פינת אוכל. מראה, צורות וצבעים

פינת אוכל. מראה, צורות וצבעים

שלום מרינה תודה על כל השאלות שאת עונה עליהן. ועוד שאלה. פינת האוכל אצלנו ממקומת קרוב לטאי צ'י של בית. הכוכבים בטאי צ'י הם: 4 הר 8 כוכב זמן 3 כוכב מים הפינת אוכל גם באזור קרוב למטבח ובו הכוכבים הם: 7 כוכב הר 2 כוכב זמן 9 כוכב מים שאלה ראשונה: אני רוצה למקם מראה בקיר שהוא קרוב יותר לאזור הטאי צ'י. האם מראה מלבנית בסדר? (לרוחב) או אפשר מראה בצורת אלפיסה? (לרוחב) שאלה שנייה: צבע המסגרת של המראה. מה עדיף?. האם כדאי זהב? שאלה שלישית: אילו צבעים ומורות כדאי להכניס לפינת האוכל? היות כי שם יש כוכבים מן הטאי צי וכוכבים מן מטבח. הכוונה צבע תמונות צורה שולחן פינת אוכל. כדאי מלבני? או עגול? צבע רהיטים, שולחן, מדפים, ממזנון. חום? אדמדם? בהירים כמו בג' או לבן?

עיצוב פינת אוכל

יש באתר שלנו מאמר על עיצוב חדר אוכל . לגבי השאלות המראות יכולות אין הבדל בצורות יכול להיות גם מלבן וגם אליפסה . לגבי המסגרת רצוי צבעי אדמה לגבי השולחנות : במידה ורוצים שהיה יותר דמוקרטי בבית (כולם באותו מעמד יש למקם שולחן עגול ) אני ממליצה שולחן מלבני כי צריך צבעי אדמה באזור פינת האוכל.

תודה. מדוע צבעי אדמה?

תודה רבה על הפירוט. אחפש את המאמר. מדוע דווקא צבעי אדמה בפינת האוכל? בגלל הכוכבים של הטאי צי או בגלל הכוכבים שמגיעים מן המטבח? ויש צורך לגשר בין 7 לבין 9?

צבעי אדמה

נכון

המשך- גודל המראה

תודה על תשובותייך. לגבי גודל המראה בפינת אוכל. מה לדעתך טוב יותר: מראה בגודל 1.50 על 1.50, כלומר שתשקף את השולחן במלואו עם האנשים. והשאלה כאן היא: האם נעים לאנשים לראות את עצמם אוכלים. או יותר נכון הוא לתלות מראה של 1.50 על 60 סנטימטר, כשהיא תלויה , כאילו היא שוכבת , לא עומדת. במידה שזה עדיף המראה תשקף את התאורה אך לא את השולחן מה נכון יותר?

שלישי שמח חברים

תכף אני והאישה עוברים לבית לחדש. הדירה אומנם חדשה ובשכונה טובה יותר מזו שהתגוררנו בה עד עכשיו, אבל הבעיה היא שסטנדרט הבניה 'מודרני', קרי חדרים קטנים וצפופים.. הסלון ממש פצפון, כך שאנחנו צריכים פינת אוכל ממש מינימילית לשניים וחצי אנשים..

איפה אפשר להשיג משהו איכותי?

תודה

דורון ושירלי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר