שרות מקצועי מתגבר על בעיית אספנות כפייתית

סובלים מתופעת האגרנות הכפייתית או האספנות הכפייתית? הגיע הזמן להתמודד עם הבעיה ולעשות הכול על מנת לפתור אותה, ולהשיב לחיים את הארגון, הניקיון והסדר. אגרנים כפייתיים רבים חשים רגשות אשמה ובושה בנוגע לבעיה הנפשית ממנה הם סובלים.

רבים מהאגרנים הכפייתיים נמנעים מיצירת קשרי חברות וקשרים אנושיים בכלל, וזאת על מנת שלא לאפשר לאף אדם להיחשף למראות הלא נעימים הנמצאים בשטח דירתם. שי שטיקגולד, העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים באופן מקצועי, נחשף לאורך של שנות הקריירה שלו בתחום פינוי דירות אגרנות כפייתית, במקרים חריגים וקשים במיוחד, בהם אגרנים כפייתיים חיו בתוך זוהמה ולכלוך רב לאורך שנים רבות, וכל זאת מכיוון שהם חשו בושה בדרך חייהם.

אחד הפתרונות היעילים ביותר לבעיית האגרנות הכפייתית הוא השירות המקצועי המוענק לכם על ידי שי שטיקגולד ואנשי צוותו. שירות מקצועי זה, מאפשר גם לאגרן/ אספן כפייתי וגם לבני משפחתו להתמודד עם הבעיה ביתר קלות. השירות מורכב מהליך פינוי מקצועי הכולל בין היתר:

  • הליך מיון מקדים – הליך זה מאפשר לארגן או לאספן להיות חלק מפעולות הפינוי. הדבר אומנם דורש הכנה מנטאלית מקדימה, אותה ניתן לעשות באמצעות שיחות נפש עם האדם הסובל מהבעיה והבעת אמפתיה לבעיה ממנה הוא סובל. במסגרת הליך המיון המקדים, מתבצעת הפרדה בין פריטים וחפצים שיכולים להישאר בדירה לבין חפצים ופריטים המיועדים לפינוי מיידי משטח הדירה.
  • פינוי מהיר, מקצועי ויעיל- שי שטיקגולד מבצע מגוון נרחב של פעולות פינוי מורכבות ופשוטות כאחד באמצעות ציוד פינוי מקצועי ומתקדם, המאפשר לו ולאנשי צוותו לפעול במהירות וביעילות להרחקת פריטים וחפצים מיותרים משטח הדירה.
  • פעולות ניקיון וחיטוי – עם השלמת הליך הפינוי משטח הדירה, מבוצעות בדירתו של האגרן/ אפסן כפייתי, מגוון נרחב של עבודות ניקיון הכוללות בין היתר: סיוד וצביעת קירות מתקלפים, החלפת בלאי ופינוי רהיטים, ארונות וחפצים המהווים מטרד ומפגע סביבתי משטח הדירה, ניקיון יסודי של כל חלקי הדירה, חיטוי מקצועי של חדרי האמבט, כיורים, אסלות והמטבח, פינוי פסולת חריגה (לשלשת יונים במרפסות, כתמי שמן על רצפת הדירה, אבק שהפך עם הזמן לכתם עיקש המסרב לרדת ועוד).

זכרו- תופעת האגרנות והאספנות הכפייתית הינה בעיה נפשית עימה ניתן להתמודד גם במסגרות טיפול מקצועיות וגם במסגרות תמיכה שונות המוענקות לאדם הסובל מהבעיה. 

מסתבר שהתופעה של אגרנות כפיתית אינה בעיה של מעט אנשים, והיא מוכרת בקרב כל שכבות האוכלוסייה ובכל העולם. יש מי שאוסף שעונים יוקרתיים ויש מי שאוסף עיתונים ישנים. אין סוף להמצאות ולעיסוק בכך, אך כשזה מתחיל להפריע להתנהלות היומיומית, והבית מתחיל להתמלא עד כדי פגיעה באיכות החים, זה הזמן לעשות סדר בבלגאן. בדיוק לשם כך הוקמו חברות המתמחות בפינוי דירות. כדאי עוד היום לפנות לחברה אשר תגיע ותעריך את שווי החפצים. במידה וישנם פריטים בעלי ערך, ישלמו לכם עבורם, או יפנו אותם ללא תשלום בהתאם לסיכום ביניכם. בכל מקרה, תמיד מומלץ מאוד לחיות בבית מאוורר, בעל אוירה נעימה שאינה גדושה יתר על המידה.

פינוי דירה בחינם

 

זקוק לפינוי דירה? מעוניין לפנות תכולת דירה? רוצה לפנות ירושה ? צריך לפנות רהיטים מדירה? בגדים? חפצים וציוד?

חברת פינוי דירה תעזור לך לפנות את כל החפצים שאין לך צורך בהם או חפצים מיותרים. חברת פינוי דירה יודעת להתמודד עם פינוי מסות גדולות של תכולה מדירה, גם כאשר מתעורר הצורך לפנות ארונות קיר, מיטות, ספות, מזנונים וכד' ... ולשנע את החפצים והרהיטים המפונים מהדירה לאתר אשפה מורשה.

דירות אשר סובלות מהזנחה, דירות שנאגר בהם מסיבה כל שהיא אשפה, ופסולת, חייבות לעבור פינוי ניקוי וחיטוי. חברה לפינוי דירה היא המענה לביצוע מושלם ולביצוע נכון, חברת פינוי דירה מנוסה תיתן לנו מענה הולם ומהיר להשמשת הדירה למגורים או מכירה. ניקוי הדירה דורש עבודה יסודית, קירצוף הבית בחומרי ניקוי מתאימים, גם כאשר הדירה מטונפת ורצפת הבית שחורה מלכלוך.

עבודת ניקוי נכונה תתבצע עם החומרים שיגרמו לבית להבריק, ובסוף לחיטוי. ריקון ארונות מטבח, מיון החפצים, ניקוי הכלים, ניקוי הארונות והברקה, וסידור התכולה בארון הוא סוג השרות שאפשר לקבל מחברת פינוי דירה. לרוב זקוקים לשרות זה בעלי דירות אשר נאגרו במרוצת השנים תכולה ולא דאגו לפנות חפצים מיותרים וחפצים שלא בשימוש.

פינוי דירה שהוזנחה שנים רבות הוא פינוי מסורבל הדורש צוות עובדים מנוסה, וחוץ מעבודת הסבלות הקשה הנדרשת בעת הורדת הציוד מהדירה, נדרשת עבודת פירוק ארונות, ספות, מזנונים, שולחנות , מיטות וכד'... בנוסף על צוות פינוי דירה לגלות התחשבות ורגישות כאשר מפנים דירת ירושה, בה נשארים הרבה פריטים ומזכרות בעלות ערך ריגשי, לדוגמא אלבום תמונות, מכתבים, תמונות קיר, מתנות שונות וכד'...

תופעה ידועה אצל אגרנים כפייתים, ואצל אספנים כפייתים, אשר מילוי הדירה בחפצים ציוד ופסולת עורך שנים, הארונות, המדפים וכל חלל הבית מתמלא עד אפס מקום. אין יכולת לעבור בין חדר לחדר, ולא לפתוח את דלתות הארונות בבית, ואין יכולת לפתוח מגירות בארונות המטבח, כמובן שניקוי בדירות מסוג זה בלתי אפשרי, בדירות דחוסות בחפצים וציוד אין יכולת לבצע ניקיון , הדירה צוברת לכלוך, ובמקרים רבים ריח צחנה וזיהום.

חברה לפינוי דירות מקצועית נותנת מענה לפינוי דירות מסוג זה, ולה היכולת לפנות, לנקות דירות מוזנחות ולבצע הכנת דירה למכירה, ע"י צביעת הדירה, וביצוע ניקוי יסודי הכולל חיטוי.

למה לכם להתרוצץ בין מספר בעלי מקצוע, חברת פינוי דירה בהנהלת שי שטיקגולד תבצע עבורכם ביעילות פינוי דירה, סילוק חפצים מהבית, ניקיון וסיוד קירות.

פינוי דירה בצפון, פינוי דירה במרכז, או פינוי דירה בדרום, חברה רצינית נותנת שרות בכל הארץ, מקומה גבוהה ללא מעלית או מקומת קרקע, צוות פינוי דירות יכול לתת מענה לפינוי וניקוי דירה בכל מקום, גם לדירות הדחוסות בתכולה או שדחוסות ברהיטים ופסולת. השרות הינו מקצועי ומהיימן, כל מי שזקוק לפינוי דירה יכול להעזר בשרות זה.

חשוב שניצור קשר עם חברה אכותית בעלת ניסיון למען שרות יעיל ומקצועי, נוכל להעזר בחוות דעת של קרובים או חברים שכבר התנסו בשרות זה, או לראות דוגמאות מעבודות קודמות של חברת פינוי דירה באתר הבית שלהן.

החברה המובילה פינוי דירה


http://house-eviction.co.il/

פינוי דירות וירושות

פינוי דירות/פינוי ירושות זהו למעשה פינוי התכולה מדירות מסיבות שונות כגון: מעבר לגור בחו"ל, העמדת דירה למכירה, פינוי של דירה שהתקבלה בירושה ועוד.

חברת פינוי דירה, הינה חברה מובילה במתן שירותי פינוי דירות / פינוי ירושות/פינוי מגגות/פינוי מחסנים/פינוי ארונות וכו', ותשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר.

צוות פינוי דירה, מונה עובדים וותיקים וחרוצים שאוהבים את המקצוע ובעלי ניסיון עשיר בתחום ועל כן , מעניקים את השירות היעיל, המהיר ואפקטיבי ביותר.

 אז איך מתבצע פינוי ירושות

לא ניתן לנקוב בזמן פינוי דירות וירושות משום שבכל הזמנה יש כמות תכולה שונה והזמן הנדרש משתנה בהתאם. בהצעת המחיר שתקבלו מחברת פינוי דירה, ישוער גם זמן העבודה שיידרש.

חברת פינוי דירה, פועלת לפי שלבים ברורים בתהליך פינוי דירות וירושות. להלן הדרכים:

אומדן זמן והצעת מחיר -  חברת פינוי דירה מוציאה לכל לקוח ולקוח הצעת מחיר ואומדן זמן העבודה שנדרש לביצוע הפינוי. הצעת המחיר ואומדן הזמן יתבססו על כך שצוות הפינוי יגיע לדירה המיועדת ויעריכו את המצב בהתאם לדרישותיו של הלקוח כמובן. ·         מיון– תהליך המיון הכרחי מאוד ורצוי במיוחד בפינוי ירושות משום שבדירות ירושה כמות התכולה רבה וחבל להשליך את כולה ישירות אל אתרי האשפה המורשים , אלא לסנן את התכולה הרצויה וזאת שאינה ולהשתמש ברצויה בהתאם.

·         פינוי – לאחר המיון הגיע תהליך הפינוי. צוות פינוי דירה יפנה בזהירות את כל החפצים אל מכולות המשא ומשם אל אתרי האשפה המתאימים או לחלופין אל עמותות צדקה (במידה והלקוח ירצה ויסכים לזה).

ניקיון– חברת פינוי דירה, מציעה ללקוחותיה שירות נוסף מלבד הפינוי דירות וירושות, שהינו ניקיון יסודי בדירות אלו לאחר שלב הפינוי על מנת להביא לתוצאה מושלמת. צוות פינוי דירה, הינו מיומן בכל שלבי העבודה של פינוי הדירה.

 השירותים השונים של פינוי דירה

מלבד פינוי דירות וירושות , חברת פינוי דירה תוכל לבצע עבורכם: פינוי גגות, פינוי מחסנים, פינוי ארונות, פינוי מטבחים, פינוי מגרשים ועוד.

מלבד שירותי הפינוי תוכלו להזמין מחברת פינוי דירה גם שירותים נוספים כגון: שיפוץ הדירה, תיקוני צבע וצביעה שלמה ועוד.

 מחירים ואחריות

חברת פינוי דירה מעניקה ללקוחותיה אחריות מלאה ובכתב על כל שלבי העבודה של הפינוי מתחילתה ועד סופה. כמו כן, מחירי הפינוי מושפעים מכמות המכולות אשר נזמין למען פינוי כל החפצים מהבית כולל פסולת וציוד לא שמיש, כמות התכולה משתנה בין לקוח ללקוח בהתאם לדרישותיו וכמות החפצים אותה אגר במרוצת השנים.

לייעוץ חינם ולפרטים נוספים התקשרו עוד היום, אנו כאן בשבילכם ונשמח לסייע!

החברה המובילה פינוי דירה


http://house-eviction.co.il/

אתר זה הוקם כדי לסייע לאגרנים כפייתיים ובני משפחותיהם להכיר טוב יותר את עולם האגרנים הכפייתיים באמצעות חשיפה למידע עשיר ומגוון סביב עולם זה,ובאמצעות יצירת היכרות עם עולמם של אגרנים כפייתיים אחרים. באתר זה תוכלו למצוא שורה ארוכה של מאמרים העוסקים ביסודות עולם האגרנות הכפייתית, טיפול באגרנים כפייתיים, פינוי דירות של אגרנים כפייתיים, פעילויות והפעלות עבור אגרנים כפייתיים, פורום התכתבות והיכרות עבור אגרנים כפייתיים, ובאופן כללי יכולת למצוא תשובות על מכלול השאלות המציפות אתכם כאשר אתם מנסים לעשות את צעדיכם הראשונים אל תוך עולם זה.

https://sites.google.com/site/collectinginisrael/

החברה המובילה פינוי דירה


http://house-eviction.co.il/

לא פעם אנשים רואים כותרת שמכריזה על שירותי פינוי דירות וטועים לחשוב שמדובר רק בשירות העוזר בפינוי, העמסה ושינוע של תכולת בית ממקום אחד למשנהו, האמת היא שונה והרבה יותר מפנקת. שירותים של פינוי דירה לא פעם כוללים בין מגוון השירותים הכוללים גם עזרה במיון החפצים השונים, ארגון הבית לאחר הפינוי, ניקיון וקרצוף הרצפה ואף סיוד והדברה. המרכז הישראלי לפינוי דירה הוא דוגמה מצוינת גם למקום שמעניק שירות איכותי וגם למקום בו ניתן למצוא את כל השירותים הנחוצים, כך שכאשר מדובר בסוג כלשהו של פינוי, ניתן לסגור את כל הצרכים בפעם אחת ומול חברה אחת.

החברה המובילה פינוי דירה


http://house-eviction.co.il/

פינוי ירושות בחינם 

www.drorpinuiem.co.il

פינוי דירות ועזבונות  

תהליך פינוי דירות זהו תהליך שהמודעות אליו עדיין לא עלתה, וחשיבות ביצועו על ידי חברה מקצועית, מיומנת ובעלת ניסיון הוא חשוב ביותר. סיבות לחשיבות הביצוע המקצועי של התהליך הן רבות כמו החשיבות להעלאת המודעות. היתרון החשוב ביותר בתהליכי פינוי דירות בחינם הוא שכאשר חברה מקצועית עושה את העבודה בשבילנו זה מבוצע על הצד הטוב ביותר, הצורה כזו שאנו לבדנו לא נוכל לעשות לעולם, הרי אין מה לעשות, כל אחד בתחומו ובמקצועו, כמו שלא נעשה עבודות חשמל במקום חשמלאי מוסמך כך גם לא נעשה פינוי דירה לבדנו כאשר ישנן הרבה חברות שעושות את המלאכה בצורה איכותית ואפילו יש כאלה שיעשו זאת בחינם תמורת החפצים הישנים. יתרון נוסף הוא שלחברות פינוי דירות ישנם כלי עזר הדרושים לביצוע יעיל של פינוי הדירה, כלים שאין בהישג ידיהם של האנשים הפרטיים, כמו למשל היכולת לתיאום עם הרשויות המקומויות והקשרים הנכונים איתן, מכולות לפינוי פסולת, משאיות, שקי יוטה גדולים, ארגזים וכדומה. כאשר מבצעים פינוי דירה עם מפנה דירות מיומן הפינוי נעשה עד הפריט האחרון, מפנה הדירות לא משאיר בנכס כלום, כלומר הפינוי מבוצע עד תומו, עד שהנכס ריק לחלוטין. לעיתים לפי בקשת הלקוח ישנה אף האפשרות לפרק ולפנות מן הנכס תריסים, מזגנים, מטבחים (כולל שיש), ארונות מטבח, ארונות קיר, אמבטיות, מקלחונים, כל הכלים הסניטריים וכדומה. 
בשנים האחרונות עלתה המודעות בצורה מאד משמעותית בנושא איכות הסביבה. לא סתם אני מזכיר את הנושא, הסיבה לאיזכור היא שתהליך פינוי דירה זהו תהליך שעוזר מאד בהפחתת הזיהום הסביבתי וההתחממות הגלובלית. הסיוע של התהליך בא לידי ביטוי בכך שמפנה דירות שמפנה את דירתכם נותן בעצם המשכיות לחפצים במכירתם בשווקי היד השניה ובתרומות לעמותות השונות, במקום שיזרקו אל אתרי האשפה וישפיעו לרעה על החור באוזון. לכן חשוב מאד להקפיד על הנושא הזה כאשר שוכרים שירותי פינוי דירות, חשוב מאד לבדוק ולשאול את מפנה את הדירה מה הוא עושה עם החפצים לאחר הפינוי, ואם תשובתו תהיה שהוא משליך אותם לאשפה אז תעשו את השיקול האקולוגי ותחשבו על כולנו. גם עם מפנה הדירות יגיד לכם שהתכולה נטמאת באדמה באתרי פסולת מורשים בלבד, זה לא מה שישכנע אתכם אלא להפך.
שאלה אחרונה שנותרת לא פתורה היא כמה זה יכול לעלות לנו? עלותו של השירות הזה נקבעת לפי פרמטרים שונים, קומה, כמות החפצים אשר מיועדים לפינוי, מעלית ועוד. 
לפני שאתם שוכרים חברה זו או אחרת לצורך פינוי הנכס, בידקו המלצות וקבעו פגישות בנכס המיועד לפינוי על מנת לקבל את הצעה הוגנת.

דרור פינויים

שלום לכולם,

יש לי בעיה קיבלתי את בית סבתי בירושה, היא היתה אספנית של ספרים, כל הבית מלא ספרים,
מישהו אמר לי שעדי הם בסדר http://www.adigalit.co.il/ וגם http://www.bestclearing.co.il/3.asp

אני לא יודע מי יותר טוב.

שאף אחד לא יספר לכם אחרת, תכולת דירהשל אגרן אן אספן כפייתי שווה כסף. צריכים לפנות דירה של אגרן או אספן כפייתי? אתם חייבים לקרוא את המאמר הבא:
http://www.yosefus.com/PAGE14.asp
החפצים הישנים של הדודה עם הפרעת החרדה עשויים להיות שווים סכומי כסף משמעותיים, כנסו לקישור או חפשו בגוגל יוסף האוסף
צריכים לפנות דירה של אגרן או אספן כפייתי? אתם חייבים לקרוא את המאמר הבא:
החפצים הישנים של הדודה עם הפרעת החרדה עשויים להיות שווים סכומי כסף משמעותיים, כנסו לקישור או חפשו בגוגל יוסף האוסף

פינוי דירת אגרנות לא צריך הרבה מילים כתובות צריך אנשים טובים חזקים בריאים מאד שמסוגלים ורוצים לפנות את כל מה שנאגר

אבי מורן מומחה בפיני דירת אגרנות

https://sites.google.com/site/pinoydira/

ישנו גם בחור מצויין שתמיד אני ממליץ על האיכות שבו שםינה כמה וכמה דירות של אגרנית בצורה מופתית שמו אלון

http://www.pinoydira.co.il/

לגבי פינוי דירן אגרן חייבים לשים לב שמי שמפנה משתמש בציוד הגנה מוגבר מזיהומים כי רוב דירות האגרן הכפייתי נגועות בזיהומים קשים מאד חרקים עכברים ועוד ועוד

http://www.pinoydira.co.il/

ובאותו תחום של פינוי דירת אגרן כפייתי ישנו הצורך לפנות ירושות ועיזבונות כמה מילים על הנושא

פינוי ירושות ועיזבונות

 

פינוי ירושות ועזבונות הינו תחום נרחב מאד שקשור לפינוי דירה קשר עז ומצריך מומחיות מיוחד בהערכת שווי של ירושות ועזבונות יכולת מוכחת ולמידה מעמיקה של יצירות אמנות ההערכת פריטי אמנות מכל הסוגים בפינוי ירושות ועזהבונות גם צריך להיות רגיש מאד הרי מדובר בעזבון או ירושה נושא רגיש מאד מבחינה מנטלית רגשית נפשית ורוחנית ,מצד היורש שמאידך זקוק לפינוי ירושה עזבון בכדי למקסם את הנכס בכדי להשכירו למכרו או אפילו לגור בו ולמעשה צריך לפנות ירושה עזבון, שכל חפץ בו קרוב לליבו ונרכש על ידי ההורים היקרים ומציפים בזכרונות רבים מאד

 

פינוי עזבונות וירושות

אם התמזל מזלכם וירשתם דירה, עומדת בפניכם אחת מהאפשרויות הבאות: להתגורר בה למכור או להשכיר אותה, אך בכל אחד מהמקרים יהיה צורך לפנות את הדירה מהחפצים הקיימים. לא כל אחד יודע ויכול להעריך את השווי שלהם. ישנם מומחים מעטים שקונים עזבונות וירושות,יודעים להעריך זאת נכון הרי מדובר בחפצים יד שניה וגם  הם יעשו את השירות הזה בעבורכם ואתם רק תרוויחו מכך.הסיכוי לממש את הירושה גבוהה מאד עם אותם מומחים שרוכשים ירושות עזבונות אוספים וחפצי ערך.

 

אם יש בידיכם ציוד או חפצי ערך כגון תכשיטים שעוני יד ציורי קיר ואפילו מערכות אכילה מפוארות ריהוט עתיק,שאין לכם צורך בו והוא אינו שימושי בעבורכם, תוכלו להפיק ממנו את מירב  התועלת על ידי מכירתם למי שקונה עזבונות וירושות, חברה או קניין פרטי שחייב להיות מומחה אמיתי בעל יכולה ההערכה וניסיון רב מאד בחום האמנות והן בתכולות דירה  ובדרך כלל החברה או המומחה נותנים שירות של פינוי של תכולת הדירה עזבונות ירושות וכל מקום שדורש פינוי.

 

למי מיועד השירות של קניית עיזבונות וירושות?

 

שירות זה של פינוי עיזבונות וירושות מיועד למי שיש כמות גדולה של חפצים שאין לו צורך בהם, ואו חפצי ערך שברצונו לממש אותם לכס מזומן למי שירש דירה או כל מבנה אחר והוא מלא בציוד שאינו שימושי עבורו או אנשים שיורדים מהארץ או שהם מעוניינים לחדש את תכולת הבית שלהם. החברה רוכשת מהבעלים את הציוד ובכך מאפשרת את פינוי הדירה.

 

כיצד מבצעים זאת?

 

ראשית יש לתאם פגישה עם החברה, לפגישה מגיע יועץ אשר מעריך את השווי הכולל של אותם חפצים ואו את חפצי הערך הקיימים וכן את העבודה אשר כרוכה בפינוי שלהם, הם ידאגו שלאותם חפצים יהיה שימוש הולם ועל ידי כך לעזור לאיכות הסביבה.

פינוי ירושות  ועזבונות מביא לשמירה על איכות הסביבה אנו חיים בתקופה בה הייצור רק הולך ומתגבר, דבר זה מביא  לתופעה של ייצור עודף אשר גורם לזיהום סביבתי רציני כתוצאה ממכשירים אלקטרוניים וחשמליים ואף מביא להעמסה על אתרי האשפה, גם את עניין זה החברה לוקחת בחשבון  ועל מנת למנוע את זה היא מחברת בין האנשים הזקוקים לאותם חפצים ישנים.ותורמת את מרבית החפצים לנזקקים או לעמותות חסד

 

בעידן המודרני בו ניתן לפרסם באתרי יד שניה באינטרנט כל מוצר שניתן להעלות על הדעת: ריהוט, מוצרי חשמל, משחקים וכן הלאה. ניתן לפרסם גם את המוצרים שאינם שימושיים אך כדאי לקחת בחשבון מספר דברים:

1.    צריך לצלם את כל הפריטים ולהעלות אותם לאתרים השונים

2.    יש לתמחר את המוצרים ולדעת מה השווי שלהם.

3.    קבלת טלפונים לאורך כל שעות היום

4.    לתאם פגישות אין סופיות עם אנשים שלא בטוח שהם יקנו את המוצרים

כל הפעולות הנ''ל כרוכות בהרבה זמן יקר. לכן הדבר היעיל ביותר הוא להזמין חברה או מומחה שמתמחה בנושא זה  ולגמור עם פינוי החפצים והירושות בפעם אחת, אחת ולתמיד.אשמח לקנות ממכם ירושות עזבונות חפצי ערך ואפילו בגדים נעלים כלי בית וכל מה שתרצו למכור אז למי אתם מחכים צלצלו לפגישה ראשונית לא מחייבת

פינוי דירה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר