כוכבים מעופפים לדירה שנקנת ' על הנייר'

אני עומדת לרכוש דירה חדשה מקבלן. הדירה לא בנויה ולכן אני לא יכולה ללכת לשטח ולמדוד חזיתות. אני יודעת כיוון אויר כללי אבל לא במעלות ויודעת מתי אמורה להסתיים הבניה (2012) אני מתלבטת בין 2 דירות בקומפלקס ורוצה לבדוק כוכבים מעופפים, האם אני יכולה לעשות ניתוח למרות שאין לי את הזוית במעלות?

דירה על הנייר

כדי לחשב את הכוכבים המעופפים חייבים לדעת כיוון. בתוכנית על הנייר מסמנים בד"כ את הצפון. חוץ מזה ישנה גם תוכנית המתאר, שניתן בעזרתה לדעת את כיוון הצפון.

יש לי את הכיוון הכללי אבל עדיין החזית יכולה להיות

N1 N2 או N3 איך אפשר בכל זאת לשות ניתוח?

אני עומדת לרכוש דירה חדשה מקבלן. הדירה לא בנויה ולכן אני לא יכולה ללכת לשטח ולמדוד חזיתות. אני יודעת כיוון אויר כללי אבל לא במעלות ויודעת מתי אמורה להסתיים הבניה (2012) אני מתלבטת בין 2 דירות בקומפלקס ורוצה לבדוק כוכבים מעופפים, האם אני יכולה לעשות ניתוח למרות שאין לי את הזוית במעלות?

יעוץ פנג שואי לדירה על הנייר

לפני כשנה עשיתי ייעוץ פנג שואי לדירה על הניר לפי המדידה יצא לי צפון 1 . הכנתי את מפת הכוכבים המעופפים ועיצוב הפנים התבסס על המפה . לפני כחודשיים הסתימה הבניה ולשמחתי לאחר מדידה כשהדירה בנויה לא טעיתי (היה צפון 1 ) באופן עקרוני זה אפשרי רק שצריך יועץ עם נסיון (כדוגמת סיגל קליין). בהצלחה

יש לי את הכיוון הכללי אבל עדיין החזית יכולה להיות

N1 N2 או N3 איך אפשר בכל זאת לשות ניתוח?

בלי כיוון מדוייק

לא ניתן לבדוק את נוסחת הכוכבים המעופפים את יכולה לבדוק מה את מקבלת עבור N1 ומה את מקבלת עבור N2/3. אולי דירה אחת תהיה עדיפה ב-2 המפות על הדירה השנייה ב-2 המפות. וזה יקל עלייך להחליט. את גם יכולה לבדוק את השפעת הבאגואה, למרות שזו רמה פחות מדוייקת. (אך עדיין היא משפיעה) אני בכל זאת חושבת שאת צריכה ויכולה לקבל (או לפחות לראות) את מפת המתאר מהקבלן. חייב להיות שם סימון של הצפון. הצפון במפה הוא N2. בברכה, סיגל קליין
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר