חומרי ניקוי

מאוהבת בחומרי הניקוי של סנט מוריץ החומרים המעולים ביותר!!!

מכירה את האתר שלהם

סליחה טעות

החומר של סנט מוריץ באמת מעולים..אפילו הריחות שלהם טובים. כשהמקלחונים בבית שלנו העלה עובש והדלתות היו מלוכלכות השתמשתי בחומר ויצא נוצץ:)

אגב ריחות של חומרי ניקוי, מוריץ או אחרים, חשוב גם להתאים את המוצר לחומר הניקיון שמשתמשים בו עליו בלי להתפשר על העלות ועל הכמות! למשל לפינת המטבח דרושים שלא להשתמש במוצרים רעילים וגם לא חומרי הדברה. תשימו לב לזה.

"קח כל מה שאתה צריך, תן כל מה שאתה יכול." - גרגורי סנטיאנה

לא מתפשרת על העלות בכלום, וגם במקלחונים שלי לא התפשרתי, לקחנו באמת את האיכותיים ביותר.

יש לכם עסק שצריך ניקיון מקצועי ונקי?

כנסו למבריק המקורי: http://www.hamavrik.co.il/ ותהנו ממקצועיות ואדיבות.

אני אמליץ לכם גם על המבריק המקורי - מומלצים ביותר!

גם המחירים שלהם נמוכים יותר כי הם מוכרים לחברות וזה הרבה יותר משתלם מללכת לסופר ולקנות בקבוק קטן במחיר מופקע של חומר שגם אתם לא יודעים אם יעשה את העבודה. היוועצו לפני ניקוי עם החברה המבריק במקורי בע''מ ולא תתאכזבו. אצלינו במשרד משתמשים בשירותים שלהם ואנחנו באמת מרוצים מאיכות ללא פשרות ומקצועייות! 

מומלץ! 

אני אמליץ לכם גם על המבריק המקורי - מומלצים ביותר!

גם המחירים שלהם נמוכים יותר כי הם מוכרים לחברות וזה הרבה יותר משתלם מללכת לסופר ולקנות בקבוק קטן במחיר מופקע של חומר שגם אתם לא יודעים אם יעשה את העבודה. היוועצו לפני ניקוי עם החברה המבריק במקורי בע''מ ולא תתאכזבו. אצלינו במשרד משתמשים בשירותים שלהם ואנחנו באמת מרוצים מאיכות ללא פשרות ומקצועייות! 

מומלץ! 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר