חתונה בטבע

מה דעתכם על חתונה בטבע ? האם זה פקרטי או רק רומנטי?

חתונה ואירועים בטבע

מי שרוצה לערוך חתונה בטבע, ממליץ מאוד על קייטרינג מעולה שההתמחות שלו היא אירועים בטבע - קייטרינג שף בטבע. הייתי באירוע שהם עשו והיה מדהים. הכל היה מתוקתק, אוכל מעולה... ממש חוויה.

אין ספק שחתונה בטבע היא רומנטית. לגבי פרקטיות, השאלה היא כמה רחוק אתם הולכים עם הרעיון הזה. דבר חשוב נוסף הם מי האורחים המוזמנים. אם מדובר על אורחים רבים מבוגרים, זה לא יהיה נכון להזמין אותם לחתונה בחוף הים ביום, ובטח לא לחתונה ביער שמתרחשת סביב מדורה (כן תתפלאו אבל יש גם חתונות כאלו). מצד שני, אם מדובר בחתונה ביער או חורשה, סביב שולחנות, אז בהחלט זה אפשרי ומיוחד. בקיצור, בחתונות הכל אפשרי, השאלה היא מי האורחים, באיזו עונה מתכננים לערוך את החתונה וכו' 

אולמות אירועים

חתונה בטבע כמו שנאמר כאן, זה בהחלט ייחודי ומקורי רק חשוב שיהיו לאורחים את כל האלמנטים לצרכים הבסיסיים שלהם, כמו למשל מבנים ניידים שתורמים המון לארועים כמו אלו. 

חתונה בטבע בהחלט מקורית ומרחיבה את האופציות בהרבה. במקום לחגוג בקופסה אפשר לחשוב על אלף ואחד רעיון מחוץ לה.
למשל, חתונה על החוף, חתונה ביער או בקניון טבעי (לא חנות) - ראיתי בכאלו - פשוט מדהים!
הינה עוד רעיון לחתונה - פנס מעופף. חתן וכלה יחד עם האורחים משיקים פנסים מעופפים.... פשוט בומבה!

האם הכוונה לחתונה בגן אירועים? אם כן, אז זה פרקטי (כמובן בעונה הנכונה), מאוד רומנטי.

אני התחתנתי למשל בכפר הירוק, במתחם הבריכה. היה מאוד מאוד כיף, מלא בפרחים ונעים.

לאחרונה הייתי בחתונה בגן אירועים שחבל"ז - כמו בחלומות.

גן אירועים

ממליץ בחום על קייטרינג חוויה בטעמים גם כקייטרינג וגם להפקה כל מילה מיותרת שווה לנסות חתונה בטבע 

איתם. בהצלחה.....

לדעתי חתונה בטבע זה החתונה הכי רומנטית שאפשר לעשות :)

עוד מקום מושלם שעושה חתונה בטבע !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר