תחזוקה שוטפת, הצבת צמחייה מלאכותית וניהול המבנה: האם חשוב?

תחזוקה שוטפת, הצבת צמחייה מלאכותית וניהול המבנה: למה זה כל כך חשוב?

במסגרת תחזוקה שוטפת של הבניין מגורים ופרויקטים גדולים, צריך לבצע מספר פעולות קריטיות שבעזרתם מערכות הפרויקט כמו משאבות מים, חשמל, שער חשמלי וכל מה שמשותף לדיירים יפעל כראוי. כמובן שחברת אחזקה מקצועית תרהט כל לובי בצמחיה מלאכותית מבית דירה דיל שתתן כם צבע ירוק ללא השקיה לכל החיים. בנוסף החברה תעצב את הלובי, תניח ספספלים, פחים, תרסס, תנקה וכו'.

במאמר מוסגר - במידה ועדיין לא הכנסתם חברת אחזקות זה הזמן, אני לא אתן פה המלצה על חברת אחזקות כלשהיא רק אומר שהחברה שפועלת הכי טוב באיזור שלכם תסגרו אותה על הבניין. שווה כל שקל.

בהצלחה

אני חושב שמדובר בהתחייסות מצוינת ולא הרבה אנשים מודעים לאפשרויות הרבות שמציעה צמחיה מלאכותית כמו גם דשא סינטטי ועוד אמצעים מלאכותיים איכותיים שלא דורשים כמעט תחזוקה.

אני ורבים אחרים מבינים כי האיכות כיום של צמחיה מלאכותית היא הרבה יותר גבוהה מבעבר, המראה הוא אסתטי מאוד וכמעט ולא ניתן להבדיל בין המלאכותי ובין הטבעי.

יתרה מכך, המחירים של הצמחיה כבר לא כבעבר, היום מדובר על עסק כלכלי לחלוטין. בתי חולים, בנייני משרדים, לובי של בניינים, אולמות אירועים וגנים ועוד רבים וטובים אחרים כבר עברו לצמחיה מלאכותית וחוסכים כל שנה עשרות אלפי שקלים.

ההמלצה הכי טובה שלי היא לבחור בחברה לצמחיה מלאכותית עם מלאי גדול, כזו שמייצגת מספר חברות ויש לה שירות של התאמת צמחיה מלאכותית לחלל כמו casa09, אשר אני מכיר את פועלם ויודע שהם עושים עבודה יוצאת מן הכלל. כמובן שיש עוד הרבה חברות טובות ומכובדות שיעשו גם הן עבודה מצוינת.

לסיכום, אני חושב שכדאי שלפני שרוכשים צמחים בעשרות ואולי אף מאות אלפי שקלים כדאי לשקול את האופציה הזו בחיוב ולנהוג בחוכמה.

המון בהצלחה לכולם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר