דחחחווווווףףףףףף

שלום, אני בת 13 ואני וחברה טובה שלי רוצות לטוס לסאמר סקול אנחנו מעדיפות באנגליה רציתי לשאול אם אתם יכולים להמליץ לנו על סאמר סקולים כאילו, על ארצות מסויימות, קמפוסים מסויימים ועוד אשמח לשמוע המלצות מילדים שהיו בסאמר סקול ובכלל אם שווה ללכת, מה בעצם עושים שם.. באמת מתחברים עם ילדים? תודה רבה מראש

סאמר סקול= שווה או לא שווה

שווה. יש אפשרות להכיר המון ילדים מכל העולם.צריך רק להיות פתוח וחברותי ולא להסתגר ואז בטח שמכירים ועושים חיים. נמצאים רחוק מההורים ותופסים עצמאות.משתפשפים בשפה החשובה ביותר בעולם. בקיצור: שווה. אפשר להתקשר לחברות המפעילות ולבקש לדבר עם ילדים שהיו. דרכם אפשר לדעת הכככל.

לספיר

סאמר סקול זו אחת החוויות הכי מדהימות שיש. קחי אנגליה, קחי פנימיה ברמה,קחי ילדים מכל העולם,קחי שבועיים בעצמאות,טיולים,לונדון,מאדם טוסו,הצגה..... תערבבי יוצאת חויה מגניבה שנשארת לכל החיים. ואהה.. גם אנגלית משופרת. הרבה ילדים קושרים קשר ארוך טווח עם ילדים שפגשו ממדינות אחרות, וגם מהקבוצה הישראלית איתה יצאו. גיל 13 הוא גיל מצויין לצאת. הגילאים שיוצאים הם 10-18. אז את פחות או יותר באמצע. הקבוצות מאורגנות לפי גיל. כל גיל 13 ביחד. לגבי המלצות למרכז מסויים, צר לי אך לפי הנוהלים בפורום זה אין לפרסם מרכז מסויים. ההמלצה הכי חמה שאני יכולה לתת לך היא לבחור חברה ותיקה ואמינה ,לבקש לראות תמונות ולדבר עם ממליצים

יש לי חברה שהיתה שנה שעברה וכתבה על זה בבלוג שלה?

אז הכי טוב שתשאלו אותה, היא שמחה לעזור.. אגב היא גם כותבת ממש יפה

הנה הבלוג שלה

כותבת מדהים!!!! תשאלי אותה על סאמר סקול!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאמר-סקול
בחר
בחר