התייעצות..

התייעצות..

חח כותרת מפגרת^^ לא ידעתי מה לכתוב.. טוב קודם כל היי :) חח ורציתי לשאול משהו.. חח טוב אז אני בת 16.. ואני רוצה לטוס בחופש הגדול הקרוב לסאמר סקול.. ורוב הסיכויים שההורים שלי ירשו לי [זאת לא ממש הבעייה] עכשיו, אני ממש לא רוצה לנסוע לבד.. ולאף חברה שלי לא מרשים ללכת.. אחת הייתה כבר, אחת טסה עם המשפחה.. ויש לי חברה אחת שיש עוד סיכוי קטן שכן [מכיתה ז' אנחנו מתכננות שמתישהו ניסע ביחד] אבל עכשיו כשסוף סוף יש הזדמנות היא "מתחמקת" מלשאול את ההורים שלה.. כי היא אומרת שאין סיכוי שהם ירשו לה ושפתאום זה נראה לי טיפשי וכל מיני כאלה =/ אז השאלה שלי אם זה באמת כדאי ללכת לבד?.. כי לא מכירים אף אחד.. ואין לי מושג איך זה אבל מלא באים עם חברים לא? ואני יודעת שמכירים אנשים והכל אבל אם כולם יכירו איכשהו מישהו אני אהיה ממש תקועה... אז מה כדאי לעשות? שווה ללכת לבד? אתם הלכתם לבד?... תודה (:

ל"התיעצות"...

אמממ את יכולה גם לנסוע לבד,במילא חלק מהמטרה היא גם להכיר חברים חדשים...(ויש עוד אנשים שבאים בלי חברים,אני בטוחה...) אני בגילך ובא לי ממש לנסוע אבל אין לנו מספיק כסף....:((((

ראיתי ש..

ראיתי בהודעה אחרת שאמרת שאת רוצה לארה"ב ושאין לך כסף.. אז את יכולה לאירופה נגיד שאני בטוחה שזה הרבה יותר זול יו גמני רוצה ארה"ב חח אבל אין שום מצב בעולם שמרשים לי.. חח זה בטח גם עולה המווןן ואני ממשש רוצה לאנשהו.. לא מפריע לי אירופה.. אבל נראה לי שלא יהיה לי כיף לבד=/ כאילו.. לא אכפת לי להיות אפילו עם מישהו שאני מכירה טיפה לפני זה רק לא לבוא לבד... :/

התייעצות..

חח כותרת מפגרת^^ לא ידעתי מה לכתוב.. טוב קודם כל היי :) חח ורציתי לשאול משהו.. חח טוב אז אני בת 16.. ואני רוצה לטוס בחופש הגדול הקרוב לסאמר סקול.. ורוב הסיכויים שההורים שלי ירשו לי [זאת לא ממש הבעייה] עכשיו, אני ממש לא רוצה לנסוע לבד.. ולאף חברה שלי לא מרשים ללכת.. אחת הייתה כבר, אחת טסה עם המשפחה.. ויש לי חברה אחת שיש עוד סיכוי קטן שכן [מכיתה ז' אנחנו מתכננות שמתישהו ניסע ביחד] אבל עכשיו כשסוף סוף יש הזדמנות היא "מתחמקת" מלשאול את ההורים שלה.. כי היא אומרת שאין סיכוי שהם ירשו לה ושפתאום זה נראה לי טיפשי וכל מיני כאלה =/ אז השאלה שלי אם זה באמת כדאי ללכת לבד?.. כי לא מכירים אף אחד.. ואין לי מושג איך זה אבל מלא באים עם חברים לא? ואני יודעת שמכירים אנשים והכל אבל אם כולם יכירו איכשהו מישהו אני אהיה ממש תקועה... אז מה כדאי לעשות? שווה ללכת לבד? אתם הלכתם לבד?... תודה (:

תשובה להתייעצות...

היי דנדוש, :) אז כדאי שתדעי לך שזה ממש מגניב וסבבה לנסוע לבד כי... את פוגשת מלא חבר'ה מגניבים (כמוך) בקבוצה של הישראלים. אבל הדבר הכי מגניב זה שאת פוגשת גם מלא חבר'ה מכל העולם. כולם באים בראש טוב לסאמר סקול המקורי באנגליה. אז, אני מציע ללכת על זה. גם בכל מקרה יש מפגש קבוצה לפני הנסיעה לחו"ל, אז את מכירה את כל יתר החבר'ה בקבוצה וגם את המדריכים. צ'או, אלעד

לאלעד

שלום אלעד:) רציתי לדעת דרך איזו חברת טסטת לסאמר סקול?

ראיתי ש..

