ריהוט גינה

מרגישה חייבת להמליץ על חברה בה קניתי ריהוט גינה ושם היה מבחר שהכי קלע לטעמי וזאת לאחר חיפושים רבים. המון מבחר, רהיטים איכותיים והמחירים שפויים ולא מוגזמים.

ריהוט גינה מאסיבי לא יושב טוב על דשא רגיל, אז בכל מקרה מומלץ לקנות קודם כל דשא סינטטי איכותי

אני מצדיק את ורד!

נכון וורד, מהסיבה שקודם דשא סינטטי בעל יתרון בכך שגם אם ריהוט מאסיבי יהיה מעליו, הוא לא יאבד מחיוניותו. 

יש הרבה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון. כנסו לקראו כתבה מעניינת ומקיפה בנושא ריהוט גן לגינה.

כנסו לאתר לקרוא 

אם בהמלצות ריהוט גינה עסקינן, לא יכול לעבור כאן בלי להמליץ על החברה שעיצבה לנו את הריהוט בגינה. הם מעולים, ממש ממש תותחים ומביני עניין בתחום. המחירים שלהם הוגנים והם גם לא מושכים את העבודה. עמדו בלוח זמנים שסיכמנו איתם. מומלץ מאד. 

גנים ושושנים - עיצוב המרפסת והגן. 

ממליצה בחום על החברה הזאת

ריהוט גינה, אין ספק יכול לשדרג את מתחם הגינה בצורה נפלאה, יפה מאוד, תודה רבה (:

אני גם קניתי ריהוט לגינה מעץ מלא, בהתחלה ממש התבלטנו אני ואשתי איזה סוג של ריהוט גן מעץ לקנות בסוף החלטנו ללכת על מוצלל, הזמנו את כל הריהוט מהאתר שלהם יש תמונות ברורות של מוצרי ריהוט לגינה, וגם התקשרנו אליהם הם מאוד אדיבים והסבירו לנו ארוכות על ההבדלים בין ריהוט אחד למשנהו בסוף הזמנו שולחן פיקניק מעץ, היה להם גם דשא סינטטי ממש איכותי והזמנו גם אותו והיינו ממש מרוצים 

ממליצים בחום

אני ממליץ בחום על חברת ריהוט גן קפיטול מחולון - הם מקצועיים, סבירים במחירים והכי חשוב - נחמדים! 

הם מייבאים ריהוט גינה איכותי ויוקרתי אבל לא יקר בכלל ונותנים שירות מיוחד, כמו שלא ראיתי אצל המתחרים!

www.capitol.co.il

אפשר לנוח בגינה בלי מערכת רמקולים לגינה? 

http://surround-sound.co.il/%D7%A8%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%95%D7%A5

שלום לכולם
שמי תומר מחברת עמית ריהוט רחוב וגן בע"מ ,ורציתי להמליץ על חברתנו בכל הקשור לריהוט רחוב וגן.
חברתנו עוסקת בייצור,שווק יבוא ומסחר של מוצרים ארכיטקטוניים לפיתוח הסביבה והנוף כמו : ספסלים, אשפתונים, עמודי מחסום, פרגולות, מתקני חניה לכלי תחבורה, סריגים ומגני עצים ועוד שלל פתרונות מעוצבים המתמזגים עם הנוף והטבע במרקם האורבני.
אשמח לתת את שירותיי בכל הנוגע לשילוב מוצרים חדשים ורעיונות חדשים אצלכם האדריכלים,מה גם שאתם מוזמנים לבקר באתר שלנו ולהתרשם מעיצובים חדשים .
למידע נוסף אפשר להשיג אותי במייל אישי ובנוסף בטלפון 04-6733023
כתובת האתר www.amitodf.co.il
אשמח לתגובות וביקורות
תומר שרון

עזבו אותכם ריהוט לגינה..

בואו נחשוב רגע על הילדים שלנו.. מה הם הכי צריכים ? חדרי ילדים כמובן.

כל ילד קטן צריך שיהיה לו חדר מעוצב ויפה שהוא ישמח להגיע אליו כל פעם.

בפטל חדרי ילדים עושים את זה על הצד המקצועי והטוב ביותר.

אני ממליץ על פטל בחום רב!

מנסיוני האישי אם אתם רוצים לעצב את הגינה או לעשות גינה חדשה מומלץ עם טופ גננים !!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר