו שאין להם ניסיון בכלל... שלא תבין לא נכון ..אני בעד שיוויון ואני בעד המון דברים.. אך אני רואה ידידות שלי גרושות וגם חברים שלי גרושים ואני בעצמי מסתכל על החיים שלי... החיים לא קלים בגירושים ..ולכן הדעות שלי שונות משלך... ואני בא עם המון ניסיון ...!! ככה שאני יכול לדבר ..

חברה חברה רגע רגע..... לאט לאט לכם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר