עיצוב פנים דירות קטנות

כאשר חושבים על עיצוב פנים של דירות קטנות אז מייד חושבים שאין הרבה מה לעצב אך ההפך הוא הנכון
יש הרבה מחשבה בעיצוב דירה קטנה, למצוא לה פתרונות איחסון כמה שיותר ושעדיין יהיה הרגשה של מרחב בדירה
וגם לבחור את הצבעים שיתנו הרגשה של מרחב בדירה גם אם היא קטנה, ניתן לקרוא בהרחבה בקישור הבא על הנושא:
http://www.roznerd.com/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%95%D7%AA/

הי חברה

איזה המלצות נהדרות! תודה! עיצוב של חללים גדולים ודירות יוקרה שונה משמעותית מעיצוב של דירות קטנות למשל, כמו שעיצוב של מרכז מסחרי לא יהיה זהה לעיצוב של קליניקה או חדר שינה. כשזה מגיע לבתים מעוצבים הסבירות היא שהיתה יד מכוונת של מעצב מקצועי בדבר. אני עבדתי על עיצוב של הבית החדש שאני בונה עם המעצבת דלית לילינטל, ואני יכול לומר שהייתי מרוצה מאוד. לא רק שהשירות שלה נפלא, וכיף ונעים לעבוד איתה, היא גם בעלת חשיבה יצירתית והמון ניסיון ומקצועיות, כך שהיא מצליחה להפוך את החלל ליפיפה בדרך שלה. 

הי חברים!

המון תודה לכם על ההמלצות! עבודה עם מעצב או מעצבת בהחלט יכולה להביא תוצאות נהדרות, אבל לא תמיד לכולם ישנה אפשרות ותקציב לטובת העניין. אני יכול להמליץ בחום על דרך פשוטה יותר להכניס קצת צבע ועניין לחלל הבית. אני אישית אוהב להכנס לחנות בדים של נוסבאום ולהתרשם מהקטלוג האיכותי והעשיר שלהם. הבדים שם נותנים לי רעיונות לוילונות או לריפוד חדש, מה שיכול משמעותית לשנות את הבית כולו ולהכניס אווירה אחרת בקלות וללא תקציב גבוה. תוכלו למצוא עוד פרטים כאן בלינק.

בהקשר לנושא של עיצוב דירות קטנות, ממליץ לכולם להיכנס לכאן ולקרוא את הטיפים שכתבנו בנושא.

אני מכירה נגר מטבחים שעושה עבודות נהדרות גם בעיצוב של חללים קטנים וגדולים כאחד. 

המלצות מעולות. תודה!

נטע מצוות בדק בית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר