חדר שינה כל מה שלא טוב....

חדר שינה כל מה שלא טוב....

יש לי מצב נתון, הגב נשען על חלון, הרגליים שלי מול הדלת (חצי דלת) ויש ארון עם מראה בצד החדר כמעט ולא מול המיטה. אין לי אפשרות לשנות זאת... מה אפשר לעשות כדי לשפר את האנרגיה בחדר?

חדר שינה

ערב טוב, המלצותי במצבך הינם: חלון מעל המיטה - בעת השינה שהחלון יהיה סגור. ניתן להשאיר אותו מעט פתוח ע"מ לאפשר לאוויר להיכנס אם רוצים. אם ישנה אפשרות להשאיר חלון אחר בחדר מעט פתוח זה עדיף. רגלים מול הדלת - אינו מצב רצוי אך אם אין ברירה אחרת מומלץ בעת השינה שהדלת תהיה סגורה. מראה - לא מומלץ שהאדם היושן במיטה יוכל להשתקף במראה. לפי מה שציינת אין הדבר כך וזה בסדר. בברכה, רונית עינה יועצת פאנג שוואי

בהמשך להמלצות הפאנג שוואי, בכדי שתוכלי לזכות בשינה נוחה ובזמן איכות רגוע בחדר השינה, הייתי  ממליץ לך על המיטה החדשה שהגיעה לארץ, אשר מיוצרת בסטנדרטים גרמנים מהמחמירים ביותר, והיא מיטת עיסוי באיכות גבוהה ביותר. תוכלי ליהנות מפעילות המיטה לאורך שנים ללא תקלות. הטכנולוגיות המיוחדות של המיטה מאפשרות להעניק טיפול מושלם בעזרת 79 אבני גייד חמות שחלק מהן  נעות בצורה אוטומטית וחלק אחר במצב נייח, והן מטפלות בכל מערכות הגוף מכף רגל ועד ראש.

מיטת עיסוי מרפלא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר