כוכבים בכניסה לבית

כוכבים בכניסה לבית

שלום, בבחינת הכוכבים לכניסה לבית עידן 8 מזרח 100 מתקיים הצירוף 5 מים ו 2 הר. הבנתי שזה צירוף שאינו מומלץ בדלת הכניסה. האם על ידי שינוי הכניסה לבית על ידי בנית מבואה וכניסה למבואה דרומית או דרום מזרחית נוכל לשנות את מערך הכוכבים? ואם כן האם המבואה יכולה להיבנות מזכוכית?

צרופי כוכבים בדלת הכניסה

עפי המדידה שציינת כיוון 100 מעלות אומר הר 2/3 לפי עידן "8" אומר שדלת הכניסה לבית נמצאת בכיון דרום מזרח . במידה וזה בית קרקע ניתן לשנות את דלת הכניסה מכיוון אחר וזה אומר מערך כוכבים אחר עפ"י דלת הכניסה שזה אומר שינוי חזית (ניתן לעשות זאת רק בבתי קרקע ) במידה ולא ניתן לעשות זאת מומלץ לשים פעמון רוח בכניסה לבית ושלא יהיו חסימות בין כיוון מערב (משם נכנסת אנרגיית השפע לבית שהיא גם תיקון לאנרגיות הפחות טובות . לגבי בניית מבואה זה יכול להיות פתרון (לגבי זכוכית אני לא כ"כ בטוח שזה מתאים) בהצלחה דיויד חקמון מנהל הפורום מומחה לפנג שואי ואסטרולוגיה סינית

שינוי כניסה

תודה על תשובתך, מדובר בבית קרקע, האם מספיק שינוי זוית דלת הכניסה? והאם תוכל להמליץ על שינוי הכיוון. עד כמה גרוע הצירוף בכניסה? האם פעמון רוח ופתיחות למערב (שהינו הסלון ובעל דלת זכוכית גדולה ונוף פתוח) מספיקה כדי לעדן את הצירוף בכניסה?

שינוי חזית /דלת כניסה

שינוי זוית דלת הכניסה לא מספיק (עדין מדובר על אותו סקטור)צריך להזיז את דלת הכניסה ואז כפי שאמרתי החזית משתנה ואיתה מערך הכוכבים . הצרוף המדובר בעידן הנוכחי גרוע מאוד.(הדבר החשוב ביותר כאשר אנחנו משאירים את המצב כפי שזה זה פעמון רוח ופתיחת הצד המערבי שהיה ללא חסימות לכיון דלת הכניסה ועל פי הנתונים שאת מוסרת זה המצב ולכן זה מעדן את המצב, רק תבדקי גם שמול דלת הכניסה אין חץ מורעל ואו הר מכוער. אני לא יכול להמליץ שינוי כיון משום שלא הייתי בשטח וכשאני ממליץ על דברים אני חייב לראות אחרת זה לא מקצועי . בהצלחה דיויד חקמון מנהל הפורום מומחה לפנג שואי ואסטרולוגיה סינית

הזזת דלת הכניסה

אם יש באפשרותך ליצור מבואה, שלא בכיוון הקיים היום, אני ממליצה ליצור אותה בצד דרום. כך תכניסי את כוכב 1 הביתה. זו המלצה ב"גדול". לצורך יעוץ מקיף ומעמיק, עליך להזמין יועץ שיראה את הבית בצורה פיזית, לקבל תמונה מקיפה ואז התשובה שתקבלי תהיה מקצועית יותר. בברכה, סיגל קליין יועצת פנג שואי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר