כניסה ממערב

כניסה ממערב

ביתינו ממוקם מול צומת T (בסוף פרוזדור של בתים) ,פרץ הרוח שאנחנו מקבלים הוא ממערב (לשם פונה דלת הכניסה של הבית) ,איזה השפעה יש לאותה אנרגיה חזקה שמגיע ממערב ואיך היא יכולה להשפיעה על בני הבית ועל הבית עצמו?

כניסה ממערב

שלום חני, ב"גדול", האנרגיה המגיעה מכיוון מערב, נחשבת לאנרגיה יינית, רגועה. צד מערב נחשב לכיוון של אלמנט המתכת, ומביא אנרגיה ממוקדת. את יכולה לקרוא מידע נוסף על אלמנט המתכת. אך דעי שזהו מידע כללי מאוד, ולא מתאים לכל בית. בפנג שואי הקלאסי, מתייחסים לכמה גורמים כדי לקבוע את מפת הבית האנרגטית. הכיוון הוא אחד מהם. כל 15 מעלות מדידה, מגדירות כיוון אנרגטי אחר, ובהתאם מפה אחרת. לשם ניתוח מדוייק, יועץ פנג שואי צריך לבקר בבית פיזית ולהיעזר במצפן מיוחד לקביעת הכיוון. לכן, כשאת אומרת "מערב", זה לא נותן מספיק מידע כדי להבין מה המפה האנרגטית בביתך, ואיך זה משפיע על הדיירים. בנוסף, אנו מתייחסים גם לאנרגיה שצומת מקרין על הבית. גם זאת, לאחר ביצוע מדידות של כיוון הצומת המדוייק יחסית לבית, ושילוב עם המפה האנרגטית של הבית. רק אז, ניתן להבין כיצד הצומת משפיע על הבית ועל דייריו. בברכה, סיגל קליין יועצת פנג שואי

בית בסןף צומת T

בית הנמצא בסוף צומת T נמצא במיקום לא טוב אך כדי לדעת בוודאות יש לבדוק את מפת הכוכבים המעופפים של הבית . באופן כללי פנג שואי בתרגום חופשי זה רוח ומים (הצ'י רוכב על הרוח ) ואם זאת רוח חזקה אזי הצ'י נופל הדבר לא מבורך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר