אני במצבך - מבינה לליבך

היום בעלי הודיע לי שהוא פתח תיק ברבנות , ואני מבולבלת , עצובה , ולא יודעת מה לעשות אשמח לשוחח איתך שתחזקי אותי ואני אותך אם בא לך תכתבי לאימייל שלי aviv123403@walla.com

אם תצטרכי יעוץ

מתגרשת ומחפשת חברה חדשה

שלום לכולם, אני חדשה בפורום, עוברת כעת את משבר הגירושים. עדיין לא גרושה אלא בהליכים. סיפור הגירושים כואב ואכזרי מצד הבעל. הפסדתי מס' חברות בדרך... כעת מחפשת ליצור חברויות חדשות לי ולילדים (בני 8 בן ו-3 בת). האם מישהו יודע /מכיר דרך לעשות זאת? אשמח מאוד לשמוע מכם. יום טוב לכולם הרבה אור ואהבה

שלום מתוקה את לא לבד מעכשיו

אני החברה שלך תוכלי לכתוב לי על הכל הכל הכל בהצלחה

yaeli צרי קשר

limor.yairi@gmail.com

להתגבר על ידי הבנה שהחיים ממשיכים ולפתע גם חיי החברה יופיעו. הדרך המזרזת היא "שפיכת" הסיפור באזני מישהו

אני שואלת את עצמי.....

למה בחרת אייקון זועם/כועס. קרה משהו? אפשר לעזור??? על מה הגישה השלילית? שולחת לך רק אור ואהבה.

אם תצטרכי יעוץ

לבקש ממך??? אתה נראה לי במצב רוח לא מי יודע מה

וזה לא בדיוק ה"תרופה שהרופא רשם לי.... "

מתגרשת ומחפשת חברה חדשה

שלום לכולם, אני חדשה בפורום, עוברת כעת את משבר הגירושים. עדיין לא גרושה אלא בהליכים. סיפור הגירושים כואב ואכזרי מצד הבעל. הפסדתי מס' חברות בדרך... כעת מחפשת ליצור חברויות חדשות לי ולילדים (בני 8 בן ו-3 בת). האם מישהו יודע /מכיר דרך לעשות זאת? אשמח מאוד לשמוע מכם. יום טוב לכולם הרבה אור ואהבה

תקופת הגירושים...

היא תקופה קשה ביחוד אם לא את זאת שיזמת את הפרידה. התקופה הזאת עוברת ונוצרות חברויות חדשות, את משתנה ולומדת להכיר את עצמיך ואת היכולות שלך. לא סתם אומרים שהאישה היא עמוד התווך של הבית, היא תמיד שורדת. הילדים ימלאו אותך בכל מה שחסר, את לא לבד והוא כן תחשבי שהוא חוזר לבית ריק כשאת חוזרת הילדים קופצים עליך... במקביל צאי תבלי תבלעי את העולם, תלמדי להכיר את עצמך, להיות עצמאית לפרנס את הבית בכבוד ולהיות שם לילדים בכל שיצטרכו. את תצליחי כמו כולם כל עוד תחשבי חיובי יהיה חיובי שלחתי לך מייל אשמח להיות איתך בקשר ולעזור לך ככל שאוכל בהצלחה

אפשר לדעת למה את מתגרשת

אני לא מצליח עדיין להבין למה אני מתגרש

שי

ישנם המון סיבות לגירושים, קודם כל תמצא את הסיבה הנכונה. כי מרגע שנפרדים קשה מאוד לחזור לפרק קל לבנות קשה מאוד! אז תעשה חושבים עם עצמך לפני שתעשה צעד שאולי תתחרט עליו מיכל

אני שואלת את עצמי.....

למה בחרת אייקון זועם/כועס. קרה משהו? אפשר לעזור??? על מה הגישה השלילית? שולחת לך רק אור ואהבה.

בחרתי בשדון כי לי הוא נראה ח מ ו ד

לבקש ממך??? אתה נראה לי במצב רוח לא מי יודע מה

וזה לא בדיוק ה"תרופה שהרופא רשם לי.... "

אחלה מצב רוח אל תתרשמי מהחיצוניות

אני שואלת את עצמי.....

חמוד לא?

תנסי לכתוב את הכינוי שלי בלועזית כשהכתב בעברית ואז יוצא משהו כמו: שד יקרקל ומכאן ה"שד" :) בקשר לעזרה-כשאתקע בכביש אשמח לקרוא לך במקום לגרר

מתגרשת ומחפשת חברה חדשה

חברות

שלום, בת זוגתי לחיים גרושה וגם אני ואנחנו הורים לילדים בני 7+8 אם אקטואלי, אנחנו מתגוררים באזור השרון. תתקשרי ונוכל להפגש ולסייע בכיף. www.eran-4u@inter.net.il

מתגרשת חדשה

שלום לך, גם אני נכנסתי לתהליך הגרושין אמנם רק בהתחלה, מחפשת חברה להתכתב ולהתפרק. גם לי יש ילדים (9,6,3) מקסימים. אני מקווה ומאחלת לכולנו שנעבור את זה בקלות וברוגע עד כמה שאפשר.

חברה או חבר'ה

אני גרוש ובת זוגתי גרושה גם היא ואנחנו הורים לילדים בני 7+8. אנחנו בני 33 ואת מוזמנת ליצור קשר. eran-4u@inter.net.il

חברות

שלום, בת זוגתי לחיים גרושה וגם אני ואנחנו הורים לילדים בני 7+8 אם אקטואלי, אנחנו מתגוררים באזור השרון. תתקשרי ונוכל להפגש ולסייע בכיף. www.eran-4u@inter.net.il

ערן - צור קשר

או זוגתך למייל lev72@walla.co.il ונמשיך משם. תודה להשתמע, Lev

מתגרשת ומחפשת חברה חדשה

חברה

היי אשמח לשוחח עימך sapir_benari@walla.co.il גם אני גרושה עם שתיים יום נפלא...

האי לב. פרודה+2 בהליכים כשלושה חדשים

יש ימים טובים יותר וטובים פחות. (את המילה רעים לא מעלים. נכון? צרי קשר למייל aviv072@walla.com
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר