חצור מתפרקים?

חצור מתפרקים?

חצור, בעבר קבוצה שבנת לעצמה שם, היום רק השם נישאר, מאחוריו לא עומד הרבה. חצור החתימו שני זרים ומתאזרח, ועכשיו כסף אין. האיגוד מנסה לשכנע את הקבוצה שלא להתפרק עקב בעיות תקציב אבל מצד שני יש קבוצות כמו רמת השרון שמשחקת בלי זרים והמעפיל שמשחקת עם הרכב צעיר ביותר, מצומצם ביותר, ואם אני לא טועה זר אין להם, מנסות לשרוד עם מה שיש, ואם תהיי אפשרות לזר במסגרת התקציב מי יודע אולי יהיה בסדר. אז להחתים שחקנים מבלי שתהיי אפשרות להחזיקם זה בעיה של האגודה בלבד, ואם אין משאבים אין גם מה לעשות. אומנם חבל, מצד שני לא עושים כזה דבר בשביל, מה שניקרא, לברוח מהתחתית. בהצלחה שיהיה... מה דעתכם על העניין?
מנהל הפורום
1000+

תיקון טעות...!!!

למעפיל הגיע זר מברזיל שלשום ואמנם יש לה הרבה צעירים בסגל אך כל ההרכב מורכב משחקנים בני 25+ ככה שזה לא מדויק....

אממ כנס רגע שמנתות..

א' מי אתה? ב' מעפיל משחקת בהרכב עם 3 שקנים בני 25+ שני שחקני תיכון ועוד אחד שסיים לפני שנה.. ג' הזר שהגיע מארגנטינה אם אני לא טועה..

תיקון טעויות כרגיל...!!!

אני כאן כדי לענות לך.... א.) חסוי ביותר... ב.) תומס סיים י"ב לפני שנתיים והוא לא בהרכב..., יש מעפיל בהרכב הפותח את ניר, יאיר, עמיקם, רביב, אהוד והזר שהם כולם בני 25+ למעפיל 4 שחקני תיכון- עילם, אור, רועי ואבישי ואף אחד לא שחקן הרכב... ג.) הזר בא מברזיל וזה בטוח..!! ד.) נא לא להגיד דברים אם לא יודעים כלום!!

...

וואלה שחכתי את הזר החדש בהרכב אבל גם עכשיו אבישי פותח ליברו לא?

הנה אני עונה לך על שאלתך...

יכול מאוד להיות שתומס יפתח כליברו במקום אבישי וגם אם אבישי פותח ליברו הוא משמש יותר כמחליף ופחות כליברו אני חושב.....

חצור מתפרקים?

חצור, בעבר קבוצה שבנת לעצמה שם, היום רק השם נישאר, מאחוריו לא עומד הרבה. חצור החתימו שני זרים ומתאזרח, ועכשיו כסף אין. האיגוד מנסה לשכנע את הקבוצה שלא להתפרק עקב בעיות תקציב אבל מצד שני יש קבוצות כמו רמת השרון שמשחקת בלי זרים והמעפיל שמשחקת עם הרכב צעיר ביותר, מצומצם ביותר, ואם אני לא טועה זר אין להם, מנסות לשרוד עם מה שיש, ואם תהיי אפשרות לזר במסגרת התקציב מי יודע אולי יהיה בסדר. אז להחתים שחקנים מבלי שתהיי אפשרות להחזיקם זה בעיה של האגודה בלבד, ואם אין משאבים אין גם מה לעשות. אומנם חבל, מצד שני לא עושים כזה דבר בשביל, מה שניקרא, לברוח מהתחתית. בהצלחה שיהיה... מה דעתכם על העניין?

בנוגע לפירוקה של חצור מחר תהיה התשובה הסופית...עומר יתן את הסיפור בטוח !!

תיקון טעויות כרגיל...!!!

אני כאן כדי לענות לך.... א.) חסוי ביותר... ב.) תומס סיים י"ב לפני שנתיים והוא לא בהרכב..., יש מעפיל בהרכב הפותח את ניר, יאיר, עמיקם, רביב, אהוד והזר שהם כולם בני 25+ למעפיל 4 שחקני תיכון- עילם, אור, רועי ואבישי ואף אחד לא שחקן הרכב... ג.) הזר בא מברזיל וזה בטוח..!! ד.) נא לא להגיד דברים אם לא יודעים כלום!!

אממ כנס דקה..

לא יודע מי אתה אבל היום במשחק בהרכב היו 3 שחקנים עד גיל 20 תומאס אדם ורועי פתחו...

מבואת עירון הקשב...

במשחק פתחו רועי אדם ותומס מכמה סיבות.... רועי פתח כי רביב חולה ואדם פתח כי הגיע הזר וההרכב השתנה... כנ"ל תומס.... כשכתבתי לך את ההודעה ההרכב עוד לא השתנה ועכשיו כה....

תיקון טעויות כרגיל...!!!

עמיקם...

עמיקם היה המאמן שלי! אחלה שחקן, מאמן וגבר!

חצור מתפרקים?

השנה מחזיקים מעמד בקושי...

החדשות האחרונות מחצור: ולאדק חזר וכנראה יישאר עד סוף העונה. אתמול הוא כבר שיחק נגד מכבי ת"א, במקום רועי שעבר לעמדת מנחית-צד וקבלן. כמו כן הגיע ליברו חדש שהחליף את לירון. אם ספרתי נכון, יש עכשיו 8 שחקנים... הקבוצה משחקת את הסיבוב השני באולם באשדוד, למעשה ללא קהל ביתי. למשחק הראשון הזמינו מיניבוס לאוהדים מחצור, אבל אף אחד לא בא... למשחק השני כבר אפילו לא טרחו לשים מודעה שהוא מתקיים... אם תרשו לי לנבא... בשנה הבאה כבר לא תהיה קבוצה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורעף
בחר
בחר