עיצוב אקווריומים ברוח הפאנג שואי

עיצוב אקווריומים ברוח הפאנג שואי

שלום לכולם. אני חדש כאן ואני מתעסק בתחזוקת ועיצוב אקווריומים. בזמן האחרון פונים אלי אנשים ממגזרים שונים ודורשים עיצוב ברוח הפאנג שואי - אני מעוניין ללמוד יותר על הנושא. כבר קניתי ספרון קטן באנגלית על הפאנג שואי אבל NADA על אקווריומים. מה אתם יודעים?

אקווריום

ברוך הבא לפורום שלנו, אנחנו שמחות לראות שיש יותר ויותר התעניינות בנושא. אלמנט המים בפנג שוואי מאוד חשוב ויש לו השפעה גדולה מאוד ,יש חשיבות רבה למיקום שבו הוא ממוקם. אלמנט מים יכול להיות אקווריום,בריכת דגים, מזרקה, בריכה וכד'. לגבי אקווריום יש להקפיד שהאקווריום יהיה מספיק גדול ביחס לכמות הדגים, שתהיה זרימת אויר שיוצרת תנועה יחד עם התנועה של הדגים מפעילה בעצם את אלמנט המים ומגבירה את השפעתו, פילטרים איכותיים, חשוב מאוד שהאקווריום יהיה נקי ומטופל היטב- חשוב להדגיש ללקוחות שלך את חשיבות השמירה על הנקיון והטיפול הנכון ,זו בעצם שמירה על אנרגיה חיובית וטובה . כדאי להוסיף לאקווריום אבנים צמחים וכמובן תאורה כך בעצם משתמשים גם באלמנט אדמה, עץ ואש. מיקום המים בבית או בגינה חשוב מאוד ולא ניתן ללמוד אותו מספרים אלא בקורסים מקצועיים. בהצלחה

היי,

אם אתה מעוניין בעיצוב אקווריום ודקורציה לאקווריום, תרשה לי להמליץ לך על בית הובי, תראה פה.

אני קונה מהם כל הזמן מוצרים לאקווריום שלי.

חברה טובה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנג שוואי
בחר
בחר