שאלה- בבקשה תענו לי!

אני מרגישה שזה ממש פיספוס שלא נסעתי לסאמר סקול או סאמר קאמפ ואני יודעת שזו חוויה אדירה!! עכשיו השאלה שלי אם אני עדיין בגיל או שכבר פיספסתי את ההזדמנות. אני בכיתה י"א עכשיו. ולא רק מבחינת אם יש מחנות שפתוחים לגיל שלי (גם כמובן) אבל גם אם נגיד עדיין יש ילדים שנוסעים לזה בגיל הזה וזה שווה לי לינסוע.. בכל זאת לא כדאי לנסוע ולהתקע עם ילדים שקטנים ממך.. תודה רבה

סאמר סקול

רוני שלום. כיתה י"א זה ממש לא מאוחר ישנם תלמידים שמסיימים י"ב ועדיין רוצים לצאת כך שאל תדאגי הכל עו אפשרי. פשוט תכנסי לגוגל ותקישי סאמר סקול ותבררי מה הכי מתאים והכי מעניין אותך. בברכה נעמה

שלום רוני...

שלום רוני קוראים לי יעל. אני גם רוצה השנה בדיוק לנסוע לסאמר סקול באנגליה..ואני גם בכיתה יא'. אני מפחדת שיהיו ילדים קטנים ממני ואז זה לא כייף. אבל ראיתי סאמר סקול לגילאים 16-18...ככה שרוב הסיכויים שהאנשים בגילנו... אפשר לברר יחד. תגידי לי בבקשה אם את יודעת משהו.

למה לא לפספס

אהלן לכם, החשש ברור אבל...יש פתרון.המרכזים באנגליה מחולקים לפי גילאים.יש מרכזים שמיועדים למסיימי כיתות י-יב ולשם כדאי ללכת.אם החברה שדרכה אתם יוצאים היא אמינה, תוכלו לברר את הגיל הממוצע של אותו מרכז.גיל יא בעייני הוא ממש אחלה לצאת משתי סיבות: קודם כל אתם "גדולים" ויותר עצמאיים.יותר בשלים לספוג חוויות של בוגרים וזה מדהים. בנוסף,השפה האנגלית הכל כך חשובה,נלמדת במטרה להוציא ציון טוב יותר בבגרות.ואני לא מתכוונת רק ללימודים בכיתה,אלא השיחה באנגלית עם נוער שהגיע כמוכם מארצות שונות בעולם, ועם מקומיים כמובן. סעו.סעו.סעו...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאמר-סקול
בחר
בחר