מנעולן בבאר שבע

שלום רב,

אני מחפשת פורץ מנעולים בבאר שבע , המליצו על אבישי המנעולן http://www.avishai-manulan.co.il/ ,האם מישהו התנסה בו ויכול להמליץ לי עליו. הבנתי שהוא הכי מקצועי שם.

היי, 

תנסי את איתמר. אחלה מנעולן! 053 2567921

סוגים שונים של צילינדרים מה ההבדלים ?

שלום שמי צדקי מנעולים מנעולן במודיעין , יש הרבה סוגים של צילינדרים ישנם הרבה חברות שמוכרות את המוצר הזה יש גדלים שונים , יש סוגים שונים , יש איכויות שונות , גדלים שונים .                            לדלתות פלדה סטנדרטיות הרגילות עם הציפוי הרגיל  מתאים צילינדר 76 גלגל אפשר לרכוש גם צילינדר 76 גלגל כפתור (פרפר) לדלתות אם ציפוי פורניר (עץ) מתאימים להם צילינדרים יותר גדולים  זה תלוי בעובי הדלת כמובן שצילינדר גדול יותר העלות שלו יותר גבוהה . בשוק יש כמה סוגים של צילינדרים יש פשוט יש איכותי ויש איכותי אם כרטיס שזה עולה אחר לגמרי , לפני שרוכשים צילינדר מומלץ  להזמין מנעולן במודיעין שגם יתקין ונותן  אחריות על הצילינדר ,מנעולן במודיעין נותן שירות של החלפת צילנדר אצלך בבית ובעסק  , עוד משהו חשוב להחליף צילינדר בדירה שכורה אפשר להסתפק בצילינדר פשוט  שכן יעשה את העבודה אבל רמת הייצור שלו מאוד נמוכה איכות החומר שלו נמוכה מאוד והוא לא מחזיק מעמד לטווח הארוך , אם אתה מחליף צילינדר בבית חדש עדיף לקחת משהו איכותי שיחזיק לך לטווח הארוך לא חייב צילינדר עם כרטיס אבל לפכות משהו איכותי בסוף של דבר זה הבית שלכם זה הביטחון שלכם זה הרכוש שלכם , זה הפרטיות שלכם , ויש משפט שמלווה אותי כול החיים " הזול עולה ביוקר " וזה לא רק בתחום של מנעולים במודיעין זה בכול התחומים . צילינדר עם כרטיס צילינדר מאוד איכותי שיתרונות שלו זה שניתן לשכפל מפתח רק בעזרת הכרטיס   , תוכלו למצוא אצל מנעולן במודיעין או אצל כול חנות טמבור או הום סנטר וכו.. צילינדר עם כרטיס נדרש על ידי חברות הביטוח לפי הצורך ומנעול מסוג זה הוא המילה האחרונה בתחום הצילינדרים בארץ נכון ל16.8.13 שזה יום כתיבת מאמר זה . מאמר זה הוא להמלצה בלבד והטיפים שאני נותן במאמרים שלי הם חינמיות

מאמר זה נכתב ע"י צידקי מנעולים מנעולן מודיעין לפרטים נוספים – 0502555102 .

כמה סיבות להחליף את הדלת הכניסה שלך בבית :

שלום שמי צידקי מנעולים מנעולן במודיעין , ומאמר זה נועד החלפת דלתות פלדה ,.מנעולן , מתקין דלתות במודיעין

הסיבות העיקריות להחליף דלת פלדה במודיעין

החלפת דלת פלדה לאחר פריצה מכוונות בעזרת לום , החלפת דלת פלדה משום שהדלת הישנה כבר שחוקה ואינה מתפקדת טוב , החלפת דלת עץ לדלת פלדה ישנם עדיין דירות שדלת הכניסה שלהם מעץ וממרים אותם לפלדה , החלפת דלת פלדה משום שהציפוי בדלת הישנה כבר שחוק ושרוף , החלפת דלת פלדה משום שהלקוח רוצה לשפר את איכות חיי ומעוניין ובדלת מרשימה בכניסה לבית ולשם כך יש דלתות מעוצבות במבחר דגמים וצבעים וסגנונות שונים . 

יש כמה סוגים של דלתות פלדה  לכניסת הבית – ישנם דלתות מעוצבות , ישנם דלתות סטנדרטיות ציפוי ויינוריט , ישנם דלתות בצביעה בתנור וכולם מומלצות , על טעם ועל ריח אין מה להתווכח

בין החברות המובילות בתחום הדלתות הם דלת רב בריח , דלת שיריונית חוסם , דלת רשפים וכו..

איך בוחרים מתקין דלתות ?

תמיד אפשר להזמין את החברה או מנעולן במודיעין , או מתקין דלתות במודיעין

רצוי שהמתקין יתן לכם הרגשה של ביטחון ואמינות , מומלץ לסגור את העסקה כמו איזה חברה מייצרת את הדלת ?  כולל הובלה והתקנה ? כולל פינוי הדלת הישנה ? תוספות( בתשלום) מיוחדות לדלת , ידית קבוע או נעה ? המשקוף מתאים ?

רצוי לסגור עסקה של דלת שהכול על השולחן שיבוא המתקין יעשה את ההתקנה טובה בשמחה , שהלקוח יהיה מרוצה מהמחיר ומהעבודה .

מאמר זה נכתב ע"י צידקי מנעולים מנעולן בשוהם מנעולן בלוד מהיר אדיב ואמין 24 שעות שרות מיידי לפרטים נוספים 050-2555-102   או אתר הבית שלנו http://www.zlocks.co.il/

היי, את יכולה לנסות את לירן המנעולן, הוא היה אצלנו ופרץ לנו את הדלת תוך עשר דקות וחייב אותנו במחיר זול. מומלץ מאוד ואמין. http://liran-manulan.com הוא פרסם מאמר על איך לבחור מנעולן בבאר שבע ובדרום

שלום,

זאת ההמלצה שלי (הצלחה מוכחת) למנעולן בבאר שבע.

יום נעים ושלא תצטרכו!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר