שיפוצים לבית, כיצד לבחור?

לא קל לבחור חברת שיפוצים, לכן יש ללכת עם הטובים ביותר!

המלצה בזמן שיפוצים

כשמשפצים את הבית במיוחד שמדובר בריצוף חדש כדאי לשקול לבצע עבודות עם בטון מוטבע או בטון מוחלק. מדובר בבטון אשר משמש כרצפה בפני עצמו או משמש כתשתית להדבקת פרקים, שטיחים, אריחים וכדומה.

עבודות בבית

מסכים איתך. אם עושים עבודות בטון בבית, אין ספק שכדאי לעבוד עם בטון מוחלק.

שיפוצים לבית, כיצד לבחור?

לא קל לבחור חברת שיפוצים, לכן יש ללכת עם הטובים ביותר!

מסכים!

לשם כך צריך ללכת על קבלני שיפוצים בעלי ניסיון ומקצוענים!

עבודות בבית

מסכים איתך. אם עושים עבודות בטון בבית, אין ספק שכדאי לעבוד עם בטון מוחלק.

מלבד זה

כדאי לעבוד גם עם חומרי אלומיניום כמו תריסים חשמליים ודלתות כניסה. זה נותן שיק מעניין לבית ויכול להוסיף יופי ואופי לדירה.

תהליך זיפות גגות , מדרך מצויין .


הרמת הקולטים ומנועי המזגנים על גבי בלטות עבודת לפני ביצוע הזיפות.ניקיון – שלב ראשון ומהותי בתהליך זיפות גגות הוא הניקיון. יש לוודא כי כל שטח הגג נקי מלכלוך ואבק שהצטבר במהלך השנים. חשוב בעיקר לשים דגש על המקומות בגג בהם הצטברו מים , לנקות סביב דודי השמש ובכלל. שימו לב כי אם תסתפקו בטאטוא המשטח בלבד, העבודה לא תהיה מקצועית. עליכם להיעזר במברשת בעלת שיערות דקות, כדי שהמשטח יהיה נקי למשעי ללא אבק או לכלוך מצטבר.שכבת יסוד – על מנת שהזפת ייצמד באופן הטוב ביותר אל הגג, חשוב למרוח שכבת יסוד מחומר גלם שנקרא פריימר באמצעות מטאטא כביש ולאחר מכן להמתין מספר שעות עד שהחומר יתייבש. שימו לב כי באזורים רטובים הזיפות לא יצליח ועל כן לתהליך היבוש חשיבות נעלה.


תיקונים נקודתיים – אם קיימים סדקים בגג יש לאטום אותם לפני הזיפות, כך גם אם איתרתם פתחים שונים בגג.זיפות של כל הרולקות – רולקה היא למעשה נקודת המפגש בין הקיר לבין הרצפה. אחד הסכנות ברולקות לא תקינות, היא חדירת מי גשמים אל הגג בימי החורף ועל כן יש לבצע זיפות של שני שכבות במקומות אלו כשבין כל שכבה יש להניח רצועת יוטה.

ממליצה בחום על א.מ בעם הם עושים דלתות אלומיניום ברמה אחרת ובמחירים מפתיעים 

קשה למצוא היום בעלי מקצוע טובים הם ממש עזרו לי 

היי גדי, 

אם תרצה לשפצ"ר ולחמם את הבית עם מערכת קמין, הנה כל מה שאתה צריך במקום אחד:
http://www.kamin4u.co.il/

חורף חם ונעים! 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר