היי לכולם- בקשר למשרד חדש

היי,ף אני קצינה שהתחלתי תפקיד חדש, והמשרד שאני מגיעה אליו נראה פשוט נורא! מלא חושך למרות שיש 4 פלורסנטים, והייתי רוצה גם לשנות את הסדר שבו מבחינת השולחנות.. יש לכם רעיונות חמודים איך אני הופכת את המשרד ליותר נחמד? אני לא יודעת את המידות של המשרד ניסיתי לשרטט בכמה שיותר פרופורציות שדומות למציאות, סורי על חוסר הכשרון בשירטוט. הנה הבעייתיות במשרד: 1. אני לא מרגישה בנוח כשהשולחן שלי ליד הדלת, אני רוצה שפניי יהיו מופנים לדלת. 2. אם אני אזיז רק את השולחן שלי במקום אחד השולחנות של החיילות לא יגיע אליי המזגן, ממש חם שם ונראה לי שהארון שתקוע ליד החלון מפריע גם לזרימת האוויר. 3. צריך להזיז את הארון לאנשהו, בצורה שזה לא יהיה מאיים לנכנס למשרד, כי ישר שרואים את הארון רואים שחור.. (הוא בצבע הזה וגבוה מאוד..) 4. אין בעייה להזיז את אחת השולחנות של החיילות במקום איפה שהשולחן שלי בגלל שאחת החיילות מדסניקית ובקושי צריכה להיות במשרד.. אני אשמח מאוד אם תוכלו לזרוק כמה שיותר הצעות, כל דבר יעזור. אני אוהבת שינויים..
1_82392905.jpg

משרד חדש - מענה.

שלום רב. שמי גל ואני מעצבת פנים לעזרה מדויקת אשמח לקבל את מידות החדר. מידות השולחנות(גובה, עומק, אורך). וכמובן את מידות הארון. האם ישנה אפשרות להזיז את המדפסת שמצוינת בשרטוט? שילחי לי ואשמח לעזור לך בתוכנית. בברכה, גל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיצוב וסטיילינג
בחר
בחר