נעלי כדורעף

אם אתה כבר ניכנס לזה ברצינות

אז יש סוגים שונים לתפקידים שונים, נעליים לחוסמי אמצע לקבלנים/ אופסטרים ולמוסרים זה מה שאני מכיר לפחות ואם כבר מדברים על חו"ל אז אני קניתי לפני איזה שנתיים נעליים של מיזונו, בהולנד ממש הרבה משחקים בנעליים האלו, הן לא פחות פופולריות ואיכותיות אם לא יותר מהאסיקס אבל האמת שבארץ המגוון די דל ואין הרבה סוגים אפילו של אסיקס, ככה שהרבה מה ליעץ אין, אבל בכל מקרה אם אתה טס לאנשהו באירופה אני מאמין שתראה כבר נעלים לתפקידים שונים וכו.

נעליים

אם מישהו מעוניין לקנות נעלי כדורעף דגם סנסאי 2 חדשות לגמרי . מידה 49 400 שקל נעליים אדירות!!

לגבי הנעלים...

חשוב שבנעל כדורעף יהיו יותר בולמי זעזועים מכל נעל אחרת וכמובן יציבה נכונה ונוחה וכל יתר הדברים שאמרת. ישנה חברה מספר 1 לנעלי כדורעף - asics וישנם מס' דגמים בודדים בארץ והם עולים בכמה רמות על כל שאר הדגמים של נייק ואדידס. מומלץ ביותר! אם אתה במקרה מידה 44-44.5 כדאי לך ליצור עימי קשר כי אני מוכרת נעלים של asics שעוד לא היו בשימוש במחיר מדהים (מיובאת מחו"ל ובן הנעלי כדורעף הטובות בעולם).

היי הייתי רוצה לראות דגמים של אסיקס עם סוליית דבש (שחקנית כדורשת) מידה 41 איך אפשר לייצור איתך קשר.

מחפשת נעלי אסיקס לבנות (שחקניות כדורשת) עם סוליית דבש אם מי אפשר ליצור קשר באזור המרכז אני בנייד 052-5773389 תודה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורעף
בחר
בחר