חידוש לבית ישן בדגש לחידוש המטבח הקיים

חידוש הבית והמטבח הוא מעל הכל פונקציונליות

בבתים ישנים, יש צורך במהפך משמעותי בחדרים, לעתים קרובות הצורך הוא  לא רק כדי לשפר את המראה, אלה כדי להגדיל את הפונקציונליות גם כן.

שיפוץ חדר יכול לסדר את המראה והחוסר סדר של חדר עבודה מלוכלך, אבל זה יכול גם להפוך את את החלל ליותר מעשי מבחינה שימושית. בשום מקום בבית, עושה מהפך שכזה למשמעותי יותר מאשר חידוש מטבח. מטבחים ישנים לעתים קרובות מעוצבים בגישה ישנה שם בדרך כלל ישנו חוסר מקום אחסון כפי שהמטבח המודרני דורש, שלא לדבר על נוחות שרבים מאיתנו  לוקחים כמובן מאליו.
שינוי הוא לעיתים כל מה שנחוץ.
שיש הוא מקום אחד שבו מהפך במטבח יכול לתת השפעה מאוד בולטת, ללא הצורך להרוס דבר. לאחר שנים של שימוש, משטחי שיש יכולים לא להראות במיטבם. מקבלים כתמים, נסדקים. השיש במשך עשרות שנים באמת יכול לקחת את אותותיו. ניתן להתקין חומרי השיש שונים ישירות על המשטח הקיים בשעה או שעות. המדידות נלקחות, החומר יוחלט על, אז נשאר להתקין שיש למטבח ללא בלגן או טרחה.

ריצוף הוא נתון להרבה בלאי, והוא יכול לקבל ממש לא אטרקטיבי, אחרי שנים של תנועה. יתכן שתרצו פרקט במטבח. זה מאוד אופנתי היום. כמו עץ, הביצועים, במקרים רבים, הם  אפילו טוב יותר, והמחיר הוא זול יותר באופן משמעותי.

לעיתים להפוך מטבח לפונקציונלי הוא דווקא בהחלפת מכשירים ואביזרים. החלפת כיורים ברזים ומוצרי חשמל.

מטבחים ישנים יותר לעתים קרובות נטולי מדיחי כלים, אשר יכול להיות עבודה גדולה להתקין אם החדר לא תוכנן כדי להכיל מדיח כלים. תנורים ישנים הם לעתים קרובות לא אמינים ולא יכולים לבצע את העבודה שהם אמורים לעשות כמו שצריך. מקרר חדש הוא עוד תחליף נפוץ. אחד הדברים החשובים ביותר בהחלפת כל המכשירים החדשים הוא צריכת אנרגיה נמוכה יותר. אלו שמשתמשים במטבחים שלהם הרבה יוכלו  להבחין בהבדל כאשר חשבון החשמל מגיע.


השינוי הרווח הוא כמובן ארונות מטבח הרי הם מה שהופך את חידוש המטבח למעניין. ישנן אפשרויות שונות כל כך רבות שאתם בטוח תמצאו מה שמתאים לצרכים ולרצונות שלכם. גם אם אתם לא תחליפו את גוף ארון המטבח כמה דלתות חדשות מצוחצחות וחומר חדש יכולים לשנות את התחושה של המקום לטוב ונעים  יותר, ללא מחיר גבוה או עבודה ארוכה.

ממליצה בחום שתחפשו את דני שיש.

מדובר על יסרה עם קיסר שיש מאוד איכותי ושירות לקוחות מהשורה הראשונה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר