גרושה שזקוקה לעזרה

לא יודעת אם אני במקום הנכון כלל אבל שלח לחמך גרושה שאוספת שברים רוצה עזרה להיפתח לזוגיות נכונה מה עושים? תודה

זוגיות חדשה לאחר גירושים

שלום ותודה על פנייתך, אימון אישי עוסק בשינויים ובשינוי דפוסי מחשבה והתנהגות. נקודת המוצא באימון היא קביעת מטרה נקודתית לאימון, כגון: פתיחות לזוגיות חדשה ובהתאם למטרה מתאמנים על עשייה מחודשית ויצירת תחושות חדשות. ישנם מאמנים רבים העוסקים בתחום זה. את מוזמנת להשאיר את פרטי התקשרות כגון: מספר טלפון, כתובת מייל ובכך לאפשר למאמנים לפנות אלייך ישירות. כמו כן, את יכולה לאתר מאמן/ת בתחום בפורטל המאמנים הישראלי ובאתרים נוספים. טרם תחילת האימון, מומלץ ליצור קשר עם 2-3 מאמנים ולבדוק את שיטת עבודתם, נסיונם המקצועי בתחום האימון, מחירים, תאום ציפיות ו"כימיה אישית". בברכה, איציק בן מנהל הפורום פורטל המאמנים הישראלי isaac@coachisrael.co.il www.coachisrael.co.il

התחלה חדשה

שלום, אני מאמנת אישית , נשואה בשנית , אך בעלת נסיון רב הן כמאמנת והן כגרושה שנים רבות .אשמח לעזור. אם את מעונינת , אתן לך את מספר הנייד שלי . בהצלחה.

הצעה לאימון

לום רב לך, אני מאמנת אישית, אשמח לעזור לך ע"י סדרת מפגשים . מפגש היכרות ללא עלות וללא התחייבות. ברקת מאמנת אישית נייד:0506408583
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קואוצ'ינג – מודעות עצמית
בחר
בחר