מעוניין בשינוי אישי בחיים...

שלום רב,אשמח להמלצות לגבי מאמנים אישיים באזור חיפה/קריות ... או המלצה על אתר שבו אוכל למצוא מישהו שיתן לי את הכלים לעשות שינוי... אודה לכל התייחסות

מאמן אישי מחיפה

שלום מור שמי תמיר ואני מאמן אישי ועסקי בגישה הוליסטית מחיפה חבר בלשכת המאמנים מזמין אותך ליצור איתי קשר 0528730271 תמיר

תמיר סוזן הוא מאמן אישי בגישה הוליסטית ומטפל בדמיון מודרך מתמחה באימון אישי למציאת זוגיות ושינוי בקריירה. מוסמך לאימון ילדים ונוער בשיטה האינטגרטיבית .

אני מאמן בחיפה ובאמצעות הסקייפ- טלפון ליצירת קשר- 0528730271

אתם מוזמנים לדף הפייסבוק  שלי -"לב הענין"

איתור מאמנים

שלום רב, אין אנו נוהגים להמליץ על מאמנים, שכן נסיונו של האחד אינו בהכרח נסיונו של האחר. יחד עם זאת חשוב לבחון היכן למדו המאמנים את תחום האימון, חברות בעמותת מאמנים, האם עברו אימון אישי בעצמם? תיאום ציפיות ומחירים. ישנם מאמנים רבים הקובעים פגישת הכרות ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות. ישנם אתרים רבים בהם ניתן לאתר מאמנים, בין היתר גם באתר פורטל המאמנים הישראלי. בברכה, איציק בן מנהל הפורום

קורס אימון אישי

אני ממליץ לך להתרשם מקורס אימון אישי אצלנו, ולאחר מכן ליצור עימנו קשר. נשמח לסייע לך תוך מתן התייחסות אישית ומקצועית לכל אורך התהליך. בכבוד רב, ד"ר כרמי אומרו.

אימון אישי

האם אנחנו מוכנים לעשות מה שדרוש על מנת להצליח? האם אנחנו יודעים שמגיע לנו יותר? אנשים מנצחים חיים ופועלים על בסיס חוקי משחק ברורים וידועים. יש להם הבנה של האופן שבו הם פועלים, ושל החוקים של העולם בו הם פועלים. אנשים מנצחים יודעים מה הם רוצים ומחזיקים בתמונה מנצחת של המטרות שלהם. אנשים מצליחים מפחדים כמו כולם, אך הם לא נעצרים מול הפחד. לאנשים מנצחים יש הרגלים מנצחים! וגם אתם יכולים להיות כאלה - בלחיצה אחת!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קואוצ'ינג – מודעות עצמית
בחר
בחר