כיסוי לספות בסלון

מעוניין לדעת איפה אפשר לקנות כיסויים לספות בסלון אבל לא מבד אלא מניילון. הכלב שלי עולה על הספות כשאין אף אחד בבית הבעיה היותר חמורה היא שהוא אלרגי לבד של הספה ככה שגם כיסוי לספות מבד לא יהיה טוב לכן אני מחפש משהו שלא יגרום לו לאלרגיה עד שהוא ילמד שהוא לא צריך לעלות על הספות.

לא יותר פשוט

לזרוק את הכלב? סתם סתם... אל תהרוג אותי... אתה יכול לקנות ניילון גדול בחנויות לחומרי בנין ופשוט להניח על הספות. אולי זה גם לא יהיה לו נוח אז הוא לא יעלה יותר.

דבר כזה אפשר לזרוק?

לגבי הניילון נראה לי שאני אקנה את המפות החד פעמיות של השולחן ואני אשתמש בזה תודה על העצה(השניה לא הראשונה)

בטח לזרוק!!!

ליד הבית שלי, אני כבר אדאג לו מפות חד פעמיות לא מספיק חזקות, הוא יקרע אותן.

אם את באמת מעוניינת

סין צולם כאן בגיל 3 חודשים היום הוא כבר בן חצי שנה בגיל שנה אני מתכוון לזווג אותו עם כלבה לברדורית גזעית , אם את מעוניינת בגור או גורה אין בעיה תשאירי לי פרטים ואני אצור איתך קשר.

סבבה

המייל שלי: ah_liza@walla.co.il

כיסוי לספות בסלון

מעוניין לדעת איפה אפשר לקנות כיסויים לספות בסלון אבל לא מבד אלא מניילון. הכלב שלי עולה על הספות כשאין אף אחד בבית הבעיה היותר חמורה היא שהוא אלרגי לבד של הספה ככה שגם כיסוי לספות מבד לא יהיה טוב לכן אני מחפש משהו שלא יגרום לו לאלרגיה עד שהוא ילמד שהוא לא צריך לעלות על הספות.

תחליפי כלב יותר זול

להנות היום מה שתפסידו למחר

עכשיו ברצינות

יש רשתות בית כגון הום סנטר ועוד פלסטיק לפי מידה, אבל זה לא נוח, עדיף כסוי רגיל ולכבס מידי פעם מה הבעיה?רק אם חיית המחמד עושה פיפי זו בעיה ויש להשאיר ניילון רגיל

להנות היום מה שתפסידו למחר

שלום ניר..יש לי אותה בעיה עם ה PUDDEL שלי

עברו כמעט 5 חודשים מי אז שפנית למדור זה..אך רק היום קראתי מה שכתבת. לא יודעת עם מצאת פיתרון לבעיה ..אך אני יודעת מי ניסיוני שקשה מאוד לשכנע את כלבינו לא לעלות על הספות. אני מצאתי פיתרון כזה :כאשר אני יוצאת מין הבית אני משאירה אותו קשור במטבח עם שרשרת עם שרשרת ארוכה..מים באוכל לידו.כמובן שמדובר רק בזמן יציאתי לא ארוך..מקסימום 1/2 שעה..זמן לסידורים או קניות. בלילב גם משאירה אותו קשור..הוא בלאיו הכי יושן ברובו. אשמח שתספר לי עם מצאת פיתרון יותר יעיל..כלבי לא משתולל עקב כך..הוא יתרגל..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר