חידוש אמבטיה

שלום האמבטיה שלי נמצאת במצב נוראי ואני לא יודעת מה ניתן לעשות. הבנתי שיש אפשרות של ציפוי אמבטיה שמחדש את הצבע וזה חוסך ממני לקנות אמבטיה חדשה. מישהו מכיר את התהליך ויכול להמליץ על כך?

נושא קשה וכואב

אני לאחרונה גם נאלצתי להתמודד עם בעיה של צורך של חידוש אמבטיה ונאלצתי לעשות שיפוץ כולל לחדר האמבטיה שלי

הצעה

אם כבר אתה עושה שיפוץ בחדר הרחצה למה לא להיפטר מהאמבטיה ולשים מקלחונים? יותר שימושי, חוסך במקום ונראה מעולה

יש פרקטים לאמבטיה?

אם כבר משפצים תביאו פרקטים אבל אני בספק שיש כאלה נגד רטיבות. אם לא אז פרופיל בלגי

יש המון סוגים של פקטים שאפשר להתאים לחדר האמבטיה ולמקלחונים , מה שכיף זה שתמיד אפשר לשנות ולהחליף:)

חג שבועות שמח אנשים
בשעה טובה אני וזוגתי החלטנו לרכוש דירה חדשה. ראינו כמה דירות והתעקשנו על מפרט טכני איכותי שחייב לכלול בין היתר טלוויזיה במעגל סגור, אינטרקום בחדרים בשביל התינוק שיבוא, אמבטיה יפה ועוד... אז נכון שהתקציב שעומד לרשותנו מאפשר לנו להשיג דירה אך ורק בפריפריה המרוחקת, אבל אלה הם הדברים שחשובים לנו ולא נרצה להתפשר עליהם.

כנראה שהחדר של התינוק יהיה חצי חדר, מה שאומר שנצטרך להיות סופר פרקטיים בכול הנודע למקום. החלטנו לטובת העניין לקנות רק אמבטיה  . מישהו יודע במקרה איפה אפשר להשיג במחיר טוב?

תודה מראש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר