מחפשת מטבח חדש

אנחנו עוברים בקרוב דירה ואני מתחילה בחיפושים אחרי מטבח, התקציב שלנו ממש לא בשמיים, אבל אנחנו כן מחפשים משהו איכותי וטוב. שמתי לב שיש לי בכרטיס אשראי שלי במזרחי הנחה של 5% במטבחי זיו, מישהו מכיר את המטבחים שלהם ויכול לתת חוות דעת? אשמח גם לשמוע הצעות נוספות.

תודה ושתהיה שבת שלום!

איזה יופי....אני מכורה להטבות והנחות! :) האמת היא שבמצב של היום עדיף לחסוך בכל דבר במיוחד שהכל כל כך יקר.אני לא מכירה באופן אישי את מטבחי זיו אבל יש עליהם ביקורות טובות ולפי האתר שלהם יש להם מטבחים ממש יפים, ממליצה לך לגשת לאחד הסניפים ולראות..מעבר לזה, את צריכה מטבח אז למה לא לנצל את ההנחה?!? (;

תתחדשו! אני ממליץ על מטבחי הדקל! אנחנו לפני חצי שנה בערך עשינו מטבח דרכם, הם אחלה, עמדו בזמנים, המטבח באיכות טובה, אנחנו מקבלים מלא מחמאות על המטבח וכמובן אשתי פתאום התחילה לבשל יותר (זה נס) וגם כל מי שעבד איתנו היה נחמד (זה אמנם מגוחך שאני אומר זאת אך לדעתי זה חשוב...)

לגביי זיו, הם גם סבבה לגמרי, אחד שעובד איתי עשה דרכם והוא מרוצה

ממליץ על פשטות מטבחים. גם המחיר וגם העיצוב שעשו לנו היו מאוד מרשימים.

את יכולה להתרשם מהקטלוג שלהם כאן

79 מטבחים נותנים תכנית חינם שווה לך לנסות...

לא בטוח שחמישה אחוזי הנחה שווים שתתמקדי רק בחברה מסוימת.

באתרי קופונים וכו' אפשר למצוא מטבחים ב-50% הנחה. יש גם מבצעים נקודתיים משמעותיים כמעט בכל חנות

יש את מטבחים בצפון, המחירים שם אינם בשמיים, ויש להם אדריכל ואת מקבלת עיצוב של חלל המטבחים ואיזורו במתנה.

את ממש לא חייבת להחליף את כל המטבח... לפעמים נגיעה פה ונגיעה שם והנה - יש מטבח שנראה חדש!

תקחי נניח ידיות למטבח ותחליפי ידיות ישנות בידיות חדשות, אחרי זה שדרגי את החיפויים, תחליפי את הפרזולים, תשלבי כמה גאדג'טים מגניבים בתחום המטבח...

יש המון רעיונות - רק להפעיל את הדמיון. 

מניסיוני הרב בעולם השיפוצים אני ממליץ לפנות לנגרים פרטים לבקש תיק עבודות לבקש לראות את המטבח בעת הביצוע עם הנגרים יש אפשרות לגמישות ביצועית רבה מאד מחירים מאד נוחים וחומרים הכי טובים שאפשר בחברות הרבות האפשרויות די מוגבלות המחירים יותר יקרים

את המידע קיבלתי מאבי פינוי דירה בחינם

הי

ראשית תרשי לי לאחל לכם בהצלחה בשיפוץ. שנית, באיזה סגנון מטבח את מעוניינת? אם את רוצה לעשות מטבח כפרי בבית אני יכול להמליץ לך בחום על חברה נהדרת אצלה אני עשיתי את המטבח שלי. היא מתמחה בעיצוב וייצור של מטבחים באווירה כפרית מעץ איכותי, ומאפשרת להעניק לבית אווירה מיוחדת ואחרת. אם בא לך משהו כזה אני ממליץ לך בחום להכסנ לקישור שבתוך ההודעה שלי ולראות דוגמאות.

ממליץ במיוחד על ארן מטבחים. חברה בעלת שם עולמי עם למעלה מ-2000 סניפים בכל העולם ב-500 מדינות. את יכולה לקרוא עליהם קצת כאן http://www.aranisrael.co.il/blog/מטבח-כפרי-מודרני

חמישה אחוזים הם לא טריגר משכנע לרכישת מטבח בחברה מסויימת, זו דעתי.

זיו הם לדעתי קצת אובר-רייטד, עם כל השכבות צבע שהם מתפארים - בפועל הוא מעט מתקלף (לאחר 5 שנים בדירה).

אני ממליץ לחשוב לכיוון של חברת מטבחי סמל, הם לא מהזולים ביותר בשוק אבל יש להם איכות שאין למתחרים.

מטבחים בצפון , דוגמאות למטבחים , מטבחים יוקרתיים

דרושים עובדים לעבודה מהבית בקלדנות ובכתיבת משפטים קצרים ללא ניסיון, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 054-5699972 עופרי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר