מתי עוברים ממיטת ילדים למיטת נוער?

ספות נוער הופכות לרהיט הטוב ביותר שניתן לרכוש לילדיכם. בשלב שאחרי מיטת הילדות ועד להחלפה למיטה + חצי או מיטה זוגית, אין נער שלא נהנה לישון על ספת נוער.

אתם מאמינים כי לילדכם מגיע הטוב ביותר. אתם מחנכים אותם בצורה הטובה ביותר, כפי שאתם מאמינים, נותנים להם כל כך הרבה – הכול כדי שיהיו בריאים ויצליחו במה שהם עושים. לכן אין כל הפתעה שאתם מעוניינים שהם יישנו  על ספות הנוער הטובות והנוחות ביותר. שינת הלילה היא חשובה ביותר וקובעת רבות כיצד ייראה היום שלהם למחרת. הרי, לא הייתם רוצים שהם יירדמו בשיעורים בגלל שהם לא ישנו טוב בלילה ? לכן נדאג להם לספת נוער נוחה ואיכותית.

בחירה פופולרית
ספות הנוער הופכות לבחירה אהובה גם על בני הנוער וגם על ההורים, כאשר שני הצדדים מסכימים כי מדובר בפתרון הטוב והנוח ביותר. הרהיט מאפשר חיסכון במקום, בעיקר בחדרים של בני הנוער שלא תמיד גדולים במיוחד ולכן ספת נוער, מתקפלת לרוב, חוסכת במקום, ומאחר והיא מגיעה לרוב עם ארגז מצעים ומקום איחסון, מאפשר לאפסן בה דברים שאין להם שימוש במהלך היום יום.

מלבד החיסכון במקום וארגז המצעים היעיל, ספות הנוער כיום מגיעות עם משטחים המעניקים תמיכה מלאה לכל חלקי הגב תוך שמירה על נוחות מרבית. הבריאות מהווה את השיקול החשוב ביותר בספות הנוער שלכם.

מה העיצוב ?
אתכם מעניין הבריאות והתמיכה לגב, אך את בני הנוער יותר מעניין עיצוב ספת הנוער. הם נמצאים בגיל שמה שחשוב להם זה איך דברים נראים, יותר מאשר מה התמיכה הבריאותית או הערך המוסף שהם מעניקים. חלק מהיתרונות של ספות הנוער הוא העיצוב המודרני המתאים לאופנה הטרנדית לאותה התקופה. כאן אתם נכנסים לתמונה בתור המבוגרים האחראים המגיעים עם הילדים לרכישת הספה. חשוב להזכיר להם כי כמו בכל דבר גם אופנה זה דבר מתחלף ומשתנה ולכן חשוב לבחור בספה מעוצבת, אך כזו שלא תהיה צעקנית מדי או תימאס עליהם מהר מאוד, מאחר וספת נוער לא מחליפים בתדירות גבוהה במיוחד.

נושא ניקוי ספת הנוער יעלה במוקדם או במאוחר. זה טבעי מאחר ובני הנוער לא ידועים בתור שומרי ניקיון גדולים וכמו כל רהיט ספת הנוער תתלכלך גם היא. חשוב לבדוק מבעוד מועד האם הספה רגישה לחומרי ניקוי מסוימים וכיצד הדרך הטובה ביותר לניקוי הספה ולשמירה על החומרים. קיימות ספות נוער שעשויות מבד, שהדרך היחידה לנקותו היא באמצעות שואב אבק מאחר וכל חומר ניקוי אחר עלול להזיק לו.

נוחות ומידות
חשוב מאוד לקחת את ילדיכם איתכם לרכישת ספת הנוער. אל תהססו להתעקש איתם על הנושא מאחר וחשוב מאוד שהם יחושו את הספה, ישכבו ויישבו עליה על מנת לקבל אינדיקציה ברורה של נוחות הספה והאם היא מתאימה להם. חבל אחר כך להצטער כאשר לילדים יהיו כאבי גב כאלה או אחרים.

שלב חשוב שיש לבצע הוא למדוד את המידות בחדר ולוודא כי ספת הנוער תיכנס שם בצורה הטובה ביותר מבלי לחסום רהיטים אחרים, או להפריע לתזוזה רגילה בחדר. אם תדבקו בעקרונות האלה תוכלו לרכוש את ספת הנוער הנוחה והטובה ביותר לילדיכם.

אנו ב-Di Arka מעוניינים לשים אתכם הלקוחות במרכז, להגשים לכם חלומות ולהפוך את חלום העיצוב שלכם - למציאות.
נשמח לארח אתכם בחנויות המפעל שלנו בראשון לציון ובאשדוד.
לפרטים נוספים, הזמנות ובירורים, ניתן ליצור עמנו קשר גם בטלפון: 03-9415497

אם אינכם מעונינים לשים את כספכם על קרן צבי אל תתקרבו לרשת חניות די ארקה. חיפוש קצר ברשת מעלה סיפורי זוועה על רשת החניות הזאות. 

קנינו בחודש פברואר מהם 3 אורנות קיר וחדר שינה בסכום כולל של 25000. זמן ההספקה הובטח תוך 28 ימי עבודה. 

כמובן לאחר 28 ימי עבודה דבר לא סופק, ונאלצנו להתחיל במסכת התקשריות לחנות. לקראת סוף אפריל הגיעו הרהיטים אלינו הביתה- חלקי הרהיטים שהגיעו היו פגומים עם שריטות, פסים לבנים, ואי התאמה של צבעים. חלק מהרהיטים לא עברו שלבי סיום ביצור והיו מחוספסים למגע ואינם נעימים. בנוסף חלקים מסויימים כלל לא הגיעו. הודענו לחנות כי הננו שילמנו על מוצר תקין ודורשים לקבל כזה. מכאן התחילו התעלמיות, הבטחות לחזור כאשר אף אחד לא חוזר. 3 פעמים קבעו איתנו המתקינים אך כאמור אף אחד לא בא. מנהל החנות (לטענתו) בא מספר פעמים, הוא הסכים עם כך שהריהוט לא תקין אך בזה הסתיימו ביקוריו. 

לקראת סוף מאי לאחר שפנייתינו לא נענו פנינו לבית המשפט לתביעות קטנות. טענת החנות היא- הכול תקין הכול סופק ללקוח. בנתיים ביתנו מלא בחלקי רהיטים לא מורכבים, כספינו לא הוחזר לנו ואנו בתהליך המתנה למשפט.

מניסיון המר שלי אל תתקרבו בכלל!

ספות נוער איכותיות במחירים מעולים מחכים לכם עכשיו באתר שלנו, על איכות לא מתפשרים!- http://www.wieder.co.il/sapot

באמת כיף להתחדש בספה חדשה. רק חברים לא לשכוח להזמין ניקוי ספות או למיטה החדשה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר