קיץ 2007 ילדה בת 11

בקיץ הקרוב בתי תהיה בת 11 וחצי. היא תגמור כיתה ה. ידיעותיה באנגלית שואפות לאפס. אני מחפשת מקום כשלהו באירופה או בארה"ב ,בו נוכל לנסוע כל המשפחה יחד. המשפחה תשכור דירה והילדה תלך לסאמר סקול כדי ללמוד אנגלית. אני מחפשת סאמר סקול - שבו הילדה תוכל לחזור בערב להורים. ובבוקר לחזור שוב לססאמר סקול. האם יש אופציה כזו? והיכן נמצא הסאמר סקול המומלץ ביותר לילדה, שאינה יודעת כלל אנגלית . תודה

סאמר סקול 2007

שלום רב לאמא. ישנן אופציות לסאמר סקול יומי בכל רחבי העולם. ההגדרה של הסאמר סקול אותו את מחפשת הנו בעצם סאמר סקול יומי. הילדה תהיה בשעורים במשך השבוע, ז"א מיום שני ועד שישי בשעות היום וכל ערב תלך הביתה - לדירה שכורה או מלון לפי הבחירה שלכם. על מנת למצא פורמט כזה אני ממליצה שתכנסי לקישורית הבאה. היא מפנה אותך לגוגל (מנוע חיפוש ששם מופיעות חברות אשר עוסקות באופציות כאלו) בהצלחה ותהנו בקיץ נעמה

נעמה - איפה הקישור?

קישורית לסאמר סקול

לצערי אין דרך לצרף את הקישורית המלאה ולכן צרפתי לך קישורית לגוגל. תכתבי שם לימודי שפות בחו"ל וישר יעלו לך אופציות אפשריות. מקווה שעכשיו זה יותר פשוט. שיהיה יום טוב. נעמה

קיץ 2007 ילדה בת 11

בקיץ הקרוב בתי תהיה בת 11 וחצי. היא תגמור כיתה ה. ידיעותיה באנגלית שואפות לאפס. אני מחפשת מקום כשלהו באירופה או בארה"ב ,בו נוכל לנסוע כל המשפחה יחד. המשפחה תשכור דירה והילדה תלך לסאמר סקול כדי ללמוד אנגלית. אני מחפשת סאמר סקול - שבו הילדה תוכל לחזור בערב להורים. ובבוקר לחזור שוב לססאמר סקול. האם יש אופציה כזו? והיכן נמצא הסאמר סקול המומלץ ביותר לילדה, שאינה יודעת כלל אנגלית . תודה

לדעתי לא חייבים סאמר סקול

כי סאמר סקול למיטב ידיעתי זה כמו טיול אנק עם שינה. אולי תמצאו קייטנה שמלמדת אנגלית באחת הארצות האלה והילדה תלמד אנגלית וגם תחזור הביתה מתי שרציתם.

לימוד אנגלית

אם את רוצה שהילדה באמת תלמד אנגלית, תשלחי אותה לחיות חודש עם ילדים אמריקאים , היא לא רק שתלמד לדבר ,גם המבטא שלה ישתפר יש מחנהNah-Jee-Wah מחנה מדהים , רק כך היא באמת תלמד אנגלית. לא בבית ספר. מחנה לכיתות א'- ו' ,היא כמובן תהיה רק עם ילדים בני גילה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאמר-סקול
בחר
בחר