פרקט בחדר האמבטיה

אני משפצת את חדר האמבטיה שלי ומאז ומעולם רציתי פרקט בחדר אמבטיה. רציתי לדעת אם יש פרקטים מיוחדים לחדרי אמבט ואם כן האם הם פרקטיים? תודה מראש.

יש פתרון, אך אינני בטוח כמה הוא טוב.

ישנו פרקט שנקרא למינציה, זהו למעשה חיקוי של פרקט המורכב מחומרים שונים. הלמינציה עשויה מנסורת עץ טבעי המעורבב לעיסה שממנה מושכים לוחות פרקט באורכים, רוחבים ועביים שונים. שכבה עליונה מוגנת בפני שחיקה בתקנים מחמירים, נותנת מראה של פרקט טבעי לכל דבר. קשה מאד להבחין בין למינציה לבין עץ טבעי. שיטת ההתקנה זהה לעץ טבעי, ע"י חיבור זכר ונקבה בשיטה צפה או בקליק, כלומר לוח ננעל על לוח. שיטת הקליק מאפשרת פירוק הפרקט באופן מהיר, קל ונקי לצורך העברתו ממקום למקום – עפ"י הצורך. הפרקט הטבעי והן הלמינציה, באים בלוחות במידות שונות. ישנם גם פרקטים פלסטיים הנראים כמו עץ טבעי ממש. הכי טוב לשאול בביתילי, שם יש להם מבחר של פרקטים והם מעניקים ייעוץ טוב למדי. ניתן ליצור קשר גם עם גופים עצמאיים אחרים כגון: הום דקור פרקט ושטיח ישיר בהצלחה, שרון דרורי שריונית חסם

בשום אופן לא פרקט באמבטיה, גם לא למינציה

עץ מתנפח ומרקיב כשהוא בא במגע עם רטיבות. בחדר האמבטיה, באופן טבעי, יש רטיבות כל הזמן. לכן לא מומלץ פרקט באמבטיה, טבעי או למינציה. www.claudian.co.il

אמליץ

יש קרמיקה גרניט פורצלן בדמות של פרקט, פרקט מעץ לא מומלץ במקום רטוב.

להנות היום מה שתפסידו למחר

מנסיוני

פרקט באמבטיה לא ממולץ גם בבתים עם רצפת עץ באמבטיה מומלץ לימצוא אלטרנטיבה

פרקט בחדר האמבטיה

אני משפצת את חדר האמבטיה שלי ומאז ומעולם רציתי פרקט בחדר אמבטיה. רציתי לדעת אם יש פרקטים מיוחדים לחדרי אמבט ואם כן האם הם פרקטיים? תודה מראש.

יש פרקט אחד שמיועד לאמבטיה.נקרא לגון תוצרת קוויק סטפ בלגיה והוא היחידי בעולם כים נגד

מיים יש מספר חנויות מצמוצם שיש להם אותו.פרקט בשרון ברעננה הוא היחידי +יוריסטה מנתניה שיש להם את הידע להתקנה שלו

מנסיוני

פרקט באמבטיה לא ממולץ גם בבתים עם רצפת עץ באמבטיה מומלץ לימצוא אלטרנטיבה

רצפת עץ

זה יפה מאוד אבל זה לא מתאים בתחום מטבחים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר