האם מנעול אלקטרוני יסייע במצב של אסון בבית?

בתוך שניות, כל מה שבניתם עלול לקרוס. שריפה או רעידת אדמה בבית שלכם, למשל, עלולים לגרום להרס מהותי בו, ואף לסכן את בריאותו של כל מי שבתוכו. מהירות היא מילת המפתח, בהקשר הזה. וכך בדיוק מנעולים דיגיטליים, אחד הפיתוחים המשמעותיים של השנים האחרונות, יכולים להיכנס לתמונה. כיצד, אם כן, דלת חכמה עשויה לסייע במצבים מסוכנים?

על דלת חכמה

כצעד ראשון, חשוב להבין בדיוק את המאפיינים של דלת חכמה ADIOS. דלת זו מבוססת על המנעולים הקיימים בדלת, שהופכים למעין "מנעול ממוחשב", הניתן לפתיחה במספר אופנים: לרוב, באמצעות הקלדה של קוד, קירוב אנטנה זעירה לדלת או תקשורת באמצעות הטלפון הסלולרי. כל אלה באים להחליף את המפתח ה"רגיל", שמשמש אך ורק בעת הצורך, או כשרוצים להשבית את המערכת למספר שעות או ימים (לדוגמא, בשבתות).

ראוי להדגיש כי דלת חכמה היא דלת סטנדרטית לכל הדעות, שהמנעול שלה עובר שדרוג. בהקשר הזה, אין מדובר במשימה מורכבת מדי: ההרכבה נעשית תוך פרק זמן קצר, על כל מנעול, והיא מתאימה לכל סוג של דלת.
המשמעות בעת אסון כאשר אסון מסוים מתרחש בבית, ההוראות הברורות הן להתרחק ממנו במהירות האפשרית. הבעיה היא שלא מעט גורמים עלולים לעכב אותנו, ובכך אולי להגדיל את הסיכויים לקטסטרופה של ממש. אחד המרכזיים שבהם הוא איתורם של המפתחות, שנדמה כי הולכים תמיד לאיבוד דווקא ברגע האמת.

מנעול חכם, לעומת זאת, ניתן להפעלה בשליטה מרחוק, ובלא מעט אופנים. כאשר הזמן לוחץ וכל שנייה חשובה למעשה, חשיבותה של הפעלה מסוג זה הופכת אפילו למשמעותית יותר.

אוכלוסיה משמעותית – בעלי המוגבלויות

אסונות עלולים לצוץ גם על אוכלוסיה רגישה ביותר, והיא הקשישים או בעלי המוגבלויות. כאשר אלה זקוקים לסיוע אשר ניתן להם מבחוץ, המגבלות הפיזיות משחקות תפקיד משמעותי. כשפתיחת הדלת מתבססת אך ורק על המפתח, גורמי החילוץ והעזרה עלולים

לבזבז זמן יקר בנסיונות הפריצה לבית.

גם כאן, אפשר להעמיד מנגד את הדלתות החכמות, הנפתחות בצורה אלקטרונית, ואפילו מרחוק. בעת מצוקה, יוכל הקשיש לפתוח את הדלת באמצעים שפורטו מעלה, ובכך למעשה תתקרב אליו ההצלה.

מאמר שפשוט כיף לקרוא :)
תמשיכו עם כתבות בסגנון הזה...

מנעולן במקרה חרום ?

שלום שמי צידקי מנעולים מנעולן במודיעין , ויש לי כמה סיפורים מעניינים .

קורה הרבה פעמים שצריך מנעולן במודיעין במקרה חרום . מה זה מקרה חרום ? , יצא לי להיפגש לא מעט במקרה חרום כמו ילד או תינוק באוטו נעול וההורה בחוץ בלחץ , קורה שהילדים נועלים את הסגר ביטחון והולכים לישון ואמא ואבא דופקים שעה בדלת ומצלצלים בפלאפון ואין מענה , קרה לי שבן אדם מבוגר נעל את עצמו בבית אם הסגר ביטחון ועם המנעול והכניס מפתח בפנים ואשתו בחוץ בלחץ היסטרי בוכה מרוב פחד , קרה שאחד הלקוחות שלי השאיר  גז לבישול דלוק ואין אף אחד בבית והוא נעול בחוץ  בגלל הידית הקבוע או לחילופים , קרה שילד טרק את הדלת על אמא שלו שהיא נשארה בחוץ והוא לא יכול לפתוח לה והיא לא יכולה לפתוח לו לי קרה באופן אישי שחתול סגר את הסגר העליון והבעלים שלו נשארו אם חצי דלת פתוחה מחוץ לבית זה קרה עם מנעולן במודיעין . יש לי עוד הרבה סיפורים מעניינים אני יכול שעות לשבת ולספר לפעמים זה מקרים לא נעימים ולפעמים זה מקרים שאפשר גם לצחוק אליהם אבל הכול שטויות העיקר הבריאות יום טוב לכולם .

מאמר זה נכתב ע"י צידקי מנעולים מנעולן במודיעין , מהיר אדיב ואמין 24 שעות שרות מיידי לפרטים נוספים 050-2555-102   או אתר הבית שלנו http://www.zlocks.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר