שאלה

שלום וחג שמח! בימים אלו אני מסיימת קורס הכשרת מאמנים ונכנסת לשלב הפרקטיקום בשעה טובה:) האם יש לכם מושג מה הסדר גודל שעולה סופרויז'ן? כמו כן אני מעוניינת לעבור תהליך אימון בעצמי (זה חלק מדרישות הלשכה)- כמה עולה בממוצע הליך כזה? אני שואלת מכיון שיש לי הצעה ואין לי למה להשוות אותה. תודה מראש והמשך ערב מצוין

שאלה..

שלום לך המקום בוא את לומדת את הקורס אמור לספק לך את התשובות במיוחד עם תהליך הסטאז' נעשה במסגרתו אני שילמתי לשלב של הסטאז(ע"פ דרישות לשכת המאמנים) 2500 ש"ח ל 10 פגישות אישיות 1500 ש"ח ל10 פגישות קבוציות (עד 5 איש) אימון אישי עשיתי ב 100 ש"ח למפגש בהצלחה תמיר

תמיר סוזן הוא מאמן אישי בגישה הוליסטית ומטפל בדמיון מודרך מתמחה באימון אישי למציאת זוגיות ושינוי בקריירה. מוסמך לאימון ילדים ונוער בשיטה האינטגרטיבית .

אני מאמן בחיפה ובאמצעות הסקייפ- טלפון ליצירת קשר- 0528730271

אתם מוזמנים לדף הפייסבוק  שלי -"לב הענין"

היי תמיר

תודה על ההתייחסות המהירה, הקורס שלי מספק לי את 10 השעות הראשונות של הפרקטיקום, לאחר מכן קיבלתי הצעה של 1500 ש"ח לכל הליך סופרויז'ן (שעכשיו אני מבינה שעלי לבדוק מה הוא כולל, כי לפי הבנתי זה מעין פיקוח מיילי...) האימון האישי שיש לעבור הוא הליך נפרד (גם אותו קיבלת במסגרת הקורס?) ורציתי לדעת סדר גודל של עלויות... חג שמח!

שאלה

הסופרוויזינג האישי 10 פגישות צריך להיות בפגישות פנים מול פנים ו/או טלפוניות ולא רק באמצאות מייל-יותר מזה אנו נדרשנו לתמלל ולהכין דוח לכל אחת מפגישות האימון לפני כל מפגש עם הסופרוויזרית (מאוד עוזרים ללמוד ולהשתפר) שילמתי 2500 ש"ח בנפרד לסופרוויזרית. על הסופרווינג הקבוצתי שילמנו כחלק מעלות הקורס- 1500 ש"ח ל 10 פגישות קבוצתיות פנים מול פנים בשילוב עם שיחות טלפוניות אישיות וקשר בין המאמנים.גם שם הכנו תמלול ודוח פגישה אחת לכמה שבועות. שני המסגרות הללו בצורה בה הם נעשות חיוניות מאוד ללמידה,שיפור,בקרה בתור מאמנת(אם חשוב לך להיות מאמנת איכותית ומקצועית) למאמן האישי שילמנו בנפרד 100 ש"ח לכל פגישה-10 פגישות הבנתי שהשנה דרישות לשכת המאמנים השתנו-תיכנסי לאתר שלהם ותבדקי/תשאלי בהצלחה וחג שמח תמיר

תמיר סוזן הוא מאמן אישי בגישה הוליסטית ומטפל בדמיון מודרך מתמחה באימון אישי למציאת זוגיות ושינוי בקריירה. מוסמך לאימון ילדים ונוער בשיטה האינטגרטיבית .

תודה:) והבהרה קטנה אם אפשר

הבנתי את מה שהסברת, הדבר שלא ברור לי הוא כזה: הרי צריך בשביל הלשכה לפחות 60 שעות אימון בסופרויז'ן, שזה 6 מתאמנים- 10 שעות לכל מתאמן. בעצם כל אימון הוא 10 שעות. אפ אתה מקבל 10 שעות פנים מול פנים האם כולן על אותו מתאמן? זה נראה לי קצת מיותר, לא? או שאני מפספסת משהו...

שאלה

שאלה טובה.. הסופרוויזינג האישי הוא עבור המתאמן הראשון-פגישה צמודה לכל שעת אימון הקבוצתי הוא עבור שאר 5 המתאמנים שבוע טוב תמיר

שאלה

שלום וחג שמח! בימים אלו אני מסיימת קורס הכשרת מאמנים ונכנסת לשלב הפרקטיקום בשעה טובה:) האם יש לכם מושג מה הסדר גודל שעולה סופרויז'ן? כמו כן אני מעוניינת לעבור תהליך אימון בעצמי (זה חלק מדרישות הלשכה)- כמה עולה בממוצע הליך כזה? אני שואלת מכיון שיש לי הצעה ואין לי למה להשוות אותה. תודה מראש והמשך ערב מצוין

תהליך סופרוויזין ותהליך אימון אישי

שלום רב, ברכות עם סיום הקורס. אין מחירון לשעת אימון אישי. המחירים מתחילים מ-200 ש"ח למפגש (ניתן למצוא מאמנים מתחילים הגובים סכומים נמוכים יותר) ומעלה. ההדרכה, לפי דרישות לשכת המאמנים היינה פרטנית ו/או קבוצתית. גם בנושא הדרכת מאמנים אין מחירון. חשוב לבחון לקחת הדרכה ממאמן בכיר המוכר ע"י לשכת המאמנים. בברכה, איציק בן מנהל הפורום פורטל המאמנים הישראלי טל: 03-6204244 נייד: 052-4606536 isaac@coachisrael.co.il www.coachisrael.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קואוצ'ינג – מודעות עצמית
בחר
בחר