היי, יש לי שאלה

היי, יש לי שאלה

עברתי לא מזמן לדירה חדשה, ויש לי חדר חדש (אני גרה עם ההורים)... ויש לי איזושהי פציעה שנגרמה בעבר שגרמה לי להרבה בעיות, (כרגע אני מטפלת בזה, מקווה ומאמינה שהכל יסתדר)- יש לי בליטה בכל הכתף השמאלית. השאלה שאני רוצה לשאול- בחדר שלי החדש, יש בליטה כזאת בצד אחד של החדר- המבנה הוא שבפינת החדר המלבני יש מעין חצי עיגול שמהרגע הראשון שראיתי את מבנה החדר זה הזכיר לי את הבעיה שלי, כמו הגוף שלי (שוב, תודה לאל דברים משתפרים ומסתדרים)- לא מאוזן. אני מנסה לא להתייחס לזה, אבל אני מרגישה שזה איכשהו משפיע עליי. יש איזושהו משהו שאני יכולה לעשות? והאם מצב כזה באמת יכול להשפיע על ההרגשה שלי? תודה...

השפעת הדירה החדשה

שלום רותם, הבעיות הבריאותיות שלך נבעו הן מהדירה הקודמת והן ממפת הגורל שלך. (כדי לבדוק זאת צריך לעשות מפה אסטרולוגית אישית ופנג שואי לבית הקודם,ואז לבדוק מהיכן ההשפעה על הבריאות. עכשיו כאשר עברת לדירה חדשה וחדר חדש יהיו השפעות אחרות עליך (לא ניתן לדעת אם זה טוב או ללא בדיקה ומדידה של ייועץ פנג שואי. ובאופן כללי תוודאי שאין שפיצים של הקירות המופנות כלפי המיטה שלך. יש גב למיטה לא לישון על קיר של שירותים ,מקלחת. ולישון עם דלת חדר שינה סגורה. להימנע ממראות בחדר השינה. החלמה מהירה דייויד חקמון מומחה לפנג שואי ואסטרולוגיה סינית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר