נעלי כדורעף

נעלי כדורעף

מה אני אמור לחפש בנעל כדורעף? סוליית דבש ובלמים גאלה בסולייה ומה עוד כי כמעט בכל נעל כדורעף זה מה שיש אז מה יאמר לי מה טוב יותר? אני מחפש נעל שעולה בין 200-300 ש"ח. תודה

יש מישהו שמבין בזה?

לגבי הנעלים...

חשוב שבנעל כדורעף יהיו יותר בולמי זעזועים מכל נעל אחרת וכמובן יציבה נכונה ונוחה וכל יתר הדברים שאמרת. ישנה חברה מספר 1 לנעלי כדורעף - asics וישנם מס' דגמים בודדים בארץ והם עולים בכמה רמות על כל שאר הדגמים של נייק ואדידס. מומלץ ביותר! אם אתה במקרה מידה 44-44.5 כדאי לך ליצור עימי קשר כי אני מוכרת נעלים של asics שעוד לא היו בשימוש במחיר מדהים (מיובאת מחו"ל ובן הנעלי כדורעף הטובות בעולם).

יש לך מידות יותר גדולות?

לא, מצטערת. זה רק זוג אחד

אם אתה כבר ניכנס לזה ברצינות

אז יש סוגים שונים לתפקידים שונים, נעליים לחוסמי אמצע לקבלנים/ אופסטרים ולמוסרים זה מה שאני מכיר לפחות ואם כבר מדברים על חו"ל אז אני קניתי לפני איזה שנתיים נעליים של מיזונו, בהולנד ממש הרבה משחקים בנעליים האלו, הן לא פחות פופולריות ואיכותיות אם לא יותר מהאסיקס אבל האמת שבארץ המגוון די דל ואין הרבה סוגים אפילו של אסיקס, ככה שהרבה מה ליעץ אין, אבל בכל מקרה אם אתה טס לאנשהו באירופה אני מאמין שתראה כבר נעלים לתפקידים שונים וכו.
מנהל הפורום
1000+

יש מישהו שמבין בזה?

נעלי כדורעף

תשמע אחי, בארץ יש קצת בעיה עם נעלי כדורעף. מבחינת האיכות החברה mizuno היא הטובה בעולם. אחרי יש את asics ואחריהם יש את כל שאר החברות שהבדלי האיכות ביניהם הם לא גדולים. עכשיו, בארץ קשה מאוד להשיג mizuno זה אפילו כמעט בלתי אפשרי. להשיג asics זה אפשרי אך אולי יחרוג מתחום תקציבך ועם אינך מעוניין להשקיע יותר מדי אתה יכול אפילו לקנות נעל של nike ולהיות מרוצה. אני אישית ממליץ עם אתה באמת רוצה לעשות קנייה נכונה חפש את סדרת הנעליים mizuno wave lightning אשר עולות בסביבת 500 השקלים וניתן להשיגם בהזמנה באינטרנט. אפשרות חלופית היא נעליי Nike אשר עולות 250 ש"ח.

נעלי כדורעף

מה אני אמור לחפש בנעל כדורעף? סוליית דבש ובלמים גאלה בסולייה ומה עוד כי כמעט בכל נעל כדורעף זה מה שיש אז מה יאמר לי מה טוב יותר? אני מחפש נעל שעולה בין 200-300 ש"ח. תודה

נעליים

ידוע למישהו אם אפשר לקנות בארץ נעלי כדורעף במידה 48-50??

יש מישהו שמבין בזה?

תודה רבה לכולם!

אני בסוף ילך על נייק שעולות 250 מה שרציתי :)

נעלי כדורעף

תשמע אחי, בארץ יש קצת בעיה עם נעלי כדורעף. מבחינת האיכות החברה mizuno היא הטובה בעולם. אחרי יש את asics ואחריהם יש את כל שאר החברות שהבדלי האיכות ביניהם הם לא גדולים. עכשיו, בארץ קשה מאוד להשיג mizuno זה אפילו כמעט בלתי אפשרי. להשיג asics זה אפשרי אך אולי יחרוג מתחום תקציבך ועם אינך מעוניין להשקיע יותר מדי אתה יכול אפילו לקנות נעל של nike ולהיות מרוצה. אני אישית ממליץ עם אתה באמת רוצה לעשות קנייה נכונה חפש את סדרת הנעליים mizuno wave lightning אשר עולות בסביבת 500 השקלים וניתן להשיגם בהזמנה באינטרנט. אפשרות חלופית היא נעליי Nike אשר עולות 250 ש"ח.

איפה אפשר להשיג את הנייק האלה ובאיזה מידות יש?

נעליים

תשמע גב אתה יכול להשיג אצל אסנת סתם... יש במגה ספורט

זה תום??אתה יכול להשיג אצל יפעת ביחד עם רועי

נעליים

ידוע למישהו אם אפשר לקנות בארץ נעלי כדורעף במידה 48-50??

טוב חברה גם אני מעוניין

אני רוצה לקנת נעל כדורעף בנתיים יש לי את אלה של KAPPA אבל אני צריך משהו יותר חזק ראיתי שכולם הציעו מלא דברים ואף אחד לא נתן את האימייל או מספר טלפון שאפשר להשיג את הסוכנים בהם אז בבקשה תנו עוד פרטים

נעלי כדורעף

תודה..

זה תום??אתה יכול להשיג אצל יפעת ביחד עם רועי

נעליים

מי שמחפש נעלי כדורעף יחסית טובות וזולות יכול לקנות את הדגם של נייק בחנות שלהם.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורעף
בחר
בחר