עזרה-איך מסירים ריח רע של שתן של כלב מהספה

הכלב שלי חי בבית וכשלא הייתי בבית הוא עשה את צרכיו על הספה מבד שלי . ניסיתי להוריד את הריח עם אבקת כביסה ואחרי זה עם מרכך כביסה אבל הריח כלכך חזק שזה לא עזר. ניסיתי גם לנקות עם פנטסטיק ואפילו קניתי ספריי נגד ריחות רעים ,שום דבר לא עוזר . עזרה דחוף

שתן על הספה

לערבב ביחס של 1 ל- 1 מרכך כביסה וחומץ בבקבוק לשים על מברשת ולהבריש לספה ולהוציא לשמש וליבש אם יהיו כתמים שים כיסוי אבל זה מעביר את הריח

ניר

נסה עם אבקת כביסה ומיים ושפשף, לא יעזור? נסה עם סודה ביקרבונט(סודה לשתיה), לפני שאתה מתחיל לנקות קודם תראה מה עמידות הבד במקום מוסתר.

להנות היום מה שתפסידו למחר

יש מוצר אורגני (לא כמו כל חומרי הניקוי עם הריחות החזקים) שזה בעצם אנזימים חיוביים שניזונים משתן, והם פשוט אוכלים את כל השתן שחודר בין הרצפות , תחת האריחים , מקומות שחומרי הניקוי לא מגיעים אליהם.
אפשר להשתמש בחומר ישירות על שתן שיש על הרצפה , או פעם בשבוע בשירותים ואין ריח יותר.
אגב זה טוב גם לשטיחים, וגם לכלבים/חתולים. וזה פותר גם בעיות ריח של רוב סוגי הפסולת האורגנית.
זה האתר שלהם
https://www.ensheten.co.il/
בהצלחה

אם אני לא טועה ראיתי כל מיני תכשירים שנראים טוב בכל חנויות הכלבים למיניהן. נסה לבדוק שם

אם אני לא טועה ראיתי כל מיני תכשירים שנראים טוב בכל חנויות הכלבים למיניהן. נסה לבדוק שם

תן לאדם דג, הוא ישבע ליום אחד; למד אותו לדוג, הוא ישבע כל חייו.

מה עם אילוף?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר