שלום לכולם

אני בת 36 ויש לי בעיה רצינית, לפני מספר שנים עברתי אבחון של הפרעות קשב ונמצא שאכן יש לי הפרעת קשב לא היפראקטיבית,לא לקחתי ריטלין מעולם,אני בקטע נטורליסטי ולא לוקחת כדורים, לא אוכלת מזון מעובד,שומרת על כושר וכדומה, לאחרונה אני שמה לב שאני לא מצליחה להחזיק אף מקום עבודה בגלל העניין הזה של ההפרעות קשב, אני מאבדת עניין0 ריכוז בישביות, מאחרת גם אם אני יוצאת שעתיים לפני הזמן(לוקח לי פחות מארבעים דקות להגיע למקום עבודה הנוכחי) בקיצור באלאגן ...מה אפשר לעשות?

תשובה..

שלום לך ממליץ לך לעבור אימון אישיעם מאמן/ת שמתמחים בהפרעת קשב וריכוז בהצלחה תמיר סוזן אימון אישי הוליסטי 0528730271

תמיר סוזן הוא מאמן אישי בגישה הוליסטית ומטפל בדמיון מודרך מתמחה באימון אישי למציאת זוגיות ושינוי בקריירה. מוסמך לאימון ילדים ונוער בשיטה האינטגרטיבית .

אני מאמן בחיפה ובאמצעות הסקייפ- טלפון ליצירת קשר- 0528730271

אתם מוזמנים לדף הפייסבוק  שלי -"לב הענין"

מה זאת אומרת מאמנת אישית?

מה היא יכולה לעשות בשבילי? אני מעדיפה ללכת לגוף מסודר לא לאדם פרטי אגב

שלום לכולם

אני בת 36 ויש לי בעיה רצינית, לפני מספר שנים עברתי אבחון של הפרעות קשב ונמצא שאכן יש לי הפרעת קשב לא היפראקטיבית,לא לקחתי ריטלין מעולם,אני בקטע נטורליסטי ולא לוקחת כדורים, לא אוכלת מזון מעובד,שומרת על כושר וכדומה, לאחרונה אני שמה לב שאני לא מצליחה להחזיק אף מקום עבודה בגלל העניין הזה של ההפרעות קשב, אני מאבדת עניין0 ריכוז בישביות, מאחרת גם אם אני יוצאת שעתיים לפני הזמן(לוקח לי פחות מארבעים דקות להגיע למקום עבודה הנוכחי) בקיצור באלאגן ...מה אפשר לעשות?

שינוי דורש שינוי

שלום ותודה על פנייתך. מהדברים שאת כותבת, את חייה את חייך מתוך בחירות שבחרת. שאלה שעולה באימון היא האם הבחירות שלך מקדמות אותך או תוקעות אותך? ניתן להבין, שבחירותיך עד כה ולאור האבחון שעברת הובילו אותך למקום ממנו ברצונך לזוז. בתהליך אימון, נכון לבדוק מהם הדפוסים והאמונות מהם את מוכנה להיפרד, באיזה אופן ובהדרגה לאמץ לעצמך דפוסים ואמונות אשר יובילו אותך למקום אליו את רוצה להגיע. בברכה, איציק בן מנהל הפורום פורטל המאמנים הישראלי טל: 052-4606536 isaac@coachisrael.co.il www.coachisrael.co.il

מה זאת אומרת מאמנת אישית?

מה היא יכולה לעשות בשבילי? אני מעדיפה ללכת לגוף מסודר לא לאדם פרטי אגב

ל thetemptations

אהלן תראי אני מבינה את הרצון שלך ללכת ל"גוף מסודר" באמת התחום של מאמנים אישיים הוא תחום די פרוץ כאן בארץ בדומה לתחומים רבים אחרים אני יכולה להמליץ לך על מקום בו אחותי התחילה טיפול לפני חודשיים שנקרא דרךמהות, זהו מקום שנמצא בסמינר הקיבוצים לפי מה שאחותי מספרת יש להם כל מיני סדנאות ופעילויות ואם צריך גם טיפול תרופתי והמקום מאוד מחבק לפי מה שהיא מספרת,ואחותי היא בנאדם מאוד מאודדדדדדדד קשה ,אלוהים יודע כמה כך שאם היא מרוצה כנראה שזה באמת כך,תקבעי לך תור ותלכי לראות על מה מדובר

מאמנים אישיים מאוגדים / מאמן אישי פרטי

על פניו אין חשיבות רבה לעניין של גוף מסודר ומרוכז של מאמנים אישיים לעומת מאמן/ת אישי/ת פרטי, בכל אופן אני מכיר מכון מרוכז המשלב אימון אישי לצד שאר פתרונות אחרים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קואוצ'ינג – מודעות עצמית
בחר
בחר