ראיתי בהודעה אחרת שאמרת שאת רוצה לארה"ב ושאין לך כסף.. אז את יכולה לאירופה נגיד שאני בטוחה שזה הרבה יותר זול יו גמני רוצה ארה"ב חח אבל אין שום מצב בעולם שמרשים לי.. חח זה בטח גם עולה המווןן ואני ממשש רוצה לאנשהו.. לא מפריע לי אירופה.. אבל נראה לי שלא יהיה לי כיף לבד=/ כאילו.. לא אכפת לי להיות אפילו עם מישהו שאני מכירה טיפה לפני זה רק לא לבוא לבד... :/

מכירים לפני שיוצאים

היי דנדוש, אופס, כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון... בערך שבועיים לפני הנסיעה לאנגליה יש מפגש קבוצה. במפגש קבוצה הזה את מכירה את החבר'ה שיוצאים איתך וגם את המדריכים. אז אין מצב שאת נוסעת "לבד". אלעד

התייעצות..

טוב.. אני השנה הייתי בסאמר סקול באנגליה וגם לי היו חששות !! אבל אין לך ממה לדאוג רוב הילדים טסים לבד ואת יכולה להכיר כמה בנות דרך הפורום לפני ולקיים איתם מפגשים בת"א אומשו' ככה אני עשיתי ... והכרתי 2 בנות ממש טוב מיום אחד שבילנו בת"א וכולם חשבו שבאנו ביחד>< וחוץ מיזה את יודעת מה זה שבועיים בחד אין דבר כזה לא להכיר!! תוך יום יומיים כולם הופכים להיות החברים הכי טובים ...ואפילו כבר בטיסה מתחברים... אז אם אין להורים שלך בעיה אל תוותרי על זה .. זאת אחת החוויות הכי כיפיות ואני אומרת את זה מתוך ניסיון!! בי~_^ מקווה שעזרת..

סאמר סקול - הכי מגניב שיש

היי ניצן, אני מבין שאת מדברת מניסיון כל מילה ברזל ביי

מכירים לפני שיוצאים

היי דנדוש, אופס, כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון... בערך שבועיים לפני הנסיעה לאנגליה יש מפגש קבוצה. במפגש קבוצה הזה את מכירה את החבר'ה שיוצאים איתך וגם את המדריכים. אז אין מצב שאת נוסעת "לבד". אלעד

אה ויש מצב..

אה זה סבבה זתומרת גמאני רוצה להיות בסאמר סקול ואינלי עם מי.. אבל מצד שני..לאיזה גילאים זה? 0.0

גילאים

סאמר סקול זה לגילאים 10 עד 18. כל קבוצה שיוצאת ,מאורגנת לפי טווח גילאים . למשל- 10-14, 14-16, 16-18. הקבוצה היוצאת משתלבת בחו"ל עם ילדים מארצות שונות, שגם הם באותה קבוצת גיל.

התייעצות..

תלכי!!

הייתי בסאמר סקול לפני שנה, ורוב הילדים באו לבד בלי חברים!! זה הההההכי כיף ואני צתערת על זה שלא באתי לבד כי ככה אתץ יכולה להכיר הרבה יותר אנשים,ולהיות הרבה יותר חופשיה. מומלץ ביותר וגם ככה תפגשי מלא ילדים חדשים ותוך דקה תתחברי עליהם!! ותהני זה הכי חשוב :P

הייי =]]

גם אני בת 16 ואני כנראה נוסעת השנה לסאמר סקול לבד אולי עוד ניפגש :] בכל מקרה לפי מה שראיתי בהרבה מקומות ושמעתי מאנשים שהיו- הכי טוב לנסוע לבד. אם ההורים שלך מרשים לך אין שום סיבה שלא, את תתחרטי על זה שלא נסעת כמו שקרה לי שנה שעברה. רציתי לנסוע ולא היה לי עם מי אז וויתרתי והתחרטתי על זה. השנה אני בטוח נוסעת :]

לדנה..

היי קוראים לי שני ואני טסה לסאמר סקול בחופש עם עוד חברה אחת. נרא לי שממש כדי לך ללכת גם אם את לבד כי זה ממש כיף והרבה ילדים הולכים לבד גם בלי עוד חברים ופשוט מכירים שם ממש מלא ילדים אז לא נראה לי שתהייה לך בעיה וגם יש את הפגישה הזאת לפני שאת גם מכירה שם ילדים.. אל תוותרי רק בגלל שאין לך חברה שבאה איתךם ממש כדי לך לטוס ואם את טסה למחנה שלי את יכולה להכיר אותי ואת חברה שלי לפני.. אני טסה למחנה שיפלייק לאיזה את?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאמר-סקול
בחר
בחר