עזרה:)

עזרה:)

אחד מהדברים שתמיד רציתי זה לצאת לסאמר סקול או סאמר קאמפ בחוץ לארץ...לצערי ההורים שלי לא יכולים לממן את הדברים האלה כי הם עולים עשרות אלפי שקלים...רוב מה שראיתי זה הכי זול 3000$ רציתי לדעת אם יש משהו יותר זול מזה....זה בח יהיה בארץ אבל לא אכפת לי כי גם זה אחלה.... לפני שנתיים יצאתי לקימאמה...מאוד נהניתי אבל ההורים שלי לא מרשים לי שוב כי 6000 ש"ח לא שווים את מה שמקבלים שם לעומת המחנות בארצו הברית שאמנם מאוד יקרים אבל אין מה להשוות בין הפעילויות ורמת המקצעויות של הכל... רציתי לדעת אם יש משו בארץ שזה אפילו כמה ימים אבל פשוט עם ילדים מחו"ל ומשהו שיספק לי חוויה... תודה מראש:)

סאמר סקול

הי איריס. זה נכון שהתכניות בחו"ל הן יקרות יותר מהסיבה הפשוטה שהן כוללות בתוכן המון מרכיבים כגון: טיסה וכו'.. לצערי, איני בקיא כל כך בתכניות הסאמר סקול בארץ אך אני בטוח שתמצאי את תכנית המתאימה לך ביותר. בכל מקרה, מומלץ לכתוב "סאמר סקול" במנועי החיפוש וכך תוכלי להגיע לחברות המפעילות את הסאמר סקול. שיהיה בהצלחה, עמרי

סאמר סקול

הי איריס. ע" שימוש במנועי החיפוש ניתן להגיע לחברות הסאמר סקול המובילות והותיקות. לחלקן יש סאמר סקול בארץ ולחלקן בחו"ל. בהצלחה עמרי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאמר-סקול
בחר
בחר