איטום גג - מטעם ועד הבית

שלום חברים ,שבוע טוב !

אומנם בכל הנוגע לעיצוב אני יכולה לעזור אבל ועד הביניין שלנו הטיל עלי
משימה אני צריכה הצעות מחיר לאיטום גג הבינין שלנו אני יודעת שהם מעוניינים להתחיל ביוני

לעזרתכם אודה ממש !

שבוע טוב ,

בכדי ניתן יהיה להעריך את המחיר את צריכה לקבוע איתם פגישה את מוזמנת להשאיר פרטים באתר שלהם והם ישבו אליך 

הם קבלני איטום  , אבל את חייבת כמה שיותר הצעות מחיר , תתאמי פגישות פשוט תקבעי עם איזה 8 חברות באותו היום ,

ואז תיראי איזו הצעה הכי משתלמת , תוך כמה זמן הם מתחייבים לעבודה , האם יש דברים לא צפויים שיכולים להיות ? 

וצאו לדרך !

 

 

אה מי החברה שעושה לכם את האחזקה בביניין ? 

אולי שווה לכם יותר כלכלית לפנות לחברת אחזקה וכך גם עלות הניקיון החודשית והאחזקה תהיה יותר נמוכה , 

ממליץ לכם לברר תתקשרי אליהם ותשאלי כמה יעלה לאטום את הגג אם אתם לקוחות שלהם .

http://www.as-eitan.co.il

תעשי סקר טוב וכך תיראי שכמה שיותר הצעות יש לך ככה המחיר יורד משמעותית ! 

שוב בהצלחה 

גשם הוא בתחילתו טוב ומצויין לסביבה, לצמחיה ובכלל למאגר המים הגדול בישראל, הכנרת. אולם גשם גם יכול להיות מטרד לא קטן, לעיתים וכך הוא יכול להרטיב לנו את הכביסה, להציף רחובות ולגרום לנזקי טבע לא קטנים, בעיקר כשהגשם מלווה ברוח חזקה.

אחד הדברים החמורים שגשם יכול לגרום הוא נזק למבני בטון. אנו חושבים כי מבני בטון הם מבנים חזקים, עמידים שכלום לא יכול לקרות להם אך גם מבנה בטון חזק וגדול יכול להיפגע מנזקי רטיבות. לכן חשוב מאוד לוודא איטום גגות תקין ומוצלח בכל בית ובית כבר לקראת תחילתו של החורף.

אל תחכו, תאטמו!

גם איטום גגות הוא תחום שצריך לקחת מאוד ברצינות ובכדי להיות מוכנים לפני החורף כדאי לבדוק טוב מאוד את מצב אטימות הגג שלכם. גג שהוא לא אטום יכול לגרום לבעיית רטיבות קשה מאוד בתוך הבית ויכול לגרום לנזק בלתי הפיך למקומות מסויימים בבית לכן שירות איטום גגות צריך להעשות בזמן והזמן הנכון הוא דווקא תקופת הקיץ כאשר גג הבניין יבש וניתן לתקן אותו עם חומרי איטום נכונים וטובים.

הרבה בעלי מקצוע, מה בודקים?

בעלי מקצוע רבים בתחום איטום גגות ישנם רבים. מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים בעל מקצוע, קבלן, שמבצע איטום ופתרונות איטום לכל בעיות הרטיבות והרטיבות העתידית. חשיבות רבה יש לחומרי האיטום שאותו קבלן שבחרתם משתמש. חומרי איטום לא טובים, זולים ולא יעילים, לא יחזיקו מעמד זמן רב ויכולים לעשות יותר נזק מתועלת.

חומרי איטום זולים לא יחזיקו מעמד ובזמן גשם ראשון יכולים להתפרק ולפגוע באיכות האיטום של הגג, לכן, שימו לב כי הקבלן איטום גגות שהזמנתם הוא לא שרלטן, יש עליו המלצות והוא יודע לתת את השירות הדרוש בצורה טובה ומקצועית.

שיטות נכונות וטובות לאיטום גגות

לא חסרות שיטות לאיטום גגות. ישנן כמה וכמה שיטות שמקובלות היום ונעשות על ידי קבלנים רבים. אחת השיטות הידועות היא שימוש בזפת חם ושחור. בעזרת זיפות הגג איטום הגג נעשה בצורה טובה ומקצועית. החיסרון בכך הוא הזיהום הסביבתי שזה יוצר, הריח המחניק שזה עושה והסיכוי שבזמן העבודה מיכל הזפת יתהפך וישפך.

שיטה נוספת ומאוד שכיחה, היא שיטת פריסת יריעות ביטומניות. יריעות אלו נפרסות על גג הבניין ויוצרות איטום גגות מושלם. היריעות נפרסות אחת ליד השנייה, מתחברות ונתפרות ונהפכות לסוג של שטיח אוטם גגות מושלם.

בחירת שיטת האיטום נעשית ונבחרת על פי סוג הגג (גג אסבסט, רעפים וכו'..) וכן אילו חומרי איטום כבר קיימים על גג המיועד לאיטום גגות. בחירה לא נכונה והחלטה שגויה של קבלן, יכולה, גם במקרה זה, לגרום לנזקים בלתי הפיכים לגג הבית ולתוכן הדירה או הבניין בו אתם מתגוררים.

הקפידו על איטום גגות בזמן, שנעשה על ידי חברה רצינית ומקצועית, המשתמשת בחומרי איטום איכותיים וטובים.

עומדים לשירותכם בעלי המקצוע הטובים ביותר בשיפוץ הבית . קבלני ריצוף , קבלני טייח , קבלני צבע , קבלני גבס , קבלני חיפוי קירות אבן פנים וחוץ , קבלני איטום גגות, גגות רעפים, פרגולות הצללה, פירוק ופינוי אסבסט, ועוד .

ווואו תודה לכם !

אוקי מצאנו קבלן לאיטום 

עכשיו משימה חדשה - חברת ניקיון 

הכיצד ?! יש כמה טובים ויפים המ הכללים בבחירת חברת הניקיון הנכונה?

מצאתי חברת ניקיון בחיפה 

חברת ניקיון 2 להשוואה 

מי מהם עדיף ואיך אני מגיעה להחלטה הנכונה ?

האם ביטוח זה נחוץ ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר