נעילה אוטומטית לדלתות - איך דלת כניסה לבית יכולה להיות חכמה?

העידן הנוכחי, מיותר להדגיש, מאופיין בעיקר בהשתלטות הטכנולוגיה על חיינו. משנה לשנה, הפיתוחים הטכנולוגיים הופכים ליותר ויותר מקוריים, וממלאים מספר רב של צרכים. אין מדובר כאן רק על רק האינטרנט או הטלפונים החכמים – אלו הן מערכות שלמות, שהלכו יותר מצעד אחד קדימה, גם לתוך הבית, עד ליצירת בית חכם של ממש. וכאן בדיוק הדלת נכנסת לתמונה.

איך דלת יכולה להיות חכמה?

בדרך כלל, כשמדברים על בית חכם, מתכוונים לכזה אשר כולל בתוכו מערכת מתקדמת לשליטה מרחוק. בבית מסוג זה, ניתן לתזמן את פעילותם של מכשירי החשמל בלחיצת כפתור, ולהתאים אותם לאורח החיים של בני הבית כולם. דלתות חכמות, מבוססות מנעולים דיגיטליים, פועלות על אותו עיקרון בדיוק.

לכאורה, האפשרות של מנעול ללא מפתח נראית דמיונית, ולו מכיוון שכולנו התרגלנו לאותו שימוש מסורתי במפתחות. אלא שלאחרונה עלו קרנן של דלתות אשר נפתחות באמצעות הקשת קוד מסוים, הצמדת אנטנה אלקטרומגנטית זעירה או אפילו באמצעות הטלפונים החכמים. הדבר מאפשר גם במקרה הזה, שליטה מרחוק, ומסייע מאד להתנהלות הבית.

יתרונות הדלת החכמה

מנעול חכם, כמו ADIOS Lock, ניתן להתקנה כיום על כל מנעול ודלת, בהליך שאינו נחשב למורכב יתר על המידה, ואפילו פשוט. מעבר לנוחות הפתיחה של הדלת, הדלת החכמה אוגרת בתוכה מספר מעלות נוספות. אחד המרכזיים שבהם נוגע לבטיחותו של הבית כולו. כאן, אין מפתח שניתן לאבד או לשכפל, ואין סיכוי ממשי לפריצה לבית, על כל המשתמע מכך.
חשוב לזכור שדלת בבית חכם מסייעת מאוד גם בעת אסון מסוים בבית, חלילה. זאת מכיוון שפתיחתה נעשית תוך שניות, מבלי שנדרש לחפש אחר המפתחות (שנוטים להיעלם, על פי חוק מרפי, דווקא ברגעים האלה). שימוש אחר שלה נוגע לבעלי מוגבלויות או לקשישים, שאינם צריכים להתנייד כדי לפתוח את הדלת. במילים אחרות, שיטת הנעילה החדישה בעלת יתרונות רבים.

אז מה עושים?

דלת עם מנעול חכם אדיוס לוק עשויה להוות משתנה אחד במשוואת הבית החכם כולו, אך גם להתווסף אליו בנפרד, מבלי שיתר המערכות בו יופעלו בצורה אלקטרונית. לכל משפחה, מיותר לציין, יש שיקולים משלה: טרם ההחלטה, רצוי לבחון את הצרכים והרצונות של כל אחד מבני הבית, ולראות איזה פתרון קולע למכנה המשותף הרחב ביותר. ניתן בהחלט גם להתייעץ גם גורמים מוסמכים בתחום, שיתאימו את הדלת לצרכים, ויאפשרו לכם לנצל וליהנות ממירב יתרונות הטכנולוגיה.

מנעולן בשבת ? כדיי לחכות או להזמין עכשיו

שלום שמי צידקי מנעולים מנעולן במודיעין במאמר זה אני רוצה לדבר על הזמנת מנעולן בשבת . עלות של הזמנת מנעולן קופצת פי 2 מהסיבה הפשוטה שבת מנוחה כמו כול בעל מקצוע שתזמין בשבת , לפעמים אני מקבל שיחות ביום שבת ואני שואל את הלקוח עד כמה דחוף לו העבודה ואם אפשר לדחות את זה לצאת השבת , מי שבכול זאת מזמין מנעולן בשבת צריך לקחת את זה בחשבון את המחיר ואם ניתן לדחות לצאת השבת עדיף לדחות לפי דעתי , קורה מצבי חירום מיוחדים לי אישית קרה שהזמינו אותו לפרוץ רכב בשבת בבוקר עם ילד ביפנים במצב כזה כול מנעולן חייב לצאת ולתת שירות גם בשבת שזה מגיע לפיקוח נפש אין בררה .

מאמר זה נכתב ע"י צידקי מנעולים מנעולן במודיעין , מהיר אדיב ואמין 24 שעות שרות מיידי לפרטים נוספים 050-2555-102

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר