ריכוז שאלות

אני בת 39. בגיל 14 השתחררתי מבית לוינשטיין אחרי שנה וחודש ואחרי חודש באיכילוב.ואמא שלי לא שאלה במשרד של קופת חולים אלא רק דיברה עם הרופא משפחה ואחרי כמה חודשים עברה איתי דירה לעיר אחרת והתחלתי הכל מהתחלה ולא היו אז מחשבים.בגיל 31 בערך לקחתי אוסף קורסים באוניברסיטה וקיבלתי מקופת חולים ריפוי בעיסוק לא ממוקד והיה לי עומס ועזבתי הכל. כמה שנים אחרי זה היתה לי מרפאה פרטית בעיסוק יותר צעירה ממני ומרוקאית ואחרי כמה זמן גם אמא שלי וחבר שלי התערבו, ובסוף כולם רבו ועזבתי אותה וגם איתה זה לא היה ממוקד מהתחלה. היתה לי פגיעת ראש פתוחה -שבר מרוסק בגולגולת בארובת העין ופגיעה מוחית מפושטת.

ואני רוצה להוסיף

שאמא נותנת לי יותר חיזוקים שליליים מחיוביים וכך היא עשתה מאז שנפצעתי  כי היא שמעה עצות של פסיכולוגים והלכה לפסיכולוגים בעצמה ודיברה עם פסיכולוגים שהיא שלחה אותי אליהם  ובזה היא חנקה אותי, ועד היום היא ממשיכה לתת לי חיזוקים שליליים  ובטוחה שזה הופך אותה למלאך, וגם מדברת בשבילי עם אחרים בשביל לתקן כביכול רושם שהיא עשתה  אבל הכל נהרס יותר. הביקורות השליליות שלה קברו אותי ואני לא מסוגלת להסביר לה כלום כי היא לא רוצה לשמוע. לפני התאונה וקצת אחרי התאונה הייתי אצל סבתא ז"ל שנתנה לי תמיד חיזוקים חיוביים. בבקשה תענו לי ותתנו לי עצה או שתפנו אותי לפורום שבו יענו לי.

שאלה חשובה נוספת שניסחתי ושאלתי במקום אחר לפני זמן:

היתה לי פגיעת ראש מפושטת. נפגעתי בארובת העין השמאלית בצד שמאל בגולגולת. היה לי דימום נספג לי שומן ונפגעתי חזק באונה קודקודית ימנית מהבפנים של הגולגולת. כפו עלי טיפול פסיכולוגי במשך שנים כי ההמלצה של הפסיכולוגית הגיעה לאמא שלי בעל פה וההמלצה לריפוי בעיסוק נשארה במשרד של קופת חולים כי אמא שלי לא חיפשה במשרד וסבתא שלי ז"ל שנפטרה הרבה אחר כך , שידעה שצריך ללכת למשרד, כבר לא היתה מעורבת., וסבלתי הרבה מזה אבל לא התייחסו אלי ברצינות בעניין זה.. שיקמתי את תפקודי הזיכרון, שיקמתי הכל, אבל עכשיו הבנתי שאני צריכה לשקם את האינטגרציה שקורית באונה הקודקודית שבגללה קשה לי להתנהג יותר טוב ולזכור יותר טוב ולחשוב יותר טוב. פסיכולוגים גרמו לי עצב, פסיכיאטרים זאת סכנה בריאות, רופא המשפחה שלי לא מתעסק בזה, נוירולוגים לא מבינים את זה. למרפאות בעיסוק שכן יכולות לעזור, קשה לי להסביר את עצמי, כמו שקשה לי להסביר את עצמי לכולם. אני רוצה לשקם את האינטגרציה הכללית והקוגניטיבית.אני מקבלת שנים 800 מ"ג piracetam ביום. אני צריכה הכוונה למי בדיוק ללכת. תודה.

שאלה נוספת שניסחתי ושאלתי במקום אחר לפני זמן:

לפני 25 שנים היתה לי פגיעת ראש טראומטית בארובת העין בצד שמאל.יש לי רעד בפעולות עדינות ביד ימין.רעד בלתי נשלט שקשור לפגיעה עצבית מרכזית, קרי המח.כנראה שהיתה פגיעה מוחית קלה באיזור המוטורי האחראי לוויסות המתח בשרירי הגפיים. מסובך לי לקבל הפניה לשיקום יום נוירולוגי וגם עבר המון זמן מאז שנפגעתי. מה אני יכולה לעשות בשביל עצמי ולתרגל בשביל לשקם את זה? מה לתרגל? ממי לקבל הדרכה? מי יוכל לעשות את זה מחוץ לקופת חולים ומי יוכל לעשות את זה בקופת חולים?

היי פשושה מכווצת (?),

היות והשקעת בהודעה, חבל לי שלא קיבלת תשובה מקצועית. מה גם שהנושא מאד חשוב ונוגע ללב.

מציע לך לנסות להוסיף את השאלה גם אל פורום אימון אישי אחר. יש למשל את זה של דפי זהב, שמנוהל על ידי עמירם קאופמן - שם מוכר בתחום בישראל. מניסיון, הוא עונה שם לרוב תוך כמה שעות עד ימים בודדים. הוא בוודאי יוכל להדריך אותך.

המון בהצלחה

היי פשושה מכווצת (?),

היות והשקעת בהודעה, חבל לי שלא קיבלת תשובה מקצועית. מה גם שהנושא מאד חשוב ונוגע ללב.

מציע לך לנסות להוסיף את השאלה גם אל פורום אימון אישי אחר. יש למשל את זה של דפי זהב, שמנוהל על ידי עמירם קאופמן - שם מוכר בתחום בישראל. מניסיון, הוא עונה שם לרוב תוך כמה שעות עד ימים בודדים. הוא בוודאי יוכל להדריך אותך.

המון בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קואוצ'ינג – מודעות עצמית
בחר
בחר