איך בוחרים דלתות כניסה

אנחנו חושבים לשפץ בקיץ את כל הדירה וקבלנו עצה גם לקנות דלת כניסה חדשה שיכולה להשפיע על כל העיצוב.

איך בוחרים דלת? מה לבדוק? תכתבו עצות בבקשה

זה באמת יכול להשפיע על כל העיצוב, זה הרי הדבר הראשון שרואים כשמגיעים לבית,

אז באמת העיצוב זה פקטור חשוב אבל קחו בחשבון שהדלת צריכה גם להיות בטיחותית ויש גם תקנים של עמידות ובטיחות,

אז חשוב לבדוק את כל אלו כשמסתכלים על דלתות.

דלת משפיעה על סגנון הבית, ולכן חשוב ללכת עם הסגנון הקיים ולא לשנות. אלא אם כן יש בכוונתכם להחליף ריהוט וכו'.

דלת זה לא משהו שמחליפים כל יום, אולי גג פעמיים בחיים, ולכן חשוב לבחור דלת חזקה ובטיחותית שמותאמת לבית. ישנה חשיבות בבחירה אם זו דלת שמיועדת לדירה או לבית פרטי מבחינת חשיפה לפגעי מזג האוויר.

הדלת שלנו היא מרשפים מחזיקה כבר הרבה שנים עם אפס בעיות לא הייתי ממליצה אחרת. זו חברה וותיקה ורואים את זה בעמידותה.

ברור שנבדוק שהדלת עומדת בסטנדרטים הבטיחותיים. אין מצב שלא. זה באמת השקעה לטווח ארוך. תודה

לי יש ניסיון טוב עם חברת רשפים. בדקנו לא מעט חברות לפני ואם להגיד את האמת הרבה דלתות נראות מצועצעות או לא עומדות בתקנים בטיחותיים ומיובאות מסין. הדלתות שלהם איכותיות וברמה מאוד גבוהה יחסית למה שראינו. מציעה גם לא להתפתות להזמין מהאינטרנט וכל מני דברים כאלה שאפשר ליפול בהם בקלות בפח בשביל הנחה של כמה שקלים שיעלו ביוקר.

יש דלתות כניסה של אלומיניום והן מעולות, של אלום בלגי ממליצה בחום.

וגם אם כבר המלצה אז אני רוצה להמליץ על וילונות דן גאלרי, וילונות בצפון אחרי שיפוץ של דירה הם נותנים שירות מקסים

גם לנו יש דלת של רשפים. יש להם עיצובים נהדרים, מאוד התלבטתי מה לבחור מרוב שהכל נורא יפה. חוץ מזה חשוב מאוד שהדלת תהיה מחומרים איכותיים ועמידה וכמובן בטיחותית ועומדת בתקנים. בדקנו הכל לפני שלקחנו ברשפים. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר