פרדוקס

שלום לכל באי הפורום וחג שמח! אשמח לקבל את עצתכם בנושא הבא - לפני מספר שנים סיימתי את לימודיי ומאז אנני מצליחה להשתלב בשום עבודה. עיקר הבעיה היא חברתית, משום שאני מרגישה עצורה ונבוכה ביחסים בינאישיים עם כל צוות שאליו אני מגיעה. ניסיתי להשתלב במספר מקומות עבודה בתחומי, אך הבעיה חוזרת על עצמה, ובשל תחושת חוסר התאמה וחוסר יצירת קשר אנושי החלפתי 4 מקומות עבודה ב-4 שנים אחרונות. נועצתי בפסיכולוגית שטענה כי הדבר נובע מהערצה וכבוד הרב שאני חשה כלפי אנשי מקצוע בכירים, מקצוע בו חשקתי לאורך תקופה ארוכה של לימודי, ולכן לטענתה אנני מסוגלת להפתח אליהם חברתית. אציין כי מבחינה מקצועית מעולם לא נתקלתי בבעיה. כמו כן, בחיי יום יום אני בחורה חברותית, נחמדה וחייכנית. מה אוכל לעשות בכדי שבמקום העבודה הבא אוכל להשתלב בחברה? כיצד שוברים את הקרח בצורה שאינה חוצפנית?

פרדוקס

שלום לך, תוכלי לפרט יותר כיצד באים לידי ביטוי: "תחושת חוסר התאמה וחוסר יצירת קשר אנושי" ? בנוסף מציעה לך נקודה למחשבה: לעיתים הפחד מכישלון או לחילופין הפחד מהצלחה "מתחפשים" לקשיים אחרים שאנו מעדיפים להתמודד איתם על מנת לא לחוות את ה"דבר האמיתי". מדבר אלייך? חני בונה מאמנת הוליסטית ומטפלת בשיטת EMF

פרדוקס

שלום, את מספרת שאת מתקשה להשתלב במקום עבודה אחד לאורך זמן. את מציינת שהרגשת עצורה ונבוכה בסביבת אנשים במקומות העבודה בהם עבדת. איך את יוצרת קשרים שלא במקומות העבודה? האם את מצליחה להיפתח ולהרגיש נוח עם אנשים? כמו כן, איך את רואה את הקשר בין הקושי שלך להיפתח לבין עזיבתך את המקומות? האם את רואה קשר ישיר בין הדברים ואיך הקושי שלך השפיע בפועל על הצלחתך בעבודות? אילת לבנון מאמנת אישית ועסקית www.coach4u.co.il

פרדוקס

חג שמח לך, את מגדירה בעיה שקיימת אצלך כ"בעיה חברתית"בעבודה שבגינה את נאלצת להחליף 4 מקומות עבודה ב4 שנים.מדברייך אני למדה על פרדיגמה =דפוס חשיבה שקיים אצלך בנוגע לאנשים בכירים ממך בעבודה.דפוס שכנראה משתק אותך וגורם לך לביצועים ירודים בעבודה. יש דרך להתמודד עם בעייתך בעזרת האימון שהוא תהליך קצר (10-12 ) מפגשים.תהליך שבאמצעותו תוכלי לעזור לך בניהול עצמי אפקטיבי יותר ובהתמודדות עם עולם העבודה. בהצלחה, דורית מאמנת אישית ומאמנת מנהלים *** ההודעה נערכה ***

פרדוקס

שלום א' בדברייך בולטות שתי נקודות: האחת - "מבחינה מקצועית מעולם לא נתקלת בבעיה", והשניה - "בחיי יום יום את בחורה חברותית, נחמדה וחייכנית". למרות שלא נתקלת בבעיות מבחינה מקצועית בעבודותייך השונות, את לא הצלחת ליישם בהן את החברותיות, הנחמדות והחייכניות שמאפיינות אותך. את גם מעלה את זה כשאלה וכקושי נפרדים בסיום פנייתך. להערכתי, הקושי ליישם את התכונות הטבעיות הללו שלך כשמדובר בתחום העבודה עלול לנבוע מהערכה נמוכה שלך את עצמך כבעלת מקצוע מתחילה ולא מנוסה בתחום עיסוקך, וכן מתוך חששך מביקורת של עמיתייך לעבודה בעלי הוותק בתחום. אם לפי דברייך אין לך (באמת) קושי מקצועי, נסי לבדוק מדוע החשש הזה מנטרל אותך, מונע ממך את ההשתלבות החברתית הטבעית לך, והופך את הנושא לבעיה, שגררה אחריה ארבע עזיבות של מקומות עבודה. אני מסכים למה שנאמר כאן לפניי, שניתן להתאמן ולהתגבר על קושי ממוקד זה, בתוך פרק זמן של מספר חודשים. צבי גלעדי אימון אישי, זוגי ועסקי הדרכת וחניכת מאמנים kahuna_news@walla.com

"לשבור את הקרח" במקום העבודה

תודה על פנייתך, מהדברים שאת מתארת עולים קשיים ב"שבירת הקרח" במקומות עבודה ותחושת שייכות לצוות העובדים ולדברייך הדבר חזר על עצמו מספר פעמים, מאותם סיבות במספר מקומות עבודה. במקומות עבודה, ניתן להתייחס למספר גורמים כגון: תחושת השיכות למקום העבודה ולצוות העובדים, מיצוי עצמי, מיקום העובד בסולם התפקידים, ציפיות וצרכים נוספיים שעובדים מייחסים ומצפים למענה ביחס למקום העבודה בנוסף לשכר הכספי. בדר"כ ההתייחסות במקרים כאלו הם להישגים שלנו בתחום המקצועי, האם אנו החלטנו לעצור את התהליך ועדיין לשייך את עצמנו לאנשי מקצוע אשר התקדמו בתהליך? האם קשה לנו לשייך את עצמנו ולהתחבר לאנשים במקום העבודה העובדים בתפקידים דומים לשלנו. התופעה נפוצה בדר"כ בתחומי ראיית חשבון, משפטים ורפואה בה אסיסיטנטים משייכים לעצמם ידע ותארים אקדמיים של הבכירים במשרד, בזמן שבפועל הם עצמם עברו מסלול הכשרה אחר. כתרגיל אימוני כדאי לבחון מה בעצם אנחנו מחפשים במקום העבודה מבחינה חברתית, מקצועית ורמות שכר ולבחון את עצמנו ביחס למציאות. האם אנו מוכנים להתקדם בסולם או להכיר במקסום הפוטניצאל המקצועי שלנו ביחס להשכלה ולמעמד שרכשנו עד היום. בברכה, איציק בן אימון מנהלים ובכירים אימון אישי/אימון לחיים מנהל הפורום isaac@coachisrael.co.il

אז בואי נראה

אני שומעת ממך שאת מרגישה קושי בלהתמיד בעבודה וללא קושי בתחום החברתי. מה שלי לא ממש ברור זה איך הקושי שלך בא לידי ביטוי בעבודה ומדוע הוא גורם לך להחליף עבודות. נראה לי שישנם דברים לא ברורים בהודעתך והייתי מציעה לך לבדוק טוב מה הקושי בדיוק. מה את מצפה לקבל מהעבודה. איזה צורך את מרגישה שאינו מסופק ואשר גורם לך לעזוב את מקום העבודה. אני מבינה שהפסיכולוגית שלך רואה את הבעיה בדרך מסויימת . לי לא ברור כל כך איך זה מתקשר להחלפת מקומות העבודה וגם מה את חושבת . האם את חושבת שזו הסיבה לקושי ? אני מציעה לך לעשות בירור עמוק עם עצמך לגבי המתרחש ולבדוק טוב מה התהליך שעובר עלייך . אימון אישי כמובן יכול מאוד להתאים בכל מה שקשור לבירור הזה . ובשלב שני גם כמובן למצוא את הדרך עבורך שתאפשר לך להתמיד במקום עבודתך. ------------------------------- את מוזמנת לשלוח לי מעט הבהרות אני אשמח לכוון אותך לאפשרויות פעולה ,זה אפשרי רק לאחר שהבירור הוא אמיתי ומעמיק . וכמובן המון הצלחה . נחמה סבר

הכל שאלה של מחויבות.

שלום לך וחג שמח. לאור הדברים הקצרים שכתבת יהיה זה נמהר מצידי לתת עצות ולאבחן את המצב. אולם רק אומר שכל משבר מופיע על רקע של מחויבות. כלומר, ישנה מחויבות מוצהרת שאותה אנו מציגים ועליה אנו מצהירים כלפי חוץ וכלפי עצמנו וישנה מחויבות עמוקה יותר שאינה נראית לנו אך מנהלת אותנו בפועל וממנה נגזרים למעשה ההתנהגות שלנו וכל אורחי חיינו. מאוד ייתכן שגם במצב אליו נקלעת ישנו הפער הזה, בין מחויבות להצליח בעבודה, כפי שציינת, לבין מחויבות אחרת (הנסתרת כרגע מעינייך) חזקה יותר שהיא היא המנהלת אותך למעשה. אני מקווה שיש בדברי פתח לתקווה, להתבוננות ולאפשרות חדשה. בהצלחה. שוקי כהן. מאמן אישי ומטפל ברואה סינית.

תרגיל שלושת הצעדים לפתיחת שיחה

הנה טיפ קטלני. עשי אותו ואז דווחי לי מה היו התוצאות. נשמע פשוט אבל זה קילר אמיתי... 1) לפני השיחה עם האדם, חשבי מה טוב, נחמד, מוצלח בו (כשאת מרגישה חייכנית, זה הזמן לשלב הבא) 2) גשי אליו/ אליה וחפשי משהו שהיא יכולה להסכים עליו (שהאדם ההוא מסכים לו או חושב שהוא נכון) 3) שוחחי איתו/איתה והביעי את ההסכמה שלך למה שהוא/ היא כבר מסכימים עליו והמנעי מלשוחח על דברים שאתם לא מסכימים עליהם או שהם שנויים במחלוקת. חזרי על התרגיל פעם פעמיים על כל אדם ואת תראי מה יקרה... זה ממש קסם!! בהצלחה, ואל תשכחי לדווח על התוצאות! עדי

פרדוקס

שלום א' בדברייך בולטות שתי נקודות: האחת - "מבחינה מקצועית מעולם לא נתקלת בבעיה", והשניה - "בחיי יום יום את בחורה חברותית, נחמדה וחייכנית". למרות שלא נתקלת בבעיות מבחינה מקצועית בעבודותייך השונות, את לא הצלחת ליישם בהן את החברותיות, הנחמדות והחייכניות שמאפיינות אותך. את גם מעלה את זה כשאלה וכקושי נפרדים בסיום פנייתך. להערכתי, הקושי ליישם את התכונות הטבעיות הללו שלך כשמדובר בתחום העבודה עלול לנבוע מהערכה נמוכה שלך את עצמך כבעלת מקצוע מתחילה ולא מנוסה בתחום עיסוקך, וכן מתוך חששך מביקורת של עמיתייך לעבודה בעלי הוותק בתחום. אם לפי דברייך אין לך (באמת) קושי מקצועי, נסי לבדוק מדוע החשש הזה מנטרל אותך, מונע ממך את ההשתלבות החברתית הטבעית לך, והופך את הנושא לבעיה, שגררה אחריה ארבע עזיבות של מקומות עבודה. אני מסכים למה שנאמר כאן לפניי, שניתן להתאמן ולהתגבר על קושי ממוקד זה, בתוך פרק זמן של מספר חודשים. צבי גלעדי אימון אישי, זוגי ועסקי הדרכת וחניכת מאמנים kahuna_news@walla.com

איך מקבילים יעוץ בהסבת מקצוע

שלום צבי שמעתי שאתה עוזר בבחירת הסבה למקצוע אחר לפי התאמה אישית. הייתי רוצה לקבל פרטים. תודה.

יעוץ בהסבת מקצוע

שלום רב אני אכן מסייע גם בהסבה מקצועית מותאמת אישית. אני עושה זאת על ידי זיהוי מגוון רחב של נתונים אצל המעונין בהסבה שכזו (כמו: נטיות, רצונות, משאלות לב, יכולות, תחומי עניין, תכונות, שאיפות, ערכים אישיים, ועוד), כדי לקבל עבורו תחום עיסוק המותאם לו אישית ("יושב עליו טוב"), הכולל מגוון של אופציות לבחירתו. במקביל, אני מצרף לכך גם מידע על הגישות, העמדות והתפיסות המעכבות שזיהיתי אצל המעוניין בהסבה, ואשר עלולות לעכב או להאיט (או אף למנוע), את השינוי המבוקש, ואף מציע דרכי התמודדות עימן. אני מקווה שעניתי לשאלתך, ובמידת הצורך אשמח לענות לך גם באופן יותר ממוקד. צבי גלעדי מאמן אישי, זוגי ועסקי הדרכת, חניכת וליווי מאמנים kahuna_news@walla.co.il

"לשבור את הקרח" במקום העבודה

תודה על פנייתך, מהדברים שאת מתארת עולים קשיים ב"שבירת הקרח" במקומות עבודה ותחושת שייכות לצוות העובדים ולדברייך הדבר חזר על עצמו מספר פעמים, מאותם סיבות במספר מקומות עבודה. במקומות עבודה, ניתן להתייחס למספר גורמים כגון: תחושת השיכות למקום העבודה ולצוות העובדים, מיצוי עצמי, מיקום העובד בסולם התפקידים, ציפיות וצרכים נוספיים שעובדים מייחסים ומצפים למענה ביחס למקום העבודה בנוסף לשכר הכספי. בדר"כ ההתייחסות במקרים כאלו הם להישגים שלנו בתחום המקצועי, האם אנו החלטנו לעצור את התהליך ועדיין לשייך את עצמנו לאנשי מקצוע אשר התקדמו בתהליך? האם קשה לנו לשייך את עצמנו ולהתחבר לאנשים במקום העבודה העובדים בתפקידים דומים לשלנו. התופעה נפוצה בדר"כ בתחומי ראיית חשבון, משפטים ורפואה בה אסיסיטנטים משייכים לעצמם ידע ותארים אקדמיים של הבכירים במשרד, בזמן שבפועל הם עצמם עברו מסלול הכשרה אחר. כתרגיל אימוני כדאי לבחון מה בעצם אנחנו מחפשים במקום העבודה מבחינה חברתית, מקצועית ורמות שכר ולבחון את עצמנו ביחס למציאות. האם אנו מוכנים להתקדם בסולם או להכיר במקסום הפוטניצאל המקצועי שלנו ביחס להשכלה ולמעמד שרכשנו עד היום. בברכה, איציק בן אימון מנהלים ובכירים אימון אישי/אימון לחיים מנהל הפורום isaac@coachisrael.co.il

לי גם יש את אותו פרדוקס

אני בכל מקומות העבודה שלי תקשורתית פתוחה חברותית שומרת על קשרים ממקומות עבודה קודמים אנשים בעבודה מתים עליי ולעומת זאת בזוגיות המצב שלי לא הכי אין לי כבר 5 שנים בן זוג קבוע ואני מנסה להבין למה ואני ממש לא מצליחה אולי כשאני נמצאת עם גבר אחד על אחד אז זה ממש משעמם לדוגמה: אין לי בעיה לעשות פרזנטציה מול 200 אנשים אבל יש לי פחד כשאני יוצאת עם גבר לדייט אשמח לתגובות יום טוב אורית

פרדוקס

שלום לך, תוכלי לפרט יותר כיצד באים לידי ביטוי: "תחושת חוסר התאמה וחוסר יצירת קשר אנושי" ? בנוסף מציעה לך נקודה למחשבה: לעיתים הפחד מכישלון או לחילופין הפחד מהצלחה "מתחפשים" לקשיים אחרים שאנו מעדיפים להתמודד איתם על מנת לא לחוות את ה"דבר האמיתי". מדבר אלייך? חני בונה מאמנת הוליסטית ומטפלת בשיטת EMF

תשובה לפרדוקס

אני לא מאמנת אני רק מידי פעם מסתכלת באתר ונהית לקרא המון דברים לי נראה שאת פשוט לא מאושרת מהעיסוק שלך ואת צריכה להחליף מקצוע אני לא יודעת מה את עושה ,ואני לא יודעת כמה שנים למדת באקדמיה בשביל זה אבל לי נראה שאת צריכה לעשות חושבים עם עצמך וזאת לא בעיה חברתית שבת שלום אורית

לי גם יש את אותו פרדוקס

אני בכל מקומות העבודה שלי תקשורתית פתוחה חברותית שומרת על קשרים ממקומות עבודה קודמים אנשים בעבודה מתים עליי ולעומת זאת בזוגיות המצב שלי לא הכי אין לי כבר 5 שנים בן זוג קבוע ואני מנסה להבין למה ואני ממש לא מצליחה אולי כשאני נמצאת עם גבר אחד על אחד אז זה ממש משעמם לדוגמה: אין לי בעיה לעשות פרזנטציה מול 200 אנשים אבל יש לי פחד כשאני יוצאת עם גבר לדייט אשמח לתגובות יום טוב אורית

תקשורת מול קהל לעומת תקשורת בין אישית

אורית שלום, מהדברים שאת כותבת, ניתן להבין שישנם מקומות בהם התקשורת שלך חופשית ואת מצליחה להציג את הדברים אותם את מעוניינת להציג בעיקר בעבודה ומול חברים ממקום העבודה בהווה ובעבר. כלומר, את משוחררת ובוטחת במי שאת. יחד עם זאת, בתקשורת בין-אישית עדיין ישנם דברים אשר מנחים את תגובותיך ועולים חששות שונים ביחס למה ואיך שאת רוצה להציג לבן הזוג. בתהליך אימון, וכחלק מניסיון לראות ולגשת לתקשורת בהירה וברורה יותר עם בן הזוג, כדאי להתחבר לאסוציאציה בה היינך מרגישה בטוחה בעצמך וברורה לעצמך ולהעביר אותה הלאה לבן הזוג. בברכה, איציק בן מנהל הפורום אימון מנהלים ובכירים אימון אישי/אימון לחיים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קואוצ'ינג – מודעות עצמית
בחר
בחר