סידור חדר שינה וזוגיות חדשה

שלום, ברצוני לדעת כמה דברים על חדר השינה שלי. המיטה צמודה לקיר גם בראשה וגם בצידה. התקרה היא בשיפוע אלכסוני מעל המיטה. אין לי יותר מידי משחק עם המיטה כי יש לי חלון מאוד גדול בחדר. ישנו גם חדר אמבטיה בחדר שינה. תאריך הלידה הוא 31.12.1987 אני כרגע בלי זוגיות.

סידור חדר שינה וזוגיות

שלום לך, כדי לאפשר זוגיות, יש לוודא שלמיטה יש ראש מיטה שיקשר בין 2 הישנים, וכן שניתן לרדת בחופשיות מ-2 צידי המיטה. אם המיטה צמודה לפינה, לא מאפשרים מקום לבן/בת הזוג להכנס לחיים תקרה בשיפוע אלכסוני מעל המיטה, עלולה ליצור תחושה לא נעימה בזמן השינה: הרגשה של דוחק וצפיפות. אם אפשר להזיז את המיטה ליד החלון, למשל כדי לאפשר מקום ירידה מ-2 הצדדים, יש לדאוג שבזמן השינה החלון יהיה סגור: ע"י תריסים או וילון. בהצלחה! סיגל קליין

סידור חדר שינה

קיבלת תושבה מושלמת מסיגל (אני ממליץ עליה היא יועצת פנג שואי ברמות הכי גבוהות שיש). אני הייתי מוסיף שלא מומלץ לשים את ראש המיטה על קיר שרותים מקלחת . בהצלחה

תודה דיויד!

על הפירגון

שלום, ברצוני לדעת כמה דברים על חדר השינה שלי. המיטה צמודה לקיר גם בראשה וגם בצידה. התקרה היא בשיפוע אלכסוני מעל המיטה. אין לי יותר מידי משחק עם המיטה כי יש לי חלון מאוד גדול בחדר. ישנו גם חדר אמבטיה בחדר שינה. תאריך הלידה הוא 31.12.1987 אני כרגע בלי זוגיות.

מעצב פנים דווקא יכול לעזור לך כאן הרבה

יש היום הרבה מאוד בוגרי לימודי עיצוב פנים מהארץ ומחו"ל שיודעים כמה וכמה דברים על פאנג שוואי. תוכלי לנסות לשאול אותם, הם בוודאי יגידו מה מתאים לך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